طرح اقساطی خودرو برای بازنشستگان • تصویر از مجله زندگی


فروش اقساطی خودرو به بازنشستگان

طرح فروش اقساطی 10 مدل خودرو به بازنشستگان

طرح فروش اقساطی 10 مدل خودرو به بازنشستگان با پیش پرداخت 30 تا 45 درصد، سود 21 درصد و تسویه 60 ماهه اجرا می شود. جزئیات بیشتر در مورد نام خودروها، قیمت و میزان اقساط در مطلب زیر آورده شده است.

گزارش تصویر پایگاه خبری زندگی به گزارش اقتصاد نیوز، بازنشستگان می توانند 10 مدل خودرو به صورت اقساطی داشته باشند. تیگو، آریزو و ام وی ام های مختلف ۱۰ مدل خودرو محسوب می شوند.

بازنشستگانی که سازمان های آنها با گروه مدیران خودرو قرارداد دارند می توانند از طرح فروش اقساطی این شرکت برای خرید مدل خودروهای ام وی ام، تیگو و آریزو استفاده کنند.

اقساط در نظر گرفته شده برای خودروها بسته به مدل خودرو 30 و 45 درصد می باشد و باید ظرف 60 ماه پرداخت شود. نرخ سود شرکت 21 درصد است.

البته مبلغ اقساط خودروهای تیگو و آریزو بسته به قیمت تعیین شده برای چهار مدل بین 9 تا 17 میلیون تومان است.

مشخصات فنی خودروهای پیشنهادی

یکی از خودروهای ارائه شده چری تیگو 5 است که یک SUV جمع و جور و نیمه لوکس از چری چین است. چری تیگو 5 با دو چهره در بازار کشورمان عرضه شد که شامل نسخه های پیش و پس از فیس لیفت می شود. ضمن اینکه این خودرو در دو نوع چیدمان و تجهیزات به مشتریان عرضه می شود که نسخه نیمه کامل آن لوکس و نسخه کامل آن اکسلنت نام دارد.

تیگو هفت نیز یک کراس اوور مدرن با تکنولوژی پیشرفته تر از تیگو 5 است. تیگو 7 در اواسط مرداد 1395 به طور رسمی در بازار ایران عرضه شد و در ابتدا فقط در نوع Excellent عرضه می شد. در پاییز 2017، نوع AE نیز معرفی شد. تیپی که از مدل 98 وارد بازار کشورمان شد دارای موتوری مشابه با تیپ Excellent است.

از آخرین اخبار خودرو در 24 ساعت گذشته بدانید

در ایران کراس اوورهای چری با نام تیگو و سدان های چری با نام آریزو به فروش می رسند. در طرح فروش اقساطی آریزو سیکس با قیمت 873 میلیون تومان عرضه می شود. این خودرو همان مدلی است که چری در نمایشگاه خودروی پکن در سال 2018 و پس از آریزو 7 با غافلگیری از آن رونمایی کرد.صفحه نمایشگر آریزو GX در کشور ما با نام آریزو 6 شناخته می شود. چینی ها آریزو 6 را با پلتفرم M1X ساختند. یعنی همان پلتفرمی که برای خودروهای چری با همکاری جگوار لندرور طراحی و تولید شد.

انواع مختلف MVM نیز در طرح اقساطی گنجانده شده است. MVM در بخش کراس اوورهای کوچک شهری قرار می گیرد.

طرح اقساط خودرو برای بازنشستگان (جدول قیمت و مبلغ اقساط)مجله ازدواج