سفارش طراحی کاراکتر و شخصیت کارتونی حرفه ای با بهترین قیمت

سفارش طراحی کاراکتر و شخصیت کارتونی حرفه ای با بهترین قیمت

برای این که بتوان طراحی دستی را در رایانه استفاده کرد نیاز به دوربین عکاسی و اسکنر است. برخی از قلم نوری برای طراحی در تبلت ها استفاده می کنند که در طرح و اندازه های مختلف در بازار موجود است. طراحان و گرافیست های ایران تایپیست هم برای طراحی از تمام ابزارهای موجود استفاده می کنند تا یک کاراکتر کامل و بی نقص خلق کنند که مخاطب آن را دوست داشته باشد.

قدم سوم آموزش کاراکتر سازی

که حتی الان پس از گذشت چندین سال از تبلیغات این برند ، امروزه تبلیغات را به نوه ی عمو یادگار منتقل کرده است . گاهی برخی از تمرین ها مطالعه از روی آثار هنرمندان خوب توی این حیطه هستند، گاهی هم برخی از تمرین ها چالش برانگیز هستند تا خلاقیت خود را بکار ببرید. درک نسبت ها، فرم، حجم، سایه و نور و آناتومی، پرسپکتیو، از مهم ترین موارد برای شروع طراحی کارکتر هستند.

قدم چهارم آموزش طراحی کاراکتر

پس چه بهتر است آن ها را به شیوه ای شگفت اننگیز و خیره کننده طراحی کنید که هر مخاطبی را مجذوب خود کنند. نرم افزاری که می توانید از آن در طراحی های خود کمک بگیرید برنامه ایلوستریتور است. اگر با آن آشنایی ندارید آموزش ایلوستریتور در ابتدای مسیر به شما کمک خواهد کرد.

ویژگی های گروه سنی و جنسیت افرادی که با این شخصیت و کاراکتر سرو کار دارند را درنظر داشته باشید. مطمئنا کاراکتر طراحی شده برای دختران و پسران متفاوت خواهد بود. رنگ مشکی رو برای Stroke و رنگ خیلی روشنی رو برای Fill در نظر می گیریم. Shift و Alt رو نگه می داریم و اون رو به سمت راست می بریم. یک مستطیل به رنگ خاکستری روشن رسم می کنیم و اون رو زیر بینی قرار میدیم.

  • عملکرد نسخه‌ی جدید این نرم افزار بسیار سریع‌تر از نسخه‌های قبلی است و دارای قابلیت‌هایی چون ابزار رسم بردار پیشرفته، ابزار تایپ لمسی، بسته بندی فایل و بسیاری ویژگی‌های جدید دیگر می‌باشد.
  • با نگاهی گذرا به محصولات تجاری مختلف و بازی های کامپیوتری و انیمیشن های گوناگون پی به نقش مهم کاراکترها شرکت طراحی گرافیکی خواهید برد.
  • اما ساخت شخصیت اصلاً کار ساده ای نیست و درست کردن یک شخصیت که مخاطب آن را دوست داشته باشد و پیگیری کند نیز از دست هر کسی بر نمی آید.

از مواردی که مسکات ها درآن شهرت زیادی یافته اند در زمینه ورزشی میباشد. به تیم های ورزشی فکر کنید که سمبل آن ها یک شخصیت کارتونی است و برای سالها یادآور تیم محبوب شما خواهد بود. حتی در بازی های المپیک در هر دوره یک مسکات خاص برای کشور میزبان بازی ها طراحی میشود. در یک تعریف ساده، درطراحی و بازاریابی، مسکات کاراکتر یا تصویری شخصیت پردازی شده است که نمادی سمبلیک برای معرفی یک برند، کمپانی و یک شخصیت معروف است. طراحی کاراکتر فرایندی است که پس از شخصیت سازی صورت می گیرد و شامل معرفی کاراکتر از طریق ظاهر بدنی وی است. فتوشاپ، قدرتمندترین و محبوب‌ترین نرم افزار در زمینه طراحی و نقاشی دیجیتال است.

طراحی بسته بندی جذاب و خلاقانه چه نقشی در تبلیغات دارد؟