سایت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری • تصویر از مجله زندگی

همچنین پوشش غرامت فوت غیرمرتبط با حادثه 30 میلیون تومان و غرامت فوت ناشی از تصادف 60 میلیون تومان است و کمک هزینه روزانه بستری در مراکز درمانی تایید شده ناشی از تصادف نیز به میزان تعیین شده است. 75000 تومان.

در نسخه برنز:

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری افزود: متقاضیان باید هنگام ثبت نام برای دریافت غرامت، «ذینفع» خود را اعلام کنند؛ در غیر این صورت غرامت بر اساس برگه انحصار وراثت و غرامت فوت فقط به ثبت نام کنندگانی که حق بیمه پرداخت کرده اند پرداخت می شود.مجله ازدواج

غرامت فوت غیرحادثه 20 میلیون تومان و غرامت فوت ناشی از حادثه 40 میلیون تومان و غرامت روزانه بستری در مراکز درمانی دارای مجوز بر اثر حادثه 50 هزار تومان است.

وی تصریح کرد: ثبت نام این طرح به صورت اینترنتی از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی به نشانی sabasrm.ir و از روز یکشنبه 13 آذر به مدت 2 هفته یعنی تا 25 آذر 1401 برای داوطلبان کاملا اختیاری خواهد بود.

حق بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری چقدر است؟

بر اساس اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضی‌فرد افزود: طرح بیمه تکمیلی عمر و حوادث «صبا» که با مشارکت شرکت بیمه ملت ارائه می‌شود، یکی از طرح‌های بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری است که برای همه در نظر گرفته شده است. مستمری بگیران و کارمندان تحت پوشش این صندوق که حقوق خالص آنها بیش از 1.5 میلیون تومان است قابل اجرا می باشد.

آدرس سایت ثبت نام بیمه تکمیلی مستمری بگیران کشوری

مرتضی‌فرد با بیان اینکه «طرح بیمه تکمیلی عمر و حوادث صبا در قالب سه پوشش طلا، نقره و برنز برای مدعیان قابل اعمال است» گفت: حق بیمه که به صورت ماهانه و برای هر بیمه‌شده از حقوق بازنشستگان کسر می‌شود. شخص، به ترتیب برای طرح طلا 55 هزار تومان، نقره 33 هزار تومان و برای طرح برنز هم 22 هزار تومان ماهانه خواهد بود.

بیمه تکمیلی مستمری بگیران کشوری شامل چه مواردی می شود؟

در طرح طلایی:

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق ملی از آغاز اشتراک اینترنتی بیمه تکمیلی زندگی و حوادث «صبا» برای بازنشستگان و کارکنان این صندوق از 23 تا 25 آذرماه خبر داد.

مرتضی‌فرد به متقاضیان دستور داد قبل از ثبت نام اینترنتی، کلیه شرایط و ضوابط طرح و پوشش سه‌گانه آن را مطالعه و سپس درخواست ثبت نام اینترنتی کنند.

مرتضی فرد، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه «طرح بیمه تکمیلی عمر و حوادث صبا در قالب سه پوشش طلا، نقره و برنز برای متقاضیان قابل اجرا است»، گفت: حق بیمه که کسر می شود. از حقوق مستمری بگیران متقاضی به صورت ماهانه و برای هر بیمه شده طرح طلایی ۵۵ هزار تومان، طرح نقره ای ۳۳ هزار تومان و طرح برنزی ۲۲ هزار تومان کسر می شود.

تصریح می کند: «ثبت نام در این طرح بدون محدودیت سنی انجام می شود»، یادآور می شود: بازنشستگان می توانند علاوه بر بیمه کردن خود، افراد تحت تکفل و افراد تحت تکفل خود را نیز بیمه کرده و با تکمیل اطلاعات هویتی و انتخاب طرح مورد نظر رضایت خود را اعلام کنند. با پرداخت حق بیمه اعلام کنند.

پوشش غرامت فوت غیرمرتبط با حادثه 50 میلیون تومان و غرامت فوت ناشی از تصادف 100 میلیون تومان و همچنین کمک هزینه روزانه بستری در مراکز درمانی دارای مجوز ناشی از حادثه 100 هزار تومان است.

در طرح نقره ای:

پوشش بیمه آتش سوزی شامل آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سیل و زلزله برای بیمه شدگان اصلی به صورت رایگان فعال است و این پوشش ها برای ساختمان و یراق آلات، مبلمان و دکوراسیون داخلی به ترتیب 100، 60 و 100 می باشد. تعیین شده است.