شرایط اخذ وام مسافرتی و گردشگری برای بازنشستگان کشوری • تصویر از مجله زندگی

یادآور می شود، خدمات گردشگری صندوق بازنشستگی کشوری تنها به بازنشستگان تحت پوشش از طریق سامانه پکیج تورهای شرکت پرشین گلف با نام «سامانه خاتم تور» ارائه می شود. داوطلبان می توانند از طریق لینک khatamtour.com و یا با مراجعه به شرکت پرشین گلف و یا تماس با این شرکت با شماره 8682-021 از روند ارائه این خدمات و بازدید از شرکت مطلع شوید.مجله ازدواج

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فرهنگی و اجتماعی کشور این امکان را ارائه دهد پرداخت 4 میلیون تومان وام مسافرتی وی به بازنشستگان و کارگران تحت پوشش در قالب وام خبر داد.

به گزارش تصویر زندگی، محمود مرتضایی فرد با اعلام این خبر گفت: این تسهیلات بانکی به مبلغ 4 میلیون تومان با بازپرداخت یک ساله و با نرخ کارمزد 4 درصد به متقاضیان ارائه می شود. بازپرداخت این تسهیلات یک ماه پس از پرداخت از حقوق مستمری بگیران کسر می شود.

اینجا از آخرین اخبار صندوق بازنشستگی کشوری برای پیدا کردن

سوئیت مرتضایی فرد: متقاضیان می توانند از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق به نشانی sabasrm.ir و از طریق لینک طرح های پشتیبانی (خدمات گردشگری و مسافرتی) به سامانه تورهای شرکت پرشین گلف متصل شده و در تورهای تعریف شده این شرکت ثبت نام کنید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: متقاضی پس از ثبت نام در تورهای آگهی شده توسط شرکت پرشین گلف، در صورت تمایل به استفاده از تسهیلات اعتباری، ابتدا باید 4 میلیون تومان پرداخت کند. از کل هزینه تور کسر می شود و مابقی مبلغ توسط متقاضی به صورت نقدی به شرکت پرداخت می شود.

وی گفت: مستمری بگیران می توانند علاوه بر امکان استفاده از کمک هزینه سفر مشروط به برخورداری از سهمیه تور، از تسهیلات چهار میلیون تومانی بانک قرض الحسنه (با احراز شرایط) نیز بهره مند شوند. به دست آوردن نصب).