شرایط فروش نقدی خودرو تیارا موتور خاموشی آذرماه • تصویر از مجله زندگی

در این طرح، ماکسات موتور در نظر دارد شاسی بلند تیارا 7 نفره را با قیمت مصوب 989 میلیون تومان و در رنگ های سفید، مشکی و سرمه ای به مشتریان عرضه کند. البته مشتریان در زمان ثبت نام باید مبلغ 984 میلیون تومان را پرداخت کرده و یک چک 5 میلیون تومانی به تاریخ یک سال پس از تحویل به موتور مکث ارائه کنند. همچنین این خودرو به همراه مدل 1401 به مشتریان عرضه می شود.

شرکت ماکسات موتور در نظر دارد برای اولین بار در آذر ماه سال 1401 تیارا SUV 7 نفره را روانه بازار کند که در این طرح تاج به صورت نقدی و با موعد تحویل یک ماهه در بازار به فروش می رسد. در ادامه جزئیات شرایط فروش استاپ موتور دیادم در دی 1401 را مشاهده می کنید:

شرایط فروش نقدی استاپ موتور تیارا – روز 1401

مشخصات خودرو علامت نام ماشین مدل سال رنگ
خاموش شدن موتور تیارا 1401 سفید – مشکی – رژگونه
حجم موتور قدرت موتور نوع گیربکس زن و شوهر
1500 سی سی توربو 155 اسب بخار 6 سرعته اتوماتیک 215 نیوتن متر

جزئیات دیگر :

  1. قیمت ثابت است.
  2. جریمه تاخیر در تحویل خودرو 12 درصد در سال است.
  3. سند خودرو از تاریخ تحویل به مدت یک سال در رهن شرکت ماکسات موتور خواهد بود.
  4. مبالغ سپرده فقط باید از حساب متقاضی باشد.
  5. کلیه هزینه ها، مالیات ها، هزینه های بیمه مسئولیت، مالیات بر ارزش افزوده، نقل و انتقال و سایر هزینه هایی که به عهده مشتریان می باشد بر اساس نرخ های جاری محاسبه می شود. در صورت تغییر موارد فوق در زمان تحویل. پرداخت مابه التفاوت به دلیل افزایش هزینه های دولتی به عهده مشتری می باشد.
  6. هر کد کشور فقط یک بار قابل ثبت است.
  7. ثبت نام افراد زیر 18 سال و بدون گواهینامه مجاز نمی باشد.
  8. سایر شرایط واگذاری در فرم رزرو و قرارداد شرح داده شده است.
  9. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات خودرو به سایت www.maxmotorco.com مراجعه کنید.

این SUV با قیمت قطعی به مشتریان عرضه می شود و در این طرح 12 درصد جریمه دیرکرد نیز در نظر گرفته شده است. سند تیارا پس از تحویل خودرو به مشتری به مدت یک سال در رهن شرکت باقی می ماند. مشتریان باید هزینه خرید خودرو را با حساب شخصی خود پرداخت کنند. در این طرح هر کد ملی فقط یک بار مجاز به ثبت نام خواهد بود و افراد زیر 18 سال و فاقد گواهینامه مجاز به ثبت نام نیستند.

شرایط پرداخت قیمت مصوب (ریال) واریز وجه در زمان ثبت نام (ریال) امکان پذیر است. بقیه (ریال) زمان تحویل
9/890/000/000 9/840/000/000 50,000,000 تاریخ یک سال پس از تحویل را بررسی کنید 30 روز کاری

ماشین تیارا – توقف موتور

شرایط فروش توقف موتور تیارا در دسامبر 1401 اعلام شد.مسات موتور برای اولین بار SUV 7 نفره تیارا را به صورت نقره ای روانه بازار کرد.

توجه داشته باشید که تیارا به یک موتور 1.5 لیتری توربو مجهز است که می تواند 155 اسب بخار قدرت و 215 نیوتن متر گشتاور تولید کند. نیروی تولید شده توسط این موتور از طریق یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل خواهد شد.مجله ازدواج