سیم مفتولی سیاه قیمت سیم مفتولی سیاه به روز اصفهان آهن | foulka

سیم مفتولی سیاه قیمت سیم مفتولی سیاه به روز اصفهان آهن | foulka

این تجهیزات بر اساس نیروی گشتاور می‌‌توانند سبب چرخش یک جسم شوند و یک گره ایجاد صنایع مفتولی فولکا کنند. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان تنها در ۱.۶ ثانیه یک گره کراواتی را انجام داد. شما برای اتصال ۱۰۰ کیلوگرم فولاد، مقدار ۰.۹ تا ۱.۳ کیلوگرم سیم آرماتوربندی نیاز دارید. برای اتصال ۱۰۰۰ کیلوگرم میلگرد، ۹ تا ۱۳ کیلوگرم سیم اتصال نیاز است. مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده یکی از اصول اساسی در سیاست قیمت گذاری آسرون میباشد .

  • مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده یکی از اصول اساسی در سیاست قیمت گذاری آسرون میباشد .
  • سیم آرماتوربندی نرم و بسیار نرم، مفتول نجاری یا قالب‌بندی نیز بر این اساس نام‌گذاری شده‌اند.
  • بعلاوه در اثر زنگ زدگی قطر آن ها حدود سه برابر افزایش یافته و سبب ایجاد ترک در بتن می شوند.

هر قرقره سیم آرماتوربندی مورد استفاده در این دستگاه‌ها را می‌توان تقریباً برای گره‌زنی ۱۲۰ تا ۲۰۰ میلگرد به کار برد. برای بستن میلگردها به یکدیگر از مفتول آرماتوربندی استفاده می‌شود که با نام گره‌بندی شناخته می‌شود. سیم آرماتوربندی با سایز ۳، در کارهایی مانند نجاری استفاده می‌‌شود و وزن کلاف آن ۵۰ کیلوگرم است. این سایز‌ها در صنایع چوبی و بسته‌بندی، نجاری و… کاربرد دارند که به آن‌ها سیم نجاری گفته می‌شود. از طرفی میلگردهایی که نقطه اتصال محدودی دارند نیز به این روش گره زده می‌شوند.

کاربرد سیم سیاه یا مفتول آرماتوربندی

قبل از خرید هر محصولی بهتر است با کارشناسان همان حوزه مشورت کنید، زیرا این افراد میتوانند بهترین گزینه برای خرید را به شما پیشنهاد دهند. برای خرید سیم آرماتور بندی بهتر است ویژگی های آن ها را بشناسید؛ سیم آرماتوربندی خوب نوعی است که وقتی به دور میلگردهای فولادی پیچیده میشود علاوه بر انعطاف پذیری و نرمی مناسب، مقاومت کششی بالایی داشته باشد. این ویژگی به آرماتوربند اجازه می دهد که سیم را با حداکثر کشش دور میلگردها بپیچد و گره بزند؛ اگر غیر از این باشد و گره زنی به خوبی انجام نشود ممکن است میلگردها دچار لغزش شوند و از جای اصلی خود منحرف شوند. همانطور که میدانید هدف از استفاده از سیم آرماتور بندی برای تثبیت میلگردها درون بتن است. برای خرید سیم آرماتوربندی ، مفتول سیاه ، مفتول آرماتوربندی و سیم قالب بندی ارزان ، با کیفیت و بدون واسطه می توانید با کارشناسان فولادین تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند . جهت آشنایی با نحوه تولید مفتول سیاه یا سیم قالب بندی، ابتدا بگوییم که مواد اولیه برای ساخت این محصول میلگرد است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت مفتول سیاه

در مرحله دوم، محصول بسته‌بندی شده، برای حفظ کشش و محصولی بهتر، در کوره‌هایی با دمای 900 درجه قرار می‌گیرد. علت انجام این روش در زمان تولید این محصول، افزایش مدول الاستیسیته است تا کیفیت نهایی محصول افزایش یابد. روش تولید این محصول در کیفیت و قیمت سیم آرماتوربندی در زمان خرید و فروش موثر است. سیم آرماتوربندی گالوانیزه نوعی مفتول است که روی آن یک لایه فلز روی وجود دارد. از این محصول علاوه بر پروژه‌های ساختمانی، در کشاورزی، مرغداری، گلخانه‌ها، فنس‌کشی، اسکوپ‌بندی، رابیتس‌بندی و ساخت وسایل تزئینی نیز استفاده می‌شود. به‌علت وجود فلز روی، این مفتول می‌تواند دمای 600 درجه سانتیگراد و بالاتر از آن را تحمل کند و مقاومت خوبی در برابر خوردگی و سایش از خود نشان دهد.

قیمت سیم مفتولی سیاه به عوامل مختلفی مانند نوسانات نرخ ارز و دلار، هزینه‌ی مواد اولیه برای تولید سیم مفتولی سیاه، هزینه‌های حمل و نقل، وضعیت اقتصادی و سیاسی و… بستگی دارد؛ بنابراین در هنگام خرید سیم مفتولی سیاه باید تمامی این پارامترها را در نظر بگیرد. همان‌طور که می‌دانید، سیم آرماتوربندی سایز 1.5 میلی‌متر نرم بیش‌تر برای آرماتوربندی و سیم سایز 2.5 میلی‌متر نرم برای بستن قالب‌های فلزی کاربرد دارد که به ترتیب به “سیم آرماتور بندی” و “مفتول قالب‌بندی“ معروف است.