شرایط دریافت ارز دانشجویی برای خوابگاه و شهریه دانشگاه • تصویر از مجله زندگی

علاوه بر این، تا سقف 12000 یورو بابت شهریه به دانشجویان واجد شرایط پرداخت می شود.

پرداخت ارز برای اقامت در مقطع کارشناسی ارشد به مدت 36 ماه (3 سال) و دکتری به مدت 60 ماه (5 سال) با سقف 13000 یورو یا معادل آن به سایر ارزها سالانه و به نرخ بازار ارز درج شده در الکترونیکی. تجارت ارز سیستم در آدرس نشان می دهد، اتفاق می افتد.

بر اساس نامه اداره سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی، دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور که واجد شرایط دریافت ارز دانشجویی هستند، می توانند نسبت به دریافت سهمیه ارزی مصوب با نرخ بازار ارز اقدام کنند.

پرداخت ارز دانشجویی هزینه های اقامت در مقطع کارشناسی ارشد به مدت 36 ماه (3 سال) و دکتری 60 ماهه (5 سال) با سقف 13 هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها در سال.

میزان ارز دانشجویی برای شهریه دانشگاه چقدر است؟

کلیه دانشجویانی که به صورت حضوری و تمام وقت در خارج از کشور تحصیل می کنند مشروط بر اینکه پذیرش آنها توسط دانشگاه مقصد بدون قید و شرط باشد، مشروط به دریافت ارز دانشجویی می باشند. لازم به ذکر است دانشجویانی که از دانشگاه محل تحصیل خود بورسیه می گیرند، مشمول دریافت ارز دانشجویی نمی شوند.

دریافت ارز دانشجویی فقط برای ترم جاری و به میزان سابقه مندرج در گواهی کار امکان پذیر است و دانشجو برای هر ترم 6 ماهه به مدت 45 روز مجاز به اقامت در ایران است و در صورت اقامت دانشجو بیشتر از این مدت، واحد پول دانشجو تعلق ندارد.مجله ازدواج

مبلغ این مبلغ ماهیانه 1000 یورو برای هر ترم جاری و 500 یورو به ازای هر نفر در ماه و در حد مجاز در صورت وجود اعضای خانواده می باشد. علاوه بر این، تا سقف 12000 یورو بابت شهریه به دانشجویان واجد شرایط پرداخت می شود.

شرایط دریافت ارز دانشجویی

مهر خروج از کشور در گذرنامه متقاضی الزامی است و دانشجویانی که در دانشگاه محل تحصیل خود پذیرفته شده اند و هنوز کشور را ترک نکرده اند، می توانند با اخذ ودیعه از دانشجو یا اخذ ودیعه، نسبت به آزادسازی ودیعه معوق اقدام کنند. خانواده به میزان 20% ارز پرداختی طبق تایید وزارت ذی صلاح برای دانشجو بودن کارمند و تایید صورت حساب دانشگاه ظرف مدت 6 ماه از تاریخ پرداخت.

مدارک مورد نیاز برای دریافت تغییر دانشجو

ارز دانشجویی برای خوابگاه چقدر است؟

داوطلبان واجد شرایط دریافت ارز دانشجویی باید ابتدا به آدرس و ثبت نام در سامانه سجاد مراجعه و پس از تایید کارشناس و دریافت پیام اطلاع رسانی از طریق آدرس ایمیل و یا مشخصات داوطلب در سامانه به آدرس بانک رسمی و دریافت ارز دانشجو.

چقدر ارز دانشجویی می توان دریافت کرد؟ و قیمتش چنده؟

گواهی ثبت نام برای تحصیل به تاریخ امروز و با سربرگ دانشگاه با قید رشته، مدرک، تاریخ شروع دوره و قید دریافت هرگونه بورسیه از دانشگاه که به تایید سامانه TAC، دانشجو رسیده باشد. ویزا، آخرین مهر ورود و خروج ایران در گذرنامه، ارائه فرم I20 یا F1 برای دانشجویانی که برای تحصیل در آمریکا مشغول به کار هستند، برگه معافیت تحصیلی یا کارت پایان خدمت برای دانشجویان پسر مدارک مورد نیاز است. دریافت ارز دانشجویی