شرایط بازنشستگی جانبازان و آزادگان اعلام شد + راهنمای درخواست • تصویر از مجله زندگی

ایثارگران واجد شرایط بازنشستگی می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی ایثار درخواست بازنشستگی خود را ثبت کنند.
گزارش تصویر پایگاه خبری زندگی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: ایثارگران واجد شرایط بازنشستگی می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی ایثار، درخواست بازنشستگی خود را ثبت کنند.

بنیاد شهید و امور ایثارگران

با توجه به درخواست و درخواست جانبازان و آزادگان مبنی بر احتساب سنوات اسارت و سنوات حضور در جبهه به عنوان سال های موثر، از مراجع ذیربط سوال شده که در مراحل بعدی اطلاع رسانی خواهد شد، لذا در این مرحله اطلاع رسانی خواهد شد. ، فقط افرادی مجاز به ثبت درخواست هستند که شرایط فوق را داشته باشند. و سایر بستگانی که برای دریافت مزایا و حقوق بازنشستگی مراجعه و متقاضی هستند در صورت احراز شرایط در مراحل بعدی می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند که به اطلاع این عزیزان می رسد.

آدرس سایت درخواست بازنشستگی جانباز

در این اطلاعیه آمده است: «با عنایت به تصویب آیین‌نامه اعمال مواد (38)، (39)، (40)، (53) و (55) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران. و پیگیری بازنشستگی جانبازان و آزادگان. ، سازمان برنامه و بودجه بخشی از اعتبار مصوب سال 1401 را به بنیاد اختصاص داده است، بنابراین طبق بررسی های انجام شده هیچ یک از ایثارگران و آزادگان ممتاز شرایط دریافت 30 سال حقوق بنیاد اشتغال وضعیتی را ندارند و از این حیث. جانبازان و آزادگان ممتازی که در مرحله اول فرصت ثبت نام کاندیداتوری داشتند.

شرایط درخواست مستمری جانبازان و آزادگان

  1. جانباز باشید یا آزاده.
  2. این کار نمی کند. (طبق نتایج بررسی های به دست آمده از صندوق های بازنشستگی)
  3. دارای رای بی اعتباری کامل در سیستم Sejaya (آخرین رای داده شده باید مثبت باشد)
  4. درصد جانبازی باید 25 درصد یا بیشتر باشد.
  5. از تاریخ 1401/06/31 باید 60 سال یا بیشتر باشد. (برای جانبازان، بخش 38)
  6. برای جانبازان درجه یک، باید 65 سال سن داشته باشند و حداقل 25 سال سابقه حقوق و دستمزد داشته باشند.

درخواست بازنشستگی برای خانواده های جانبازان فوت شده و مبارزان آزادی

لازم به ذکر است سامانه ثبت درخواست جانبازان و آزادگان متوفی واجد شرایط در حال طراحی و پیاده سازی است که به محض حصول نتیجه به اطلاع آنان خواهد رسید. ضمناً شرایط فوق مربوط به این مرحله از پرداخت ها بوده و شرایط لازم در مراحل بعدی اعلام خواهد شد.

محاسبه سالهای اسارت و حضور در جبهه به سال

وی همچنین به اطلاع می رساند سامانه درخواست بازنشستگی از تاریخ 29/06/1301 آماده ثبت درخواست بازنشستگی ایثارگران می باشد و این عزیزان می توانند به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی ایثار به نشانی جایی که “سیستم فدای منو با انتخاب گزینه “درخواست مستمری” می توانند درخواست خود را ثبت کنند.

لازم به توضیح است که این اقدام صرفاً ثبت درخواست کشیش به عنوان اولین مرحله در فرآیند پرداخت بوده و پس از بررسی و اقدامات لازم وجه پاداش واریز خواهد شد. بر اساس تبصره (4) ماده (1) اساسنامه مذکور، داوطلبان گرامی در زمان ثبت نام تشخیص می دهند که سابقه اشتغال، بازنشستگی، انفصال از خدمت یا بازخرید خدمت نداشته و قبلاً سابقه نداشته اند. از هیچ سازمانی کمک هزینه پایان خدمت دریافت کرده یا نخواهد گرفت، با اثبات خلاف آن، بنیاد می تواند مبالغی را که من پرداخت کرده ام و نه حقی را از حقوق شاکی مطالبه کند.مجله ازدواج