سامانه «مدرسه تهران» رونمایی شد • مجله تصویر

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: قلب معلمان و هنرمندان کشور برای ارائه دانش و هنر خود می تپد و می خواهند نسل فرهیخته جوانان و نوجوانان را به نسل آینده اسلام تربیت کنند. ایران”. ، و این مراسم نیز گردهمایی برای ابراز ارادت از طرف تمامی همکاران می باشد و از بین تمامی اساتید و مربیان که نماینده جامعه هنری هستند تعدادی از این هنرمندان در این جلسه حضور دارند.

این سامانه با محوریت آموزش نسل جوان طراحی و راه اندازی شد و در پایان هر دوره گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان اعطا می شود. در پایان این مراسم از محمدرضا سرشار نویسنده، مصطفی محدثی خراسانی شاعر، احمد نطقی عکاس، هادی ارزم استاد موسیقی و محمد معتمدی خواننده به پاس سال ها فعالیت در عرصه موسیقی، هنر و آموزش نسل جوان تجلیل شد. .مجله ازدواج

وی ضمن بحث در مورد توانمندی های شهر تهران افزود: تهران خزانه استادان و گنجینه همه توانمندی هاست و پس از رصد اثربخشی این توانمندی ها و سنجش مخاطبان متوجه شدیم که بخش بزرگی از مخاطبان این شهر. در آینده نزدیک نوجوان خواهند بود و باید برای آنها برنامه ریزی کرد.”

باقری بیان کرد: از روزی که وارد این سازمان شدم بر توسعه آموزش و پرورش تاکید داشتم و در این راستا با کمک همکارانم حدود 15 ماه است که برای وضعیت آموزش و پرورش در عظیم تلاش می کنیم. زیرساخت های شهر تهران است و تصمیمات جدی در زمینه تحول در این حوزه اتخاذ شده است.

باقری در پایان ضمن تشکر از معلمان افزود: ما در این کار قصد داریم و از شما دعوت می کنیم این نیت خیر را با ما در میان بگذارید و این گنجینه را در قالب طرح جدید مدرسه تهران به همه عزیزان اهدا کنید. جوانان این شهر انشاالله سال آینده شاهد تحولات خوبی در این زمینه باشیم.

آدرس سامانه مدارس تهران

در ادامه این مراسم علیرضا یونچی از کارآفرینان باتجربه کشور، محمد انصاری فوتبالیست سابق، حسین حق پناه کارشناس سواد رسانه ای و میلاد دخانچی نویسنده، منتقد و مجری سینما نکاتی را در خصوص تجربیات خود در عرصه آموزش و لزوم تربیت نسلی از متخصصان و متخصصان پیشکسوت، پیشکسوت، پیشکسوت و پیشکسوت تهرانی در عرصه آموزش و پرورش بیان کردند. مورد بحث قرار گرفت www.fhschool.ir رونمایی شد.

در این مراسم مهرداد باقری پابدانی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: من همیشه دغدغه آموزش و پرورش را داشته ام و همیشه آرزو داشتم که در کشور جایگاه و توانایی برای آموزش و پرورش فراهم کنم تا اینکه خداوند متعال با حضور در سازمان فرهنگی هنری کمون آرزوی مرا برآورده می کند. .

وی افزود: سازمان فرهنگ و هنر شهرداری تهران از نظر زیرساخت های فیزیکی بیشترین ظرفیت را در حوزه آموزش دارد و با توجه به توسعه فضای مجازی می تواند برای کل ایران مفید و کارآمد باشد.

در این سامانه شهروندان می‌توانند با ورود به چهار بخش اصلی اردو و بازی، اندیشه، مهارت و هنر، دوره‌ها، مراکز سازمانی، معلمان و سایر اطلاعات مورد نیاز خود را مشاهده کرده و بر اساس ترجیحات خود از این دوره‌ها بهره‌مند شوند.

سامانه «مدرسه تهران» با هدف برگزاری دوره های تخصصی، به روز و کاربردی برای نوجوانان با حضور رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم افتتاحیه سامانه «مدرسه تهران» با حضور مهرداد باقری پابدانی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، محمدرضا سرشار، هادی ارزم، مصطفی محدثی خراسانی، یوسف علی میرشکاک، استادان محمد ناطقی و استادان مختلف ورزشی، محمد ناطقی و استادان محمد فعال ورزشی، محمدرضا ناطقی و هنرمندان و اساتید مختلف ورزشی محمد فعال محمدرضا پابدانی برگزار شد. هدف از برگزاری دوره های تخصصی، به روز و کاربردی برای نوجوانان و شهروندان تهرانی است.