سایت رسمی صیغه و ازدواج موقت در ایران با انواع خانم ها

البته در مورد ازدواج دائم ما هیچ تضمینی نمیکنیم. شرط همسریابی را فرد میتواند مشخص کند، ما چیزی را تعیین نمیکنیم. ما کسی را هم تحریک و تشویق نمیکنیم و همهی احتمالات را خود فرد باید در نظر بگیرد. اگر کسی رعایت نکرد، مسئولیتش با خودش است. اما در سایت رسمی صیغه نوشته شده که دارای مجوز های لازم برای فعالیت بوده و هر کسی میتواند برای اینکه اثبات حقانیت آن از طریق پلیس فتا این رسمی بودن این سایت را پیگیری نماید.. سایت های صیغه چند سالی هست به صورت رسمی و غیررسمی شروع به فعالیت نموده اند ولی امروزه در شبکه های مجازی به شدت مورد توجه قرار گرفته اند. سایت رسمی صیغه در ایران با انواع خانم ها امروزه در شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی کرده است و برخی از انها این موضوع را مورد انتقاد قرار داده اند و برخی نیز از آن استقبال کرده اند.

منتهی خود خانم اگر مسکن نداشته باشد، ما مسکن را معرفی میکنیم. خانمی هم که نخواهد با فرد متأهل باشد، باید شرط بگذارد که من آقای متأهل را نمیپذیرم. افراد متأهل هم اگر خانمشان بیمار باشد یا در سفر بوده یا جدا از آنها زندگی کند به ما مراجعه میکنند. میگویند بیشتر کسانی که به این سایتها مراجعه میکنند، مردان متأهل هستند. نه اشتباه است، بیشتر مجرد هستند. اگر مردی زنش تومور مغزی دارد و روی ویلچر است، مجرد محسوب میشود. در سایت گفته شده خانهها برای عقد یک ساعته در غرب تهران و کرج واقع است، درست است؟ ولی برای یک ساعته محدودیت وجود دارد. ولی من دیدم دخترهای ۱۸ یا ۱۹ ساله هم در این سایت ثبت نام کردهاند. برای انجام صیغهی یکساعته شما اصل شناسنامه را هم میبینید یا فقط کارت ملی را میگیرید؟ چطور باید به سایت شما اعتماد کرد؟ شما چطور میفهمید که این مردان حقیقت را میگویند؟

الان من چطور با شما صحبت میکنم؟ همینطوری هم با اینها صحبت میکنم. یعنی شما برای معرفی افراد برای ازدواج دائم هم مجله خبری wedlockmag اقدام میکنید؟ شما مشخصات خودتان را میفرستید اگر مورد ازدواج دائم وجود داشت، به شما میگوییم. قبل از هر چیز باید شرایط خودتان را در یک پیامک توضیح دهید. اگر من موردی را معرفی کردم شما خودتان اول تحقیق کنید. در طول این گفتوگو یگانه تأکید کرد که استفاده از خدمات این سایت برای دختران مجرد توصیه نمیشود و بهتر است که دختران مجرد در درجهی اول سعی کنند ازدواج دائم داشته باشند. ضمانت افراد از لحاظ بیماریهای مقاربتی چگونه است. افراد میتوانند کار در منزل انجام دهند. پس خانمهای مجرد هم میتوانند ثبت نام کنند؟ اگر مجرد باشند و سابقهی ازدواج هم نداشته باشند میتوانند، در این سایت ثبت نام کنند البته اگر مرجع تقلید آنها حضرت آیت اللهالعظمی سید محمد صادق روحانی باشد. ما یک سری شرایط گذاشتیم که خانمها باید رعایت کنند. البته میدانید که نهتنها به سایت ما، بلکه به هیچ سایتی مجوز داده نشده است اما باید این را هم بدانید که چون این مسئله خلاف شرع نیست، خلاف قانون هم محسوب نمیشود. البته مسکن مال ما نیست. هر خانمی حتی ۱۸ سالهی غیر دوشیزه (البته با ارایه مدارک پزشکی) هم در این سایت هستند و حتماً پدر و جد پدرشان متوفی است.

یک خانمی که بیوه و مطلقه است و بچه دارد، چندان مشکلی ندارد. در بخش دیگر از اسایت نوشته شده که این سایت بیش از صد بار از طرف کفار مورد حمله قرار گرفته شده اما نتوانستند آسیبی به آن برساننند. سایت رسمی صیغه من در مورد سایتهای دیگر هیچ آشنایی ندارم، بنابراین حرفی هم نمیزنم. بانوان دیگر شرایط و ویژگیهایشان را در یک پیامک مطابق با دستورالعمل سایت (نام و نام خانوادگی و تأهل، سن و شهر و شغل، تلفن ثابت، تاریخ و ساعت و دقیقهی واریز مبلغ) میفرستند. شرایط ثبت نام در این سایت برای ازدواج موقت چیست؟ مدیریت سایت صیغه ایرانیان را فردی به نام فردین شمائی، کارشناس حقوق قضایی به عهده دارد. ما به دختران جوان توصیه میکنیم در هیچ وبلاگی ثبت نام نکنند. اما من به دختران مجرد هشدار میدهم. دختران مجرد با انجام این کار دچار صدمات روحی بسیاری میشوند و آیندهشان خراب میشود. مشخصات این افراد با یک کد و نام مستعار در سایت منتشر میشود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مجله خبری wedlockmag دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.