شرکت مهندسی آسانسور و پله برقی بایاتک

به همین منظور از یک مقاومت با توان بالا جهت تخلیه این انرژی استفاده می‌شود که به آن اصطلاحاً مقاومت ترمز گفته می‌شود. همچنین شما می توانید برای اطلاع دقیق از ابعاد استاندارد پله برقی مقاله مربوط به آن را در سایت ستاره فراز نما مطالعه فرمایید. زاویه نصب در این پله های برقی ۳۵ درجه بوده و استفاده از ان برای کاربران بسیار راحت است.

شرکت مهندسی آسانسور و پله برقی بایاتک

مجموعه کتاب های راهنمای جامع نصب آسانسور و پله برقی و راهنمای جامع سرویس آسانسور و پله برقی منتشر شد. این گروه فعال با طراحی نصب و راه انــــدازی بیش از 3500 دستــگاه آسانسور و چندین دستــگاه پله برقی رکـــورد قابــل توجهی در صنعــت آسانسور به ثبت رسانده است. شرکت رازی نماینده انحصاری آسانسور و پله برقی SONG SAN کره جنوبی در خاورمیانه و همچنین نمایندگی انحصاری آسانسور و پله برقی SANIE فرانسه در ایران می باشد. در بالا و پایین سازه پله برقی، ایستگاه هایی در عمق پله برقی وجود دارد که قطعات الکتریکی و مکانیکی در آن وجود دارد، برای این ایستگاه ها درب در نظر گرفته می شود، تا هم ایمنی آنها حفظ شود و هم سر و صدای کارکرد موتور و سایر قطعات به بیرون نیاید.

درباره سی پکس

۳- همزمان با اینکه به آرامی پایتان را روی پله می گذارید دستگیره را هم آن را چک کنید بگیرید. ۴- سعی نکنید جلوی بسته شدن در آسانسور را با استفاده از دست، پا و یا هر چیز دیگری بگیرید. ۳- ترمز اضطراری آسانسور به دلایل مکانیکی عمل میکند و به دلیل شتاب منفی وارده احساس سقوط به مسافرین دست می‌دهد.

  • 2) برای راه اندازی ، کارخانه می تواند راهنمای از راه دور را ارائه دهد.
  • نصب آسانسور در ساختمان‌های بالای ۳ طبقه یا حداکثر طول مسیر حركت ۹ متر الزامی است.
  • پس از نصب سازه و ادوات ، اتصال سیستم به برق و بازبینی نهائی فلکه ها و زنجیر ها و سایر ملزومات صورت می گیرد.
  • آمارها نشان می‌دهد که در ایالات متحده آمریکا در سال 2004 تعداد 30 هزار پله برقی وجود داشت و در آن کشور هر ساله 90 میلیارد جابجایی افراد بر روی این پله‌ها انجام می‌گیرد.

از دو بخش جانبی تشکیل شده که بوسیله مهار های میانی از قسمت پائین تا بالا بهم محکم شده اند. دو انتهای خرپا به پلتفرم های پائین و بالا متصل شده و این پلتفرمها با بستهای فولادی و یا استفاده از بتن ریزی به طبقات متصل می شوند. تا همین چند دهه قبل کمتر کسی در مورد پله برقی ها چیزی شنیده بود اما امروزه استفاده از آن ها تا حدی فراگیر شده که همه با آن آشنایی دارند و می‌دانند چگونه باید از یک پله برقی استفاده کنند. هنگام بروز هر گونه اختلالی پله برقی به صورت خودکار از حرکت می ایستد.

آسانسور یا بالابر یکی از راحت‌ترین شیوه های جا به جایی در داخل ساختمان های چند طبقه به صورت عمودی است. ایراد دیگر این سیستم متغیر بودن سطح کابین با طبقات با بار‌‌‌‌های متفاوت است چون بدلیل عدم اطلاع موتور از وزن کابین (پر یا خالی بودن آن) همیشه نیروی یکسانی به موتور وارد می‌شود. ایراد دیگر این سیستم آسیب هایی است که در دراز مدت به موتور بدلیل اتصال ناگهانی ولتاژ وارد و باعث کاهش عمر مفید آن می‌شود. ضمناً این شوک در هنگام استارت آسانسور باعث نوسان ناگهانی ولتاژ می‌شود که نه تنها برای آسانسور بلکه برای سایر وسایل برقی مضر است. هر چند از این آسانسورها دیگر نصب نمی‌شود اما تعداد قابل توجهی از این آسانسور‌‌‌‌های قدیمی در حال کارکردن هستند.

موارد مهم در استاندارد پله برقی

وجود دو سکو ضربه گیر به منظور کابین و وزنه تعادل به ارتفاع حداقل 50 سانتیمتر . آسانسورها از نظر کاربردی انواع مختلف دارد و بستگی به نوع کاربری ساختمان و محل نصب و خدمات رفاهی مورد نظر هر یک از ویژگی‌ها و کارایی مورد نظر را ایجاد می‌نماید. در کنار راه پله های ثابت و قدیمی ساختمان ها نیز نرده در کنار پله نصب می گردید. رفته رفته با گذشت زمان و به وجود آمدن پله برقی این نرده ها برای حفاظت و ایمنی افراد در کنار پله برقی ها نصب می گردد. از مهمترین قسمت های یک سیستم پله برقی در واقع قسمت استپ آن است، به پلکان موجود بر روی پله برقی استپ می گویند. پیش از آنکه به بررسی نکات استفاده از آینه در کابین آسانسور بپردازیم، لازم است کمی در رابطه با آسانسور و تاریخچه و کاربرد آن اطلاعات کسب کنیم.

استفاده از مطالب سایت ایران طرح فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. 3) برای پروژه های خاص ، کارخانه مهندسین را برای کمک به نصب به سایت می فرستد. 2) برای راه اندازی ، کارخانه می تواند راهنمای از راه دور را ارائه دهد. کابینها طوری طراحی شده اند که افراد آموزش دیده از بیرون کابین کمک کنند.

پله برقی راه پله ی متحرکی است که به منظور حمل و نقل افراد و مسافر به بالا و پایین و در یک ارتفاع عمودی استفاده می شود. پله برقی در سراسر دنیا و در مکان هایی که امکان نصب آسانسور وجود ندارد نصب می شود. بیشترین استفاده از این وسیله در فرودگاه ها و مراکز تجاری، مراکز حمل و نقل، مراکز خرید، هتلها و ساختمانهای عمومی است.

اهمیت ایمنی و استاندارد آسانسور و پله برقی در صنعت