شرایط بهره مندی از وام 500 میلیونی بانک ملت با سود 8 تا 18 درصد

حداکثر سود از این قرض دادن 18 درصد و حداکثر مدت بازپرداخت 48 ماه است.

مبلغ اقساط این وام چقدر است؟


شرایط دریافت وام 3 میلیارد و 200 میلیون تومانی از بانک ملت

بانک ملت تسهیلاتی به نام شایان طراحی کرده است. بر اساس این طرح، متقاضیان می توانند برای دریافت وام با میانگین یکی از انواع حساب جاری قرض الحسنه عادی با/بدون دسته چک یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی خود اقدام کنند.

اشخاص حقوقی، شرکت ها یا سازمان ها نیز می توانند به منظور افتتاح حساب یا افزایش موجودی خود وارد عمل شده و با توجه به شرایط طرح، کارکنان خود را برای دریافت تسهیلات با توجه به امتیاز کسب شده به بانک معرفی کنند.

نحوه بازپرداخت اقساط

از جمله شرایط بهره مندی از این تسهیلات می توان به این نکته اشاره کرد که بسته به اعتبار حساب شما، مشروط به ظرفیت و اعتبار واجد شرایط و سایر شرایط مورد نیاز برای تضمین و تضمین طبق مقررات، اولویت دریافت تسهیلات با قیمت کمتر از امکانات عادی، همانطور که در زیر توضیح داده شده است.

مزایای وام 500 میلیونی بانک ملت

متقاضیان دریافت وام 500 میلیونی بانک ملت با سود 8 تا 18 درصد می توانند با توجه به شرایط مندرج در این ماده نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کنند.

حداکثر مدت بازپرداخت اقساط طرح شایان 60 ماه می باشد. متقاضیان دریافت وام 500 میلیونی بانک ملت می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به شعب بانک ها، از هر یک از کانال های سنتی غیرشخصی برای بازپرداخت اقساط وام خود به صورت حضوری استفاده کنند.

از مزایای طرح شایان می توان به امکان دریافت تسهیلات در کوتاه ترین زمان ممکن، امکان اقساط تصاعدی، امکان دریافت تسهیلات تا دو برابر میانگین حساب، امکان صدور چک بانکی به نام متقاضی اشاره کرد. امکان بازپرداخت تسهیلات تا 60 ماه و امکان معرفی افراد توسط مشتریان ماهان و دارای امتیاز حقوقی.

نحوه دریافت وام شایان

افراد دارای دستگاه خودکار متصل به شرکت پرداخت ملت می توانند برای دریافت وام 3.2 میلیارد تومانی از طرح «گیرندگان ملت» اقدام کنند. این وام با توجه به رتبه اعتباری حساب آنها پرداخت می شود.

شرایط وام

  • متقاضیان دریافت وام 3 میلیارد و 200 میلیون تومانی باید در یکی از شعب بانک ملت سپرده معوق داشته باشند.
  • داشتن حداقل یک حساب میانگین سه ماهه برای استفاده از این تسهیلات ضروری است.
  • افرادی که خواهان این وام هستند باید سند مالکیت و پروانه کسب ارائه کنند.

سود وام و تعداد اقساط آن چقدر است؟

بانک ملت در نهم آذرماه 1358 در نتیجه ادغام بانک های تهران، بیمه ایران، بیمه ایران و عرب، ایران اینترنشنال، اعتبارات تعاون و توزیع و چند بانک دیگر تأسیس شد. مهمترین استراتژی این گروه توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت ارتباط با مشتری، ارتقای کیفیت خدمات، توسعه نیروی انسانی و بهبود شاخص های عملکرد است. رشد و بهره وری بانک، سودآوری و ارائه خدمات مناسب به مشتریان، شناخت نیازها و مقوله های مشتریان و همچنین فرآیندهای مرتبط با سود و غیره. بخشی از اهداف این بانک است.مجله ازدواج

قرض دادن

به گزارش تجارت نیوز، متقاضیان دریافت وام 500 میلیونی بانک ملت با سود 8 تا 18 درصد می توانند شرایط مندرج در این مقاله را برای احراز این تسهیلات در نظر بگیرند.

بر اساس مبلغ وام، مدت پرداخت و نرخ سود، مبلغ هر قسط 93 میلیون، 999،000،999 تومان می باشد. مبلغ کل سود وام یک میلیارد و 311 میلیون و 999 هزار و 940 تومان و کل مبلغ تسهیلات و سود 4 میلیارد و 520 میلیون و 479 هزار و 940 تومان خواهد بود.

افراد می توانند پس از افتتاح حساب و یا افزایش موجودی حساب جاری خود با در نظر گرفتن جزئیات طرح برای دریافت وام 500 میلیونی از بانک ملت اقدام کنند. همچنین مشتریان ماهان بانک ملت می توانند افراد را برای دریافت تسهیلات بر اساس امتیاز حساب خود معرفی کنند.