سایت سامانه وام ازدواج Ve.cbi.ir

افراد برای ثبت نام وام ازدواج مراحل زیر را باید طی کنند. پس از اعلام درخواست يک کد رهگيری 10 رقمی که کاملا محرمانه بوده و مربوط به متقاضی است به شخص ثبت نام کننده داده میشود و وی باید حفظ آن کوشا باشد. 4در این مرحله شما بر روی لیست بانک جهت اخذ وام زده و از بین بانک های موجود با توجه به حساب شرایط حساب ضامنتان یکی را انتخاب می کنید و باقی فیلد های موجود را نیز پر کرده و پس از ثبت کد امنیتی ثبت نهایی را می زنید. یکی از بانک هایی که برای کمک به زوجین تازه عقد کرده در این مسیر قدم برداشته بانک صادرات بوده که با توجه به آمار های ارائه شده در سال 99 ، 125 هزار عروس و داماد با دریافت وام راهی خانه خود شده که به مبلغ 65 هزار میلیارد مجله خبری wedlockmag ریال بوده است. متاسفانه جوانانی که اقدام به انتخاب سبک زندگی همچون ازدواج سفید مینمایند از ابعاد مختلف و تبعات احتمالی این سبک زندگی غافل میباشند و بدون اینکه معایب این سبک زندگی را در نظر بگیرند، صرفاً معطوف به مزایا و نکات مثبت آن میشوند.

همانطور که ذکر شد برای تسهیل دریافت وام ازدواج سامانه اینترنتی به نام تسهیلات قرض الحسنه ازدواج قرار داده شده است تا افراد راحت تر برای آن اقدام کنند، این وام به زوجینی که از سال 97 ازدواج کرده پرداخت می شود و در صورتی که تاریخ عقد آن ها برای قبل 97 بوده با توجه به نوبت و اولویت بندی مبلغ 50 میلیون تومان داده می شود. و با تخصیص سهمیه 45 هزار میلیارد ریالی به این بانک به این ترتیب 144 درصد این هدف محقق شد. 2در این مرحله فیلد های ذکر شده پایین صفحه را پر کرده و متن داخل کادر قرمز رنگ را بخوانید و در صورت تایید کادر آن را تیک بزنید. اگر چه ازدواج سفید بستری غیر سنتی برای شروع زندگی مشترک بوده و از لحاظ قانونی، شرعی و عرفی غیر قابل هضم تلقی میشود ولی بایستی ریشه های این موضوع را در شرایط اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و…

از دیگر مزایای این نوع ازدواج می توان به جلوگیری از ازدواج موقت و ازدواج سفید اشاره کرده که در حال حاضر به دلیل شرایط اقتصادی و کاری در جوامع مختلف رواج یافته است و آسیب ها و عوارض خود را به همراه دارد، بنابراین برای کاهش این نوع آسیب های اجتماعی وام های ازدواج به زوجین داده می شود. در حال حاضر در سال 1400 مقدار وامی که به هر یک از زوجین تعلق می گیرد به قیمت 70 میلیون تومان است که آن ها باید طی 7 سال آن را ماهانه با احتساب 4 درصد نرخ کارمزد پرداخت کنند. برای دریافت وام هر یک از زوجین باید شرایط درخواست وام ازدواج را داشته باشند. فرد باید برای اطلاع از زمان دریافت وام، وضعیت درخواست و شعبه مربوطه به سامانه اینترنتی ثبت نام وام ازدواج رفته و در صورت مشخص بودن آن با مدارک لازم ذکر شده در سایت در زمان مشخص مراجعه کنند. 5پس از ثبت نهایی کد رهگیری 10 رقمی به شما داده شده که باید آن را یادداشت کرده و در حفظ آن دقت فرمایید، برای اطمینان از صفحه بعدی عکس بگیرید و پس از چند روز نسبت به پیگیری وام ازدواج اقدام کنید.

ابتدا به سامانه اینترنتی دریافت وام ازدواج که لینک آن در انتهای مقاله قرار داده شده است رفته و برای ثبت نام فرم لازم را پر کنید. به تازگی تصمیم جدیدی اتخاذ شده است که از سال 1400 وام ازدواج برای پسران زیر ۲۵ سال و دختران زیر ۲۳ سال مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود و برای پسران و دختران بزرگتر از این سنین، ۷۰ میلیون تومان محاسبه می شود، البته هنوز قانون آن به تصویب نرسیده و در حال بررسی است، اما این مسئله منجر به نگرانی بسیاری به دلایل زیر شده است. وام ازدواج یک خدمت ارائه شده برای جوانانی است که قصد ازدواج داشته اما برای تشکیل زندگی مشترک نیاز به کمک مالی دارند، قیمت این وام هر سال با توجه به شرایط اقتصادی جامعه افزایش یافته و قوانین جدیدی برای آن ارائه می شود. به دلیل افزایش قیمت وام زوجین ماهانه تحت فشار مالی بیشتری قرار می گیرند. در صورتی که زوجین به درستی برای این وام برنامه ریزی کنند حدود 30 درصد مخارج خود را تامین می کنند، اما در صورتی که زوجین اقتصادی فکر نکرده و این وام را صرف موارد بیهوده و گران قیمت کنند حدود 10 درصد هم توانایی تامین موارد لازم و ضروری برای ازدواج را ندارند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله خبری wedlockmag وب سایت خود باشید.