عکس مازیار لرستانی بدون کلاه • تصویر از مجله زندگی

مازیار لرستانی در 56 سالگی اعلام کرد که تحت عمل جراحی تغییر جنسیت قرار گرفته و دیگر به نام شهره شناخته نخواهد شد. او پس از اعلام هویت جنسی خود همچنان موهایش را ساییده است و اخیراً کلاه خود را برداشته و اعلام کرده است که هورمون درمانی را شروع کرده است تا به ظاهر مردانه نزدیک شود.


مازیار لرستانی

به گزارش سایت طلا، مازیار لرستانی مدتی پیش اعلام کرد که به زودی هورمون درمانی را آغاز می کند و دیگر موهایش را با کلاه نمی پوشاند. او تغییر جنسیت خود را در سن 56 سالگی اعلام کرد.

مازیار لرستانی با ظاهری خاص روز سینما را تبریک گفت.

مازیار لرستانی بدون کلاه

دل مردم در مشت من است / امید مردم خاموش پشت من / کمان کهکشان در دست من / تیراندازی ام را می زنم / شهاب تیز می زنم / به کوه می بالم / من من در چشم خورشید هستم / آتش به من می زند / باد فرمان من است / اما راهی نیست امروز نیرو و دلاوری نیست / رهایی با تن قوی و نیروی جوان نیست / در این میدان / بر این تیر سوزان هستی نظم بده / پری باید بمیرد تا در حال پرواز سقوط نکند.

شکست عشقی و ازدواج مازیار لرستانی

یکی از حواشی زندگی مازیار لرستانی به ماجرای عاشق شدنش مربوط می شود که قبل از تعدیل جنسیتی اتفاق افتاد. وی در این باره گفت: زمانی ماجرای شکست یک عشق ساده و تک خطی برای من اتفاق بزرگ و وحشتناکی بود و باعث شد احساس شکست بزرگی کنم. موج غم مرا غرق کرد و به افسردگی پناه بردم، در این مدت 8 سال از تئاتر جدا شدم و تنهایی و بیماری 40 کیلو بر وزنم افزود. بعد از مدت ها با کمک یک روانشناس به تئاتر برگشتم.مجله ازدواج

هنوز دو هفته از این خبر نگذشته بود که او عکسی کاملا مردانه از خود منتشر کرد. مازیار لرستانی با انتشار عکس زیر نوشت:

عکس مازیار لرستانی بدون کلاه