سهمیه استخدامی فرزندان جانبازان وزارت نفت • تصویر از مجله زندگی

رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار اعلام کرد: 12.5 درصد کارکنان این شرکت از خانواده های معظم شهدا هستند.

حسینی گفت: پنج درصد از 30 درصد پیش بینی شده به جانبازان زیر 25 درصد و رزمندگان و مابقی به جانبازان بالای 30 درصد اختصاص دارد.

مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران گفت: در آزمون استخدامی وزارت نفت که اردیبهشت ماه امسال برگزار شد، 30 درصد از سهمیه 3700 ایثارگران به ایثارگران اختصاص دارد.

سالار خشایی افزود: هم اکنون 2 جانباز، هشت رزمنده و چهار فرزند شهید در شرکت فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد مشغول خدمت هستند.مجله ازدواج

مشاور امور ایثارگران وزارت نفت گفت: 982 فرزند جانباز که بیش از 30 درصد افراد شاغل در وزارت نفت هستند جذب این وزارتخانه می شوند.

استخدام فرزندان جانباز در وزارت نفت

وی گفت: در حال حاضر کار تغییر وضعیت 34 هزار نفر از کارکنان وزارت نفت در حال انجام است که با تحقق این امر تعداد داوطلبان شاغل در وزارت نفت به 64 هزار نفر می رسد.

به گزارش ایرنا، سید شریف حسینی روز سه شنبه در دیدار کارکنان شرکت پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: با نگاه عدالت محور دولت سیزدهم باید برای هر ایثارگر سهمیه ای در نظر گرفته شود. مشغول به کار در وزارت نفت برای جذب در این وزارتخانه.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 98 هزار نفر در وزارت نفت مشغول به کار هستند.