زمان و مبلغ واریز عیدی بازنشستگان ۱۴۰۲ تامین اجتماعی • تصویر از مجله زندگی


زمان پرداخت عیدی امسال مستمری بگیران تامین اجتماعی

ابتدا مقرر شد برای عید امسال مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شود، سپس برخی بر این عقیده بودند که دولت این رقم را به 500 هزار تومان و در نهایت مبلغ یک میلیون و 600 هزار تومان را افزایش دهد. به عنوان عیدی برای کارکنان دولت

مبلغ عیدی کارگران و کارمندان دولت و بازنشستگان

گزارش تصویر پایگاه خبری زندگی به گزارش ایسنا، دولت در بخشنامه بودجه ارسالی به دستگاه های اجرایی رقم خاصی را برای مرخصی کارکنان اعلام نکرد و آن را مشمول ماده 75 قانون مدیریت خدمات کشوری دانست که حدود یک میلیون و 675 هزار تومان به نظر می رسد. البته این مقدار ممکن است مانند سال های گذشته در کشمکش بین دستگاه های اجرایی، دولت و مجلس تغییر کند.

بخشنامه بودجه تنظیم لایحه بودجه سال آینده امروز به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد و در آیین نامه مالی آن و در قسمت اعتبارات هزینه ای میزان پاداش پایان سال مانند سال های اخیر مشخص نشده است. اما در بند (ج) این آیین نامه آمده است که «دستگاه های اجرایی مطابق ماده (75) قانون مدیریت، میزان پاداش پایان سال (تعطیلات) را در بودجه خود پیش بینی می کنند. خدمات عمومی میزان نهایی پاداش پایان سال توسط هیات وزیران تعیین می شود.
در ماده 75 قانون مدیریت خدمات کشوری میزان امتیاز عیدی پاداش پایان سال کارمندان، بازنشستگان و کارمندان کشوری 5000 امتیاز تعیین شده است که با احتساب ضریب ریالی، مبلغ عیدی یک عدد محاسبه می شود. میلیون و 675 هزار تومان.
البته در سال های اخیر بارها میزان کمک هزینه در نظر گرفته شده برای عیدی کارمندان تغییر کرده است و مقامات دولتی و نمایندگان مجلس نظرات متفاوتی در این باره داشتند.

ابتدا مقرر شد برای عید امسال مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شود، سپس برخی بر این عقیده بودند که دولت این رقم را به 500 هزار تومان و در نهایت مبلغ یک میلیون و 600 هزار تومان را افزایش دهد. به عنوان عیدی برای کارکنان دولت


👇 اخبار گذشته مقید به زمان واریز عیدی و مبلغ عیدی مستمری بگیران


جزئیات اوراق بازنشستگان تا پایان سال عید 1400 تامین اجتماعی + مهلت وثیقه

یک منبع آگاه در سازمان برنامه و بودجه در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت: حقوق اسفند 1400 و عیدی بازنشستگان که هنوز پرداخت نشده بود امشب پرداخت می شود.

گزارش تصویر پایگاه خبری زندگی شهر ایرنا; حقوق اسفند و عیدی برخی از بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری به دلیل کمبود اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه واریز نشده است.

صندوق بازنشستگی کشوری نیز هفته گذشته اعلام کرد: با تخصیص بخشی از اعتبارات مربوط به کسر حق بیمه توسط سازمان برنامه و بودجه و منابع داخلی تامین‌شده توسط بخش اقتصادی و شرکت‌های تابعه این صندوق، مرحله اول پرداخت حقوق مستمری بگیرانی که حقوق آنها تا پنج میلیون و 350 هزار تومان (پنج میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان) بود، حقوق آنها در روز پنجشنبه 5 اسفند واریز شد. ضمناً حقوق سایر مستمری بگیران کشوری به محض تخصیص اعتبار لازم در مراحل بعدی پرداخت خواهد شد.

بر این اساس مستمری بگیرانی که عیدی خود را نگرفته اند نیز امروز با حقوق اسفندماه خود این مبلغ را دریافت خواهند کرد.

«علی خدامی» مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری روز شنبه از پرداخت عیدی به بازماندگان با حقوق اسفند ماه خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه هیات وزیران دستورالعمل نحوه محاسبه و محاسبه پرداخت عیدی سال 1400 تهیه و مبلغ عیدی مطابق این دستورالعمل واریز گردیده است.

مبلغ عیدی امسال مستمری بگیران و کارمندان یک میلیون و 600 هزار تومان است. همچنین برای زوجین 400 هزار تومان و برای هر فرزند 150 هزار تومان پرداخت شد.


ایسنا: همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر; پرداخت عیدی بازنشستگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از امروز چهارشنبه 17 بهمن ماه آغاز شد.

ناهید حیدری مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: میزان عیدی مستمری بگیران و مستمری بگیران بر اساس مصوبه هیات مدیره یک میلیون و 200 هزار تومان است.

وی تاکید کرد: عیدی بازنشستگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تا 22 بهمن ماه سال جاری پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ، در سطح سازمان تامین اجتماعی بیش از 3 میلیون و 400 هزار مستمری بگیر و مستمری بگیر تحت پوشش حمایت های تامین اجتماعی هستند که 345 هزار نفر در این اداره کل مشمول این حمایت هستند. در سطح غرب تهران بزرگ، حمایت هایی وجود دارد.


رئیس اتحادیه بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی از پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی از نیمه بهمن ماه و بر اساس حروف الفبا خبر داد و گفت: اعتبار لازم اخذ شده است.

علی دهقان کیا در خصوص پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی گفت: عیدی مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در روزهای آینده پس از نیمه بهان پرداخت خواهد شد.

وی افزود: دستورالعمل پرداخت مستمری بگیران ابلاغ شده و مستمری بر اساس حروف الفبا پرداخت می شود.

رئیس اتحادیه کارگران بازنشستگان و تامین اجتماعی بر اعطای اعتبار برای پرداخت عیدی تاکید کرد: اعتبار لازم برای پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

دهقان کیا گفت: 5 هزار میلیارد تومان بابت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شد که 3 هزار میلیارد تومان بابت معوقات بیمه ای به وزارت بهداشت پرداخت شد و مابقی صرف عیدی بازنشستگان می شود.

مبلغ عیدی مستمری بگیران و مستمری بگیران تامین اجتماعی یک میلیون و 200 هزار تومان است که به تصویب دولت رسیده است.


مدیر عامل مالی سازمان تامین اجتماعی از پرداخت عیدی 50 درصدی بازنشستگان این سازمان در روز اول اسفندماه خبر داد و گفت: پرداخت مابقی بازنشستگان طی روزهای آینده و بر اساس برنامه زمان بندی انجام خواهد شد. .

یونس کریم نژاد گفت: عیدی مستمری بگیرانی که مستمری خود را از بانک کارگران رفاه دریافت می کنند و نام خانوادگی آنها با حروف “ HKDZRSSTZAGFQKGLMNWEYشروع می شود، در روز اول اسفند پرداخت شد.

وی ادامه داد: عیدی مستمری بگیرانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند و نام خانوادگی خود را با حروف دریافت می کنند. ج-ز-ج-س-ز از روز دوم اسفند شروع و پرداخت می شود.

کریم نژاد افزود: مستمری بگیرانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند و نام خانوادگی آنها با حروف ” BPTSC شروع می شود و عیدی خود را در 13 اسفند می گیرند.

مدیر عامل مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: مستمری بگیرانی که مستمری خود را از سایر بانک ها دریافت می کنند عیدی ۱۴ اسفندماه را نیز دریافت می کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، کریم نژاد گفت: مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنها با حرف ” شروع می شود. آشروع می شود و همچنین بازنشستگانی که پرونده بازنشستگی آنها در نمایندگی ها تا سقف 2000 نفر باشد در روزهای 15 و 18 اسفند عیدی خود را دریافت خواهند کرد.

جدول پرداخت عیدی ۹۹ بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس حرف اول نام خانوادگی

1 مارس بازنشستگان بانک رفاه کارگر

HKDZRSSTZAGFQKGLMNWEY

مارس 2 بازنشستگان بانک رفاه کارگر ج-ز-ج-س-ز
4 مارس بازنشستگان بانک رفاه کارگر BPTSC
5 مارس بازنشستگان سایر بانک ها
6، 7 مارس بازنشستگان بانک رفاه کارگر آو بازنشستگان شعب تا 2000 نفر

اخبار قبلی از زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی


خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان تامین اجتماعی از پرداخت “عیدی” مستمری بگیران و مستمری بگیران تامین اجتماعی تا 19 اسفندماه خبر داد.

محمدحسن زاده در جمع بازنشستگان تهرانی (29 فوریه 2017) وی با اعلام این خبر گفت: رقم عیدی همان مبلغ مصوب دولت است بنابراین مبلغ واریز به حساب مستمری بگیران و مستمری بگیران یک میلیون تومان خواهد بود.

در پاسخ به این که آیا عیدی طبق حروف الفبا مانند حقوق ماهانه پرداخت می شود؟ وی گفت: جزئیات واریز و نحوه آن متعاقبا اعلام می شود.


حقوق بازنشستگان کشوری امشب (یکشنبه 21 بهمن 1396) پرداخت می شود.

عصر ایران: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: روز ملی بازنشستگان امشب (یکشنبه) به حساب این افراد واریز می شود.

جمشید تقی زاده روز یکشنبه با گرامیداشت فرا رسیدن 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دعوت از عموم مردم به ویژه بازنشستگان برای حضور پرشور در این مراسم گفت: به همت محمد شریعتمداری وزیر امور خارجه کشورمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه و خزانه داری کل کشور، عیدی بازنشستگان امسال قبل از پرداخت حقوق بهمن ماه تا پایان عصر امروز (یکشنبه) به حساب کلیه مستمری بگیران تحت پوشش این صندوق واریز می شود. ).

به گفته وی میزان عیدی یک میلیون و 421 هزار مستمری بگیر کشوری بر اساس مصوبه هیئت مدیره حدود یک میلیون تومان خواهد بود.

به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور پیش از این از پرداخت عیدی کارکنان در آستانه 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خبر داده بود.

وی گفت: قبلا قرار بود در پایان بهمن ماه به کارکنان دولت اعم از فعال، بازنشسته، لشکری ​​و دولت و همچنین قوه قضائیه و مقننه با حقوق بهمن عیدی بدهیم اما با وزارتخانه هماهنگ شده است. معاونت امور اقتصادی و دارایی و خزانه‌دار کل کشور که قبلاً از 22 بهمن ماه یک میلیون تومان عیدی را به حساب کلیه کارکنان واجد شرایط واریز می‌کنیم.

تلاش برای پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در بهمن ماه

رئیس سازمان تامین اجتماعی درباره زمان پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: دولت در مورد میزان عیدی تصمیم بگیرد. هماهنگی های لازم انجام شده و به محض تصمیم دولت در این زمینه تمام تلاش خود را می کنیم تا عیدی در «بهمن» پرداخت کنیم. اما زمان در دست ما نیست.مجله ازدواج