سریع ترین راه برای از بین بردن چربی شکم و پهلوها را بشناسید • تصویر از مجله Life

برای خلاص شدن از شر چربی های شکم و پهلو، باید یک رژیم غذایی اولیه را رعایت کنید و روزانه ورزش و تمرینات قدرتی انجام دهید تا نتیجه بگیرید.

مصرف کالری روزانه را محدود کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای کاهش وزن نوشیدن حداقل 8 لیوان آب در روز است. اگر در طول روز آب کافی ننوشید، هرگز وزن کم نمی کنید.

به اندازه کافی خوابیدن

فعالیت بدنی

دستگاه لاغری موضعی

با مصرف پروتئین می توانید دو پرنده را با یک سنگ بکشید. ابتدا پروتئین ها دیرتر از کربوهیدرات ها و چربی ها از معده دفع می شوند. با این تفاسیر بعدا گرسنه خواهید شد. دوم اینکه پروتئین با تولید آمینو اسیدهای لازم از سوختن عضله جلوگیری می کند و به ترمیم و ساخت عضله در حین کاهش وزن کمک می کند. منابع پروتئینی با کیفیت بالا شامل شیر، تخم مرغ، حبوبات و انواع مختلف گوشت است.

حداقل 8 لیوان آب در روز بنوشید

اکثر مردم به دنبال سریع ترین روش ها هستند لاغری و کاهش وزن برخی از این افراد رژیم های لاغری سریع را انتخاب می کنند که پزشکان مخالف آن هستند. تعدادی روش پزشکی برای کاهش وزن سریع از ناحیه شکم و پهلو وجود دارد که البته برخی از این روش ها در حال حاضر ممنوع هستند.

راه های مختلفی برای از بین بردن چربی شکم و پهلو وجود دارد، از رژیم غذایی گرفته تا انجام عمل لاغری در اینجا سریع ترین راه های کاهش چربی شکم و پهلوها را مرور می کنیم.

سریع ترین راه برای از بین بردن چربی شکم و پهلوها

فعالیت بدنی همراه با رژیم غذایی می تواند به کاهش وزن سریع کمک کند. طبق توصیه های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، برای داشتن وزن متعادل، هر فرد باید 150 دقیقه در هفته فعالیت داشته باشد که ضربان قلب را با شدت متوسط ​​افزایش دهد.

اگر چاقی موضعی در ناحیه شکم و پهلو دارید و با روش های ذکر شده موفق به کاهش وزن نشده اید، می توانید با دستگاه های لاغری موضعی اولتراسونیک از شر این چربی ها خلاص شوید. این روش پزشکی قادر است چربی های شکم و پهلو را تنها در چند جلسه بدون نیاز به جراحی یا بیهوشی آب کند.مجله ازدواج

لاغری شکم و پهلو

چرا لاغری شکم اینقدر مهم است؟

شما می توانید با کاهش مقدار غذایی که می خورید و کالری مصرفی خود این پیام را به بدن خود ارسال کنید که زمان استفاده از چربی های ذخیره شده برای انرژی فرا رسیده است.

علاوه بر این، افراد با BMI (شاخص توده بدنی) بالای 40 که به طور یکنواخت چاق هستند می توانند از طریق جراحی های لاغری کم تهاجمی مانند اسلیو معده از شر چاقی و بیماری های مرتبط با چاقی خلاص شوند.

رژیم غذایی و ورزش

به عنوان مثال از جمله روش های پزشکی برای کاهش وزن سریع می توان به لیزر لیپولیز، لیپولیز تزریقی، کرایولیپولیز و … اشاره کرد که بدون نیاز به جراحی در چند جلسه چربی های شکم و پهلو را از بین می برد.

یکی از راه های کاهش وزن در سراسر بدن به خصوص در ناحیه شکم و پهلو، کاهش کالری دریافتی بدن است. اگر کالری دریافتی روزانه خود را به 500 کالری افزایش دهید، می توانید هفته ای 1 پوند وزن کم کنید که متخصصان تغذیه می گویند یکی از سالم ترین و مطمئن ترین راه ها برای کاهش وزن است.

مصرف فیبر معجزه می کند

استرس می تواند عامل اصلی بسیاری از بیماری ها و مشکلاتی مانند چاقی و اضافه وزن باشد. افزایش استرس باعث افزایش ترشح هورمون کورتیزول و در نهایت افزایش اشتها می شود. پس راهی برای کنترل استرس خود بیاندیشید.

فعالیت بدنی داشته باشید

کربوهیدرات ها مسئول تامین انرژی بدن هستند، اما همه انواع کربوهیدرات ها سالم نیستند. توصیه می کنیم مصرف کربوهیدرات های تصفیه شده را محدود کنید و به جای آن از غلات کامل استفاده کنید.

خوردن پروتئین را فراموش نکنید!

البته روش های جراحی و تهاجمی مانند لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی، لیفت صورت و … نیز وجود دارد که پزشکان به دلیل تهاجمی بیش از حد از انجام آن ها خودداری می کنند.

چاقی انواع و درجات مختلفی دارد، به عنوان مثال برخی افراد به طور یکنواخت در سراسر بدن چاق هستند، اما برخی دیگر فقط در یک یا چند قسمت از بدن چاق هستند که در این صورت گفته می شود که فرد دچار چاقی موضعی است. به عنوان مثال، بسیاری از افراد از چاقی در ناحیه شکم و پهلو شکایت دارند سریعترین راه برای از بین بردن چربی شکم و پهلو هستند؛ در ادامه معرفی این روش ها با ما همراه باشید.

علاوه بر تضمین سلامتی، خواب کافی می تواند به کاهش وزن و تناسب اندام نیز کمک کند. طبق مطالعات، کم خوابی بر هورمون های اشتها تأثیر می گذارد و باعث افزایش گرسنگی و در نهایت چاقی و اضافه وزن می شود.

استرس خود را مدیریت کنید

بیشتر اعضای اصلی بدن و دستگاه گوارش در حفره شکم قرار دارند و زندگی ما به این اندام ها بستگی دارد. هنگامی که چربی بیش از حد در اطراف دستگاه گوارش وجود داشته باشد، می تواند بر عملکرد آن تأثیر بگذارد. در واقع بدترین نوع چربی، چربی دور شکم و پهلو است که بر سلامت دستگاه گوارش از جمله معده، روده و کبد تأثیر می گذارد. به همین دلیل است که می گویند لاغری شکم و ران بسیار مهم است.

جدا از اینکه فیبر می تواند منجر به لاغری و کاهش وزن شود، به سلامت شما نیز کمک می کند. اگر فیبر بخورید، برای مدت طولانی تری احساس سیری خواهید کرد و در نتیجه سریعتر وزن کم خواهید کرد. علاوه بر این، فیبر می تواند عملکرد سیستم گوارشی را بهبود بخشد و از مشکلات گوارشی مانند نفخ و یبوست جلوگیری کند.

مصرف فیبر

مصرف کربوهیدرات های تصفیه شده را محدود کنید