شرایط وام همپاد برای فرزندان بازنشستگان کشوری • تصویر از مجله زندگی

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوریبه گفته وی، متقاضیان (بازنشستگان و فرزندان در حال تحصیل) می توانند ضمن کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و ضوابط این تسهیلات، از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی به نشانی sabasrm.ir ثبت نام اینترنتی کنند.مجله ازدواج

چاسوت خدایی تصریح کرد: این افراد می توانند در زمان تهیه پایان نامه از تسهیلات 6 میلیون تومانی برای پایان نامه کارشناسی ارشد و 8 میلیون تومانی برای پایان نامه دکتری استفاده کنند.

صندوق بازنشستگی کشوری

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام این تسهیلات به صورت اینترنتی و در طول سال فعال است، یادآور شد: این تسهیلات برای کارشناسی ارشد از 4 به 6 میلیون تومان و برای دکتری از 6 به 8 میلیون تومان افزایش یافته است.

رئیس اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام همپاد به حساب بازنشستگان کشوری به تعداد 489 داوطلب کارشناسی ارشد (304 نفر) و دکتری (185 نفر) واریز شده است.
مسعود خدایی گفت: مشمولان اتباع بازنشسته و فرزندان آنها که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند و واحد پایان نامه را انتخاب کرده اند، می شوند. امکانات پذیرش پایان نامه های دانشجویی (طرح همپاد) وی افزود: بازنشستگان و فرزندان آنها که در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری تحصیل می کنند می توانند در زمان تهیه پایان نامه از تسهیلات صندوق بازنشستگی کشوری بهره مند شوند.