شهره لرستانی همه بازیگران زن خواهرم هستند، چشم بیشتر رعایت می‌کنم!!


این روزها شهره لرستانی (مازیار لرستانی) با خبر تغییر جنسیت خودش و حواشی آن باعث شده تیتر بسیاری از سایت های خبری و البته  مجله تصویر زندگی هم باشه. در آخرین ویدیویی که مازیار لرستانی منتشر کرده به سوالاتی در مورد وضعیت هورمون تراپی و ممنوع التصویر و ممنوع الکار بودنش پرداخته ببینید. البته متن فیلم هم پاین همین پست قرار گرفته.

اگر تا حالا هورمون تراپی نکرده ام بخاطر این است که من اجاره نشینم. مثل همه شما باید کار کنم و خرج زندگی ام را در بیاورم. از راه هنری من تلاش می کنم و کار دیگری ندارم.
نه به جایی وصلم و نه به چیز دیگری. راجب این که گفته بودید رعایت کنم چشم رعایت می کنم. همه بازیگرهای خانم برای من مثل خواهرم هستند و حرمت و حریم اون ها مشخصه. از این به بعد روی چشمام بیشتر رعایت می کنم توی عکس ها، اون ها هم مال قدیمه.

به خاطر کار بازیگری صدا و چهره ام را تغییر ندادم ولی :

خیلی ممنونم بابت راهنمایی هی شما من هورمون تراپی را شروع نکرده ام بخاطر این که ناچار بودم صدا و چهره ام رو نگه دارم (اولین فیلم سینمایی مازیار لرستانی بعد از تغییر جنسیت) به خاطر کار بازیگری و الان دیگه به جایی رسیده که دیگه ضروری نیست و من هورمون تراپی رو شروع می کنم.
امیدوارم دعای خیرتون پشت سر من باشه. ممنون از تمام دلگرمی هایی که به من می دید. اون هایی هم که کار من به هر حال مطابق میلشون هم نیست دیگه خودشون باید کنار بیان با این قضیه.

دلم برای شهره لرستانی بودن تنگ می شود

گفته بودین دلم برای شهره لرستانی تنگ میشه؟ منم دلم برای شهره لرستانی تنگ میشه، به هر حال صمیمی ترین دوست من بوده و از همه شما به من نزدیک بوده.
کارهاش هست و می تونید مراجعه کنید بهشون الحمدالله که ممنوع هم نشدند. ( شایعاتی در مورد عدم پخش آثار گذشته شهره لرستانی پخش شده بود)
سیکل رشد برای همه آدم ها وجود داره. الزامی از تبدیلی به جنس دیگری نیست. سیکل رشد یعنی اینکه آدم ها اونجایی که هستند متوقف نشوند و برای بهترش شدنشون تلاش کنند. برای هر کسی بهتر شدن چیزی هست.
برای من این بود شاید برای شما چیز دیگری باشد. سعی کنیم جامعه مون را بهتر از اون چیزی مهم هست تحویل بدیم به نسل بعد و برای احیای فرهنگمون و سنت هامون کوشا باشیم. خیلی مخلص همه تون هستم.

اولین حضور مازیار لرستانی با پوشش مردانه در یک مراسم رسمی

مازیار لرستانی با پوشش مردانه

نظرات خود را پایین صفحه با ما به اشتراک بگذاریدمنبع