سایت توان خرید لوازم خانگی از وزارت حراست

وی ادامه داد: روند وام در 5 بانک متفاوت است و پس از اعتبار سنجی اعطا می شود. این فرآیند به صورت آنلاین و نه حضوری انجام می شود.

آدرس سایت جهت خرید وام لوازم خانگی

مدیرکل مرکز اصناف وزارت حراست گفت: 3 فقره وام 30، 50 و 100 میلیون تومانی طی سه سال با سود 18 درصد برای خرید لوازم خانگی پرداخت می شود که نیاز به چک ندارد و صرفا نیاز به ضامن دارد
محمدحسین قمری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص جزئیات خرید لوازم خانگی در سایت وزارت امنیت گفت: بر اساس آخرین آمار از ۲۴۱ تولیدکننده لوازم خانگی، هم اکنون ۸۰ تولیدکننده لوازم خانگی وجود دارد. و 5 بانک از جمله بانک توریشی، آینده، بانک پارسیان، بانک تجارت و بانک رفاه مایل به همکاری هستند.

پرداخت وام خرید لوازم خانگی از وزارت حراست

شرایط اخذ وام خرید لوازم خانگی از وزارت حراست

مدیرکل مرکز معاملات وزارت حراست افزود: وام خرید لوازم خانگی در سایت وزارت حراست شامل 3 فقره وام 30، 50 و 100 میلیون تومانی است که بدون نیاز به چک و صرفا نیاز به ضامن دارد این آماده سه ساله با سود 18 درصد می باشد.

مدیرکل کانون های اصناف وزارت حریم خصوصی گفت: زوج های جوان با مراجعه به سامانه طرح قدرت خرید در www.tavankharid.ir آنها می توانند با مراجعه به نمایندگی های فروش محصولات که از سامانه جهاد کالا هستند مستقیماً از تولیدکنندگان لوازم خانگی جهیزیه را به صورت اقساطی دریافت کنند.مجله ازدواج