شرایط وام خرید ملک بازنشستگان در سال 1401 • تصویر از مجله زندگی

کارکنان بانک رفاه و داشتن شرایط لازم در صورت افتتاح سپرده اعتباری در یکی از شعب بانک می توانند تا سقف 100 میلیون تومان وام دریافت کنند.

مبلغ سود وام خرید ملک باتک رفاه چقدر است؟

تسهیلات این طرح به منظور خرید کالای ایرانی از شرکت های تولید و پخش داخلی از قبیل: لوازم خانگی، اداری، مبلمان، اثاثیه و … پرداخت می شود. یا تعمیرات منزل یکی از مهمترین مزایای این طرح پرداخت بدون نیاز به واریز و ایجاد حساب متوسط ​​است.

چه کسانی می توانند از وام خرید کالا بهره مند شوند؟

  • کلیه اشخاص حقیقی (کارکنان) که از بانک رفاه کارگران حقوق دریافت می کنند
  • مشتریان اختصاصی بانک و کارکنان آنها و بستگان درجه یک (بستگان درجه یک شامل: پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر و فرزند) در صورت داشتن درآمد مستقل و مشروط به تضمین تسهیلات توسط مشتری اختصاصی (فرانچایز استقرار)
  • کارکنان مشتریان مشمول بانک شرکتی در صورت امضای تفاهم نامه و قبول تعهد به اخذ اقساط کارکنان خود از مشتریان شرکتی
  • مستمری بگیران صندوق بازنشستگی سازمان تامین اجتماعی که به دلیل عدم وجود شعبه بانک رفاه کارگران در شهر محل سکونت خود از سایر بانک ها حقوق دریافت می کنند.
  • دارندگان حساب سپرده بلندمدت یا دارندگان حساب سپرده بلندمدت جدید و بستگان درجه یک آنها (بستگان درجه یک شامل: پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر و فرزند) در صورت داشتن درآمد مستقل با تایید این موارد. سپرده و با ضمانت نصب توسط مالک سپرده)
  • اعطای تسهیلات به متقاضیان طرح جاری با ضمانت همکار شاغل در بانک رفاه کارگران

میزان پرداخت وام ماهانه برای خرید ملک چقدر است؟

بسته به مبلغ وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر قسط ۲ میلیون و ۳۷۸ هزار و ۹۹۳ تومان می باشد. کل سود تسهیلات 42 میلیون و 739 هزار و 581 تومان و کل مبلغ وام و سود 143 میلیون و 799 هزار و 581 تومان خواهد بود.مجله ازدواج

نرخ سود این تسهیلات 15 درصد و حداکثر مدت بازپرداخت 60 ماهه است. نامزدهای وام دریافت کنید نیازی به ارائه ضامن معتبر نیست زیرا وثیقه این وام اعتبار تجاری است.

قرض دادن

وام 100 میلیونی با اقساط 60 ماهه برای کارمندان، حقوق بگیران و مستمری بگیران تامین اجتماعی – کارمندان و مستمری بگیران بانک رفاه کرگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از این مجموعه دریافت می کنند، امکان درخواست وام 100 میلیون تومانی دارند. طرح “رفح کالا” را داشته باشید.

سقف وام برای خرید کالا چقدر است؟

علاوه بر این، کارکنان بانک رفاه تنها با ارائه فیش حقوقی می تواند از این تسهیلات بهره مند شود. لازم به ذکر است مشمولان این تسهیلات تنها با این مبلغ می توانند کالای ایرانی را از فروشگاه های قرارداد بانک خریداری کنند.