زیر سوال بردن سابقه جبهه با کد ملی (ارتش، سپاه و بسیج) • تصویر از مجله زندگی

هنگام پرسش در مورد تاریخچه جبهه ارتش، چند نکته را در نظر داشته باشید:

بررسی این سوابق که پیش از این به صورت حضوری و با مراجعه به نهادهای مذکور امکان پذیر بود، پس از شیوع کرونا و نیاز به دریافت خدمات حضوری، با مراجعه به سامانه های راه اندازی شده توسط ارتش، سپاه و … بسیج. این کار به سادگی با ارائه کد ملی متقاضی انجام می شود.

پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی aja.ir در دسترس کاربران قرار گرفته است و سربازان می توانند با مراجعه به آن و انجام مراحل توضیح داده شده در زیر استعلام سوابق خود را دریافت کنند.

در این مقاله با نحوه بازجویی از آرشیو ارتش، سپاه و بسیج جبهه و تهیه گواهینامه وی آشنا می شوید.

رزمندگانی که در طول جنگ هشت ساله ایران و عراق در حال انجام وظیفه، داوطلبانه یا داوطلبانه بوده‌اند و وابسته به هر سازمانی از جمله ارتش، سپاه و بسیج هستند، ممکن است نیاز به آموزش و دریافت گواهینامه‌های مربوط به حضور خود در این کشور داشته باشند. جلو بودن

این سامانه پاسخگوی ایثارگرانی است که دارای کارت ایثار و دارای 6 ماه سابقه کار داوطلبانه در مناطق عملیاتی از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367 هستند.
این سامانه برای تبلیغ کد رهگیری شرکت در آزمون دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهدا و رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده و قابل استفاده است.

زیر سوال بردن تاریخچه جبهه سپاه پاسداران با کد ملی

علاوه بر نیروهای نظامی که توسط ارتش و سپاه به جبهه‌های جنگ اعزام می‌شدند، بسیاری از نیروهای حاضر در این مناطق افرادی بودند که داوطلبانه برای دفاع از کشور و کمک به رزمندگان و مردم بر پیشانی خود حضور داشتند. این گروه از نیروهای حاضر در جبهه با بسیج مردمی توسط جهاد سازندگی یا سازمان هلال احمر به این مناطق اعزام شدند.

اگر در صفحه اصلی و در قسمت “کد رهگیری جانبازان” گزینه “کد رهگیری وظیفه” را انتخاب کرده اید، در مرحله بعد فقط باید کد کشور خود را وارد کنید و در نظر داشته باشید که کد کشور کامل و بدون خط تیره است. جعبه مربوطه در مرحله بعد بر روی گزینه “جستجو” کلیک کنید.

استعلام سابقه خط مقدم ارتش با کد ملی

سابقه جبهه نظامی با کد ملی را زیر سوال ببرید

افرادی که در زمان جنگ به صورت داوطلبانه یا تحت نظام وظیفه و یا به عنوان پرداخت کننده در جبهه ها حضور داشته اند برای دریافت سوابق حضور خود در جبهه باید به سامانه سازمانی که از آنجا به جبهه اعزام شده اند مراجعه کنند. در این مقاله نحوه استعلام سامانه های مربوط به ارگان های نظامی، سپاه و بسیج توضیح داده شده است.

سابقه جبهه نظامی با کد ملی را زیر سوال ببرید

برای این، ابتدا aja.ir فیلد URL مرورگر خود را وارد کنید تا وارد سیستم ارتش شوید. در سمت راست صفحه اصلی، روی گزینه “کد رهگیری ایثارگران” کلیک کنید. بسته به اینکه در زمان جنگ در ارتش بوده اید یا در نیروهای نظامی، باید گزینه مناسب را انتخاب کنید.

در صورت انتخاب گزینه «کد رهگیری پایوران» صفحه زیر نمایش داده می شود که باید اطلاعات مورد نیاز را در کادرهای مربوطه وارد کنید. این اطلاعات شامل کد ملی، شماره غربالگری شغلی و شماره کارت فداکاری نامزد شما است. پس از وارد کردن تمامی این اطلاعات بر روی گزینه تایید کلیک کنید تا بتوانید ضبط های حضور خود در جلو را مشاهده و دریافت کنید.

با توجه به حضور این افراد در جبهه، وزارت جهاد کشاورزی سامانه کامل آمار و اطلاعات شهدای وزارت جهاد کشاورزی را به نشانی isarjahad.maj.ir راه اندازی شد تا جهادگرانی که در مناطق عملیاتی حضور داشتند مدارک خود را در سامانه بارگذاری کنند.

کسانی که از این طریق در جنگ شرکت کردند، اکنون می توانند با مراجعه به این سایت، ثبت نام و بارگذاری مدارک خود عضو شوند. تحقیقات ما برای اطلاع از اینکه آیا این سامانه امکان دریافت استعلام تاریخچه رزمندگان را فراهم می‌کند یا خیر، نشان می‌دهد که سامانه شهدای جهاد کشاورزی تنها برای ثبت اطلاعات و اسناد موجود در این سایت استفاده می‌شود و امکان استعلام سوابق موجود در این سایت وجود دارد. سیستم های مرتبط با ارتش و ارتش ارائه شده است، وجود ندارد.مجله ازدواج

گروه دیگری از کسانی که در جنگ هشت ساله ایران و عراق به عنوان رزمنده در خط مقدم حضور داشتند توسط سپاه پاسداران به مناطق جنگی اعزام شدند. کسانی که به عنوان داوطلب، در حال خدمت یا فعال در جبهه حضور داشتند می توانند به سامانه خدمات الکترونیک بنیاد شهید و امور ایثارگران به آدرس زیر مراجعه کنند. isaarit.isaar.ir روند بررسی حضور آنها در جبهه را انجام دهند.

زیر سوال بردن تاریخچه جبهه سپاه پاسداران با کد ملی

استعلام تاریخی جبهه بسیج با کد ملی

پیش از این تنها امکان استعلام میزان و مدت حضور در جبهه رزمندگان به صورت حضوری و با مراجعه به ارگان های ذیصلاح از جمله ارتش، سپاه و بسیج امکان پذیر بود. اما مدتی است که این امکان به صورت آنلاین ارائه شده است و افراد دارای سابقه حضور در جبهه می توانند با مراجعه به سامانه مراجع ذیصلاح از سوابق حضور خود مطلع شوند.

بسیاری از رزمندگانی که در طول جنگ در خط مقدم بودند توسط ارتش به مناطق جنگی اعزام شدند. اگر این افراد بخواهند از حضورشان در جبهه سوال شود باید به سیستمی که ارتش برای این سوال گذاشته است مراجعه کنند.

در صفحه ای که ظاهر می شود، گزینه “Sacrifice or Dependent Investigation” را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه صفحه جدیدی ظاهر می شود که باید اطلاعات درخواستی را در آن وارد کنید. در کادر اول کد ملی و در کادر دوم کد امنیتی ارائه شده به شما را در کادرهای مشخص شده تایپ کنید. در ادامه بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا بتوانید ضبط های حضور خود را در پیش زمینه مشاهده کنید.

زیر سوال بردن تاریخچه جبهه سپاه پاسداران با کد ملی

استعلام سابقه جبهه کارکنان پرداخت ارتش با کد ملی