زمان مرحله دوم ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه تغییر کرد • مجله ازدواج

مدیر سامانه یکپارچه خودرو همچنین گفت: زمان ثبت نام دومین دوره تخصیص یکپارچه خودرو 26 اردیبهشت ماه نیست و قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.

هنوز یک حساب پروکسی درخواست نکنید

مدیر سامانه یکپارچه خودرو گفت: زمان تحویل نوبت دوم تخصیص یکپارچه خودرو 26 اردیبهشت ماه نیست و حتما اطلاع رسانی خواهد شد.
گزارش اخبار خودرو مهدی تقدسی افزود: در حال حاضر بیش از 208 هزار داوطلب در مرحله اول ثبت نام کرده اند. طرح یکپارچه تامین خودرو با توجه به موکول شدن تحویل خودرو به 1403، در مدت زمان تعیین شده جهت تغییر تیپ خودرو به سامانه easalcar.ir مراجعه و نسبت به تغییر نوع خودرو اولویت را تغییر دادند.

هنوز برای ثبت نام مرحله دوم و حتی اطلاع رسانی نشده است تنظیم اکانت پروکسی ارائه نشده است. اینکه برخی از بانک ها اکنون به نمایندگی از حساب های مشتریان اقدام می کنند، صحت ندارد.مجله ازدواج

تقدسی ادامه داد: در این زمان ثابت برای ویرایش خودرو، برخی از داوطلبان برای درخواست مجوز مشکل داشتند و یا نتوانستند درخواست خود را در طرح جوانان جمعیت ثبت کنند.

مرحله دوم ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه

وی در خصوص چرخه دوم ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه گفت: هنوز زمان دقیقی را نمی توان اعلام کرد، زیرا باید اعلام شود. برنامه تحویل خودروهای ثبت نامی اختصاص داده شود

قبل از هر چیز ارزش تعیین زمان تحویل برای متقاضیانی که نوع خودرو را تغییر داده اند را دارد که به احتمال زیاد اواسط هفته آینده خواهد بود. از آنجایی که در ابتدا قرار نبود این فرصت ویرایش در نظر گرفته شود، این برنامه برای مرحله دوم تغییر کرد.

مسئول سامانه یکپارچه تخصیص خودرو: با توجه به محدودیت زمانی ویرایش نوع خودرو برای متقاضیان با اولویت پذیرش 1403 که می توانند پنج اولویت تحویل دیگر را در سال جاری انتخاب کنند، نمی توان زمان خاصی را برای شروع دوره دوم اعلام کرد. فرآیند مرحله