سامانه نوبت دهی دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان امور مالیاتی کشور در اطلاعیه‌ای از مؤدیان مالیاتی خواست جهت دریافت شناسه اختصاصی اتباع خارجی به هیچ عنوان از سایت‌های غیرمجاز و سودجو که در قبال دریافت وجه اقدام به ارائه کد اختصاصی اتباع بیگانه می‌کنند، استفاده نکرده و جهت دریافت کد اختصاصی خود به سامانه نوبت دهی به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی به آدرس kanoonnobat.ir مراجعه کنند.

سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: اتباع خارجی جهت دریافت شناسه اختصاصی اتباع به هیچ عنوان از سایت‌های غیرمجاز و سودجو استفاده نکنند و فقط به دفاتر کفالت مراجعه کنند.

نوبت برای اشخاص ذیل صادر می شود:
۱- اتباع افغانستانی که در سال قبل و سالجاری به دفاتر کفالت مراجعه و پس از ثبت نام برگه آبی رنگ معرفینامه واکسیناسیون دریافت نموده اند. این گروه فقط سرپرست خانوار باید با درج شناسه ویژه در سامانه، نوبت دریافت و سپس در تاریخ و ساعت مربوطه به دفتر مراجعه کند و نیازی به حضور سایر اعضا خانوار در دفتر نیست و لذا دریافت نوبت برای اعضا خانوار نیز لازم نمی باشد.

کد شناسه اختصاصی مالیاتی

در این اطلاعیه آمده است که خدمات سازمان امور مالیاتی به صورت کاملاً رایگان است و هیچ‌گونه وجهی بابت خدمات ارائه شده دریافت نمی‌شود و در صورت مراجعه به سایر سایت‌ها هیچ‌گونه مسئولیتی به عهده این سازمان نیست.

اطلاعیه کانون کشوری دفاتر کفالت، اقامت و اشتغال اتباع خارجی

دریافت شناسه اختصاصی اتباع خارجی

۳- اتباع افغانستانی ساکن سیستان و بلوچستان که قبلا رسید سرشماری دریافت نموده اند. این گروه نیز با درج شماره اختصاصی مندرج در رسید سرشماری نوبت دریافت خواهند کرد.منبع

۲- اتباع افغانستانی فاقد مدرک و یا دارای مدرک نامعتبر