صدور گواهی الکترونیکی تمکن مالی در بورس • تصویر از مجله زندگی

به گزارش خبرنگار تجاری ایلنا، مجید عشقی در مراسم رونمایی از صدور الکترونیکی گواهی تمکن مالی شرکت سپرده گذاری مرکزی با بیان اینکه از هم اکنون یکی از پرمصرف ترین محصولات شرکت بایگانی به صورت الکترونیکی عرضه می شود، گفت: که یکی از دغدغه های سهامداران دریافت خدمات در قالب الکترونیکی است، روزی دیگر حق تقدم الکترونیکی رونمایی کردیم و امروز گواهی تمکن مالی ارائه شد و این روند ادامه دارد.

رئیس سازمان بورس گفت: راهکار ما این است که تمامی خدمات به سهامداران به صورت الکترونیکی ارائه شود تا نیازی به مراجعه به موسسات و کارگزاری ها نباشد.

صدور گواهی الکترونیکی تمکن مالی

رئيس جمهور موجودی وی تاکید کرد: استراتژی ما ارائه کلیه خدمات سهامداران به صورت الکترونیکی است و این خدمات در سایت موجود است. ddn.csdiran.ir به صورت الکترونیکی ارائه می شود تا نیازی به مراجعه به موسسات و ارگان ها نباشد.مجله ازدواج

وی درباره گواهی تمکن مالی گفت: یکی از دغدغه های سهامداران این است که بتوانند با خرید و فروش یا سود از دارایی های خود در بازار سرمایه استفاده کنند اما امروز ابزار جدید گواهی الکترونیکی توان مالی افشا می شود که پیش از این این فرآیند دستی دشوار و پیچیده بود. اما امروزه این گواهینامه به صورت الکترونیکی صادر می شود و امکان پوشش نیازهای خارج از کشور نیز وجود دارد.