سامانه جدید دریافت وام 200 میلیونی کودک؛ وام 45 روزه بگیرید

امروز اگر بخواهیم آماری از میزان تسهیلات پرداختی داشته باشیم، از اول اردیبهشت ماه که این سامانه به صورت آزمایشی راه اندازی شد، 285 هزار نفر بیش از 114 هزار میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند که از این میزان می توان دریافت که روند طی چند ماه گذشته سرعت گرفته است.

آقای سحابی ادامه داد: حدود 500 هزار متقاضی در نوبت دریافت تسهیلات هستند که در ابتدای سال بسیار زیاد بود. علاوه بر این بانک ها همکاری لازم را دارند وام عروسی آماده و تاکید اداره کل بانک مرکزی این بود که این دو تسهیلات در اولویت هستند پرداخت تسهیلات بانکی علاوه بر این، سرعت آنها افزایش می یابد و متقاضیان نصب خود را زودتر دریافت می کنند.

آقای سحابی در خصوص مدت زمان ثبت نام تا تعیین شعبه برای متقاضیان این تسهیلات تصریح کرد: متقاضیان باید به سامانه بانک مرکزی به نشانی و در آنجا ثبت نام می کنند، هنگام ثبت نام بانک و شعبه خود را انتخاب می کنند و بلافاصله از بانک مرکزی کد رهگیری دریافت می کنند. آنها 12 روز فرصت دارند تا به بانک مراجعه کنند و از روزی که تعیین شعبه آنها تأیید شده است در شعبه پذیرفته شوند و 45 روز برای تکمیل مدارک فرصت دارند. در صورت نیاز به ارائه ضمانت نامه یا مدارک اقامتی 45 روز فرصت دارند پرونده خود را تکمیل کنند و پس از این تاریخ بانک 10 روز فرصت دارد تا تسهیلات را به حساب متقاضی واریز کند. وی گفت: در صورت تکمیل مدارک حداکثر 45 روز وام بازپرداخت می شود و هرکس زودتر پرونده خود را تکمیل کند زودتر تسهیلات دریافت می کند.

علیرغم اظهارات برخی نامزدها وام دریافت کنید او اشاره می کند که این دوره بیش از چند ماه طول می کشد. معاون اعتباری بانک مرکزی در این خصوص افزود: امروز این سامانه به صورت رسمی رونمایی شد. ما این سامانه را از ابتدای اردیبهشت ماه به صورت آزمایشی راه اندازی کردیم و به مرور زمان مشکلات پیش آمده و به روز رسانی های فنی که بنا به نیاز متقاضیان قرار بود رخ دهد برطرف شد. امروز امروز تمامی بانک ها به این سیستم متصل هستند. سیستم. البته سرعت افزایش خواهد یافت.

وی در خصوص تاخیرهای بانکی در پرداخت ها افزود: بانک ها این دو تسهیلات و سایر تسهیلات ارائه شده را علاوه بر تکلیف قانونی خود، رسالت اجتماعی خود می دانند و هر هفته که بررسی می کنیم متوجه می شویم که عملکرد بانکداری شبکه ای بهتر می شود. حتی وقتی صحبت از ازدواج آسان از ابتدای امسال تاکنون 520 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده اند که این رقم در همان زمان در سال گذشته 320 هزار میلیارد ریال بوده است که نشان می دهد شبکه بانکی این موضوع را در دستور کار قرار داده و قطعا این نرخ افزایش خواهد یافت. درست می شود.

تسهیلات وام مسکن

رونمایی از سامانه زایمان

آقای سحابی در مورد قانون جوانان جمعیتی که تشکیلات جدید نامیده اند وام مسکن فرزند سوم نیز در آن وجود دارد و بنابراین متقاضیان نیز برای دریافت آن باید در این سامانه زایمان ثبت نام کنند. بانکی که به آنها گفته شده در سایت بانک مرکزی معرفی شده است، آنجا مراجعه می کنند، اما نکته ای وجود دارد که قانونگذار تصریح کرده است که خانوارهای بی خانمان می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

وام زایمان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، معاون وام بانک مرکزی در گفتگوی تلفنی با خبر21 گفت: متقاضیان ازدواج و زایمان می توانند با ورود به سامانه بانک مرکزی ثبت نام خود را تکمیل کنند. این گزارش می افزاید: با توجه به راه اندازی محدود این سامانه در 10 فروردین ماه سال جاری، بانک مرکزی پس از تکمیل از سامانه تسهیلات فرزندپروری رونمایی کرد.

آدرس سامانه وام زایمان

شبکه بانکی در حال حاضر این ابزار را ندارد، وقتی متقاضی می آید، آن شعبه بانک نمی تواند تشخیص دهد که متقاضی بی خانمان است یا نه. در این لینک از بانک ها خواستیم تا به نظارت بر وضعیت متقاضی در سامانه سمت بانک مرکزی بسنده کنند تا قانون ثابت و الزامی نباشد در صورتی که متقاضی مسکن فعال نداشته باشد. ، آنها باید این را به عنوان نشانه ای از کمبود مسکن در نظر بگیرند و این تسهیلات را به آنها بپردازند.مجله ازدواج

با این حال، یک نکته در مورد وجود دارد امکانات زایمان این است که قانونگذار شامل فرزندان و والدینی است که سال گذشته در سال 1400 متولد شده اند. طبق آمار رسمی مرکز آمار ایران در سال گذشته یک میلیون و 100 هزار تولد داشتیم و متولدین امسال نیز شامل می شوند. در ابتدای سال، در اردیبهشت ماه که این سامانه به صورت آزمایشی راه اندازی شد، هجوم ثبت نام هایی داشتیم که به مرور زمان ثبت نام ها کاهش یافت و سرعت وام دهی بانکی به همان میزان افزایش یافت. .