سیستم پول جایگزین کارت به کارت (کارمزد کمتر، سقف بیشتر) • تصویر از مجله زندگی

بانک های متصل به سیستم پل

بانک های صادر کننده

علاوه بر این بانک ها، امکان انتقال وجوه به چهار بانک دیگر از جمله توسعه صادرات، رفاه کارگران، ملت و سپه وجود دارد.

در جدول زیر وضعیت ارائه خدمات پرداخت آنی در شبکه بانکی توسط درگاه های پذیرفته شده برای هر بانک نمایش داده شده است.

فعال (منشا)

بانک های ذینفع

مشتریان بانک می توانند با استفاده از اینترنت بانک و موبایل بانک و از طریق سامانه پرداخت آنی تا سقف 10 میلیون تومان وجوه را انتقال دهند. همچنین سقف انتقال وجه از طریق این سامانه و داخل شعب بانک ها معادل 15 میلیون تومان است.

مزیت سیستم بریج نسبت به کارت به کارت

وی گفت: این سامانه امکان پیگیری فرآیند را به متقاضی می دهد و از سوی دیگر امکان رسیدگی به شکایات متقاضیان به صورت آنلاین نیز وجود دارد. بنابراین متقاضیان دریافت این تسهیلات باید برای ثبت درخواست خود به این سامانه مراجعه کنند.

بر اساس اعلام بانک مرکزی، در حال حاضر مشتریان 23 بانک می توانند با استفاده از سامانه پرداخت آنی وجوه نقد را انتقال دهند.

بانک اینترنتی

سیستم پل
رئیس کل بانک مرکزی گفت: از سال گذشته امکان پذیر بوده است پرداخت وام زایمان این امر در بودجه دیده شد و با توجه به اهمیت پرداخت این تسهیلات و سهولت دسترسی مردم به آن، سامانه تسهیلات قرض الحسنه برای تولید مثل از اردیبهشت ماه طراحی و اجرا شد.

چنگال

بانک مرکزی (نسیم) چنگال

رئیس کل بانک مرکزی درباره سامانه پرداخت آنی (پل) گفت: با راه اندازی این سامانه، امکان انتقال 10 میلیون تومان از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه و تا سقف 15 میلیون تومان با مراجعه به شعب و وجه وجود دارد. همزمان به حساب شبا واریز می شود.

بانک های سامان، آینده، ملی، صادرات، دی، ایران زمین، اختازنوین، سرمایه، پاسارگاد، قرض الحسنه رسالت، گردشگری، توسعه تعاون، بانک مرکزی، خاورمیانه، شهر، صنعت و معدن، کشاورزی، ایران و ونزوئلا، مهر ایران، سینا، پارسیان، پست بانک و مسکن بانک هایی هستند که از طریق آنها و با سامانه بریج، حداقل در یکی از درگاه های شعب، اینترنت و همراه بانک، امکان انتقال وجه وجود دارد.

رئیس جمهور کل بانک مرکزی وی گفت: مهمترین مدارک مورد نیاز در تاسیس این است که متقاضی باشد آماده یا باید ضامن یا سفته معتبر به عنوان وثیقه ارائه کنند، البته به بانک ها اشاره کردیم که اگر متقاضی معتبری که اعتبار قابل قبولی دارد مراجعه کند، دسترسی راحت تری را برای آنها در نظر بگیرند.

فعال (مقصد)

بانک بندر بانک بندر بندر بانک
آینده سیار

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا؛ علی صالح آبادی در مراسم رونمایی از سامانه پرداخت آنی (پول) و سامانه تسهیلات وام کودک گفت: از ابتدای سال جاری تا ابتدای شهریورماه 114 هزار میلیارد ریال از محل تسهیلات وام کودک به کودکان پرداخت شده است و سیاست گذاری انجام شده است. بانک مرکزی برای تسهیل دسترسی شهروندان به خدمات شبکه بانکی، این سامانه را طراحی کرده ایم.

به گزارش تجارت نیوز، بانک مرکزی سامانه پرداخت آنی یا به اختصار «پل» را معرفی کرده است. سامانه پل بستری الکترونیکی برای انتقال وجوه خرد از یک شماره شبا به شماره شبای دیگر و بین بانک های کشور است.

سقف انتقال از سیستم پرداخت آنی چقدر است؟

بانک اینترنتی

توسعه تعاون چنگال ژانویه پارسی ها
صادرات از ایران Q ONE. رسالت منابع مالی ملت
ژانویه ملی ایران اینترنت ملی ایران رفاه کارگران
منابع مالی سرزمین ایران سرزمین ایران سینا
صنعت و معدن شهر اقتصاددان Q ONE. مهر ایران
اقتصاددان Q ONE. مهر ایران بانک مرکزی (نسیم) توسعه صادرات
ایران – ونزوئلا کار Q ONE. رسالت شهر
سینا توسعه تعاون صنعت و معدن
اسکان گردشگری ایران – ونزوئلا
پارسی ها سپا اسکان
بانک پستی

وی ادامه داد: از سال گذشته قابلیت پرداخت وام فرزندآوری در نظر گرفته شد و با توجه به اهمیت پرداخت این تسهیلات و دسترسی آسان مردم به این تسهیلات، طرح وام قرض الحسنه زایمان سامانه طراحی شد. و از اردیبهشت ماه اجرایی شده است.

صالح آبادی خاطرنشان کرد: در حال حاضر زیرساخت امضای الکترونیکی، سفته الکترونیکی، احراز هویت غیر حضوری، افتتاح حساب غیر حضوری و اعتبارسنجی آفلاین در شبکه بانکی موجود است و انتظار داریم بانک ها بدون مراجعه به یک بانک، این خدمات را به مردم ارائه کنند. آژانس. . .

صالح آبادی ادامه داد: پس از ارائه پرونده متقاضی، وی 45 روز فرصت دارد تا پرونده را تکمیل کند و پس از تکمیل پرونده، بانک ها باید ظرف مدت 10 روز وجه را به حساب متقاضی بابت تسهیلات قرض الحسنه واریز کنند.

بانک مرکزی از سامانه پل انتقال وجوه نقد رونمایی کرد. سقف انتقال وجه و بانک های تحت پوشش این سامانه را در ادامه این گزارش بخوانید.

سامانه پرداخت آنی به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته در خدمت مشتریان شبکه بانکی است و همچنین انتقال وجه از طریق این سامانه نسبت به انتقال از کارت به کارت، کارمزد کمتری از حساب پرداخت کننده کسر می کند.

بانک های تحت پوشش سیستم پل

بانک اینترنتی

سامان خاورمیانه گردشگری پاسارگاد آینده پاسارگاد خاورمیانه کشاورزی صادرات از ایران کشاورزی سامان سیار

وی همچنین بر انتشار صورت های مالی بانک ها تاکید کرد و گفت: با انتشار صورت های مالی اتفاق بزرگی در شفاف سازی نظام بانکی رخ داده و تا 3 بهمن ماه صورت های مالی یک بانک منتشر می شود. با فرمت xbrl و سایر بانک ها باید صورت های مالی خود را در این قالب منتشر کنند.مجله ازدواج