شرایط ثبت نام برندگان مرحله اول طرح تلفیقی در مرحله دوم • مجله ازدواج

سخنگوی وزارت امنیت گفت: سامانه یکپارچه عرضه خودرو برای دو گروه از متقاضیان تغییر نوع خودرو باز است، به عبارتی ۱۴۰۳ به تعویق افتاده است.

سخنگوی وزارت امنیت با بیان اینکه از فردا امکان تعویض خودروی منتخب شیفت 1403 ارائه می شود، گفت: همچنین امکان انصراف داوطلبان در مرحله اول طرح تلفیقی و ثبت نام در مرحله دوم نیز وجود دارد. برای سایر نامزدها در نظر گرفته شده است.

ثبت نام برندگان مرحله اول طرح تلفیقی در مرحله دوم

قالیباف افزود: نامزدها تغییر نوع ثبت نام خودرو در سیستم یکپارچه; آنها مجاز به انتخاب تنها پنج خودرو ترجیحی هستند، بنابراین می توانند یک و حداکثر پنج خودرو را به عنوان جایگزینی برای خودروی پرتقاضای قدیمی خود انتخاب کنند. لازم به ذکر است اگر این افراد 5 اولویت جایگزین را انتخاب کنند قطعا نوبت تحویل خودرو آنها 1402 خواهد بود و در صورت انتخاب شماره اولویت کمتر از سوی متقاضی، احتمال تحویل خودروی آنها در سال 1402 کاهش می یابد.

امکان انصراف و ثبت نام مجدد خریداران در مرحله دوم طرح عرضه یکپارچه خودرو

وی گفت: همانطور که پیشتر اعلام شده بود، برخی از متقاضیان خرید خودرو در طرح تلفیقی، درخواست محصولات پرتقاضای ایران خودرو را داشته اند. زمان تحویل خودرو به 1403 موکول شده است، بنابراین این افراد می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه سوخت گیری که از فردا تا تحویل خودروی جدید خود در 1402 باز است، نوع خودرو را تغییر داده و خودروی دیگری را انتخاب کنند.

گزارش اخبار خودرو، تصویر زندگی به گزارش فارس، امید قالیباف گفت سیستم یکپارچه تامین خودرو داخلی وی گفت: این سامانه از فردا 14 اردیبهشت ماه به مدت 5 روز باز است تا داوطلبان خرید خودرو در طرح تلفیقی بتوانند نوع خودروی انتخابی خود را تغییر دهند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان تغییر نوع خودرو برای سایر متقاضیانی که زمان تحویل خودروی آنها در سال جاری اعلام شده است، وجود دارد، گفت: در خصوص سایر متقاضیانی که زمان تحویل خودروی آنها امسال است اما می خواهند نوع خودرو را برای آنها تغییر دهند. همه این امکان برای این افراد وجود دارد که با مراجعه به سامانه یکپارچه خودرو از خرید خودرو انصراف دهند و سپس از طریق طرح یکپارچه یعنی 26 اردیبهشت در دور دوم عرضه خودرو شرکت کنند. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که خودروی آنها زودتر از الان تحویل داده شود.

وی گفت: در این مدت از عرضه خودرو در طرح تلفیقی بیش از 30 هزار درخواست برای خودروهای سایپا وجود داشته است در حالی که تولید این خودروساز در سال جاری 800 هزار دستگاه خواهد بود که آنها نوبت تحویل خودرو را انتخاب می کنند. این افراد قطعا در سال 1402 خواهند بود.مجله ازدواج