شناسنامه گرفتم و دوباره شروع کردم به بازی • مجله ازدواج

وی ضمن گلایه از انتشار اطلاعات زرد و رفتارهای سطحی و سطحی برخی افراد در فضای مجازی اعلام کرد که برای پیگیری این حادثه مراجع ذیصلاح پلیس فتا را نیز دستگیر کرده است.مجله ازدواج

مازیار لرستانی

مازیار لرستانی کیست؟

لرستانی همچنین تاکید کرد: هرگز قصد ترک کشورم را نداشتم، ایران را دوست دارم و برای شادی مردم آن و بودنم در این کشور تلاش خواهم کرد.

وی سابقه برخی از این حواشی را اینگونه بیان کرد: رفتار برخی از همکاران خانم در فضای مجازی باعث ایجاد سوءتفاهم شده است، من به شدت هر گونه ازدواج و رابطه را تکذیب می کنم؛ دوستان با این شایعات بیشتر به دنبال خودنمایی هستند.

شهره لرستانی درباره تغییر جنسیتش نوشت: من ترانه هایی هستم که در تنهاییم گوش می دهم…من تمام اشکی هستم که در طول عمرم پنهانی ریخته ام.

سخنرانی مازیار لرستانی

البته سوالات دیگری هم بود که مازیار لرستانی در پاسخ به آن ها پرداخت.

بارها و بارها درباره این بازیگر سینما و تلویزیون شایعات و شایعات ایجاد شده است; تنها چند روز پس از اعلام رسمی تغییر هویت وی، زمزمه هایی مبنی بر آرشیو آثار وی در تلویزیون به گوش می رسید که طی پیگیری های تلویزیونی مشخص شد این خبر کذب بوده و تصمیمی برای آرشیو لرستانی گرفته نشده است. . کار می کند و آثارش را منتشر می کند. او از رسانه ملی منع نشده است.

به گزارش تسنیم، بازیگر و کارگردان مشهور سینما و تلویزیون در ویدئویی از داشتن شناسنامه و تایید هویت قانونی، شرعی و عرفی وی خبر داد. وی ابراز امیدواری کرد که بتواند با به نمایش گذاشتن آثار هنری خود و حال و هوای عمومی جامعه آگاهی مردم را افزایش دهد و مردم را شاد کند.

مازیار لرستانی: شناسنامه دارم و هویت قانونی، شرعی و عرفی ام تایید شده است. امیدوارم با ارائه آثار هنری و فضای عمومی جامعه بتوانم آگاهی و خوشحالی را افزایش دهم. من هرگز قصد ترک کشورم را نداشتم، ایران را دوست دارم و برای خوشبختی مردمش و بودنم در این کشور تلاش خواهم کرد.

چندی پیش او فیلمی به نام «فرار از شاوشنک» را ویژه نابینایان روایت کرد.

شهره لرستانی به تازگی پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است داستان تغییر جنسیت او خودش را تایید کرد و اعلام کرد که نامش اکنون مازیار لرستانی است.

مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون اعلام کرد که شناسنامه و هویت قانونی، شرعی و عرفی وی تایید شده و به زودی فعالیت بازیگری خود را از سر خواهد گرفت.

این بازیگر در صحبت های خود به این نکته نیز اشاره کرد: امیدوارم راه ها باز شود و به تئاتر برگردم، البته دوستان وزارت آموزش و پرورش قول داده اند که کار کنم.

اتفاقا شبکه آی فیلم همزمان سریال «مختارنامه» را با بازی او پخش کرد و حتی فیلم «حلقه ازدواج» این بازیگر سینما و تلویزیون چند روز پیش از شبکه نمایش او پخش شد.