طالع بینی باورنکردنی بویایی و طالع بینی • تصویر از مجله Life

پس آن بوی مطبوعی را که فکر می کنید لحظات بسیار خوشی را برای شما به ارمغان می آورد را از میان گزینه های زیر انتخاب کنید و ببینید چه رنگ و بویی شخصیت شما را دارد! ?

یادتان هست همیشه در تهیه گل و گیاه به پدرتان کمک می کردید یا به مادرتان میز شام را آماده می کردید و آن را می چیدید؟ کسانی که بوی علف تازه بریده شده یا گل و سبزی را دوست دارند، افرادی مسئولیت پذیر و دلسوز هستند و هرگز چیزی را نیمه کاره رها نمی کنند. تو با بوی طبیعت زنده ای و این یعنی شادی و نشاط، یعنی زندگی و این زندگی به دست آمده از طبیعت را با هیچ چیز عوض نمی کنی!

بوی ضد آفتاب

به طالع بینی بو رایحه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و ببینید شخصیت شما چه عطری دارد. در این طالع بینی جدید می توانید شخصیت و ویژگی های درونی خود را با نگاه کردن به بوی مورد علاقه خود کشف کنید.

آلن هریس، محقق و استاد دانشگاه، درباره اهمیت بویایی و بویایی می گوید: “حس بویایی شما در مغز و دقیقاً در قلمرو احساسات اولیه قرار دارد. به همین دلیل است که ارتباطات شکل های بویایی در دوران کودکی می تواند رفتار شما را شکل دهد. شخصیت و ساختارهای ثبت آن در نوجوانی و جوانی

شما فردی فعال، برونگرا و شاد هستید که شادترین لحظات زندگی شما زمانی است که در حال انجام یک فعالیت هستید! یک سحرخیز واقعی که می تواند با اعتماد به نفس زیادی روز را به خوبی آغاز کند.

بوی بچه کوچک

مطالعات نشان می دهد کسانی که علاقه زیادی به بوی تند کلر در آب استخرهای شنا دارند، افراد ریسک پذیری هستند که دائماً به دنبال تجربیات جدید هستند. شما عاشق زندگی هستید و بنابراین شوک های ناشناخته ای که به طور همزمان به شما ضربه می زند.

⚡️ فال روزانه
☀️فال هفته
💥 طالع بینی
⭐️فال سال
❤️ فال عاشقانه

بوی کباب و برگر و…

بوی شیر خشک همیشه به شما آرامش می دهد و بوی بچه ها معمولا احساس عجیبی به شما می دهد! این احساس که خانواده برای شما مهمتر از هر چیز دیگری است. شما زنان خانه دار یا مردانی را دوست دارید که همسر و فرزندان خود را دوست دارند، دوست دارید تمام وقت خود را در خانه بگذرانید و دوست دارید در کنار نوزاد خود باشید. بوی مطبوع شیر که همیشه از او می آید، بی اختیار شما را به خانه می کشاند تا بهترین لحظات را با او بگذرانید، ترجیح می دهید دور از هر سروصدا و جنجال در خانه باشید.مجله ازدواج

توجه داشته باشید: پاسخ تست را درست بدانید و مبهم نباشید. از بین گزینه های زیر فقط یک گزینه را انتخاب کنید.

گزینه های طالع بینی بو:

  1. بوی کلر در استخرهای بزرگ
  2. بوی کباب و برگر و…
  3. بوی سبزه و گل
  4. بوی ضد آفتاب
  5. بوی بچه کوچک

طالع بینی بو برای شما

بوی کلر در استخرهای بزرگ

تحقیقات نشان می دهد که بودن در کنار خانواده برای شما بسیار مهم است و بنابراین همیشه استرس کمتری نسبت به دیگران دارید. شما سعی می کنید تمام وقت آزاد خود را با آنها بگذرانید.

طالع بینی بویایی، حس بویایی

بوی سبزه و گل