زمان شروع مدرسه در شب های قدر • تصویر از مجله زندگی

بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش آذربایجان غربی، با توجه به فرا رسیدن شب های قدر، ساعت کاری ادارات و مدارس آموزش و پرورش استان از روز دوشنبه 31 فروردین ماه از ساعت 9 صبح آغاز می شود.مجله ازدواج

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی: با توجه به گرامیداشت شب اول ماه مبارک رمضان، مدارس سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه اول صبح فردا از ساعت 9 صبح فعالیت آموزشی خود را آغاز می کنند.

ساعت شروع مدارس هرمزگان فردا ساعت 9 صبح است

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان افزود: لازم است مسئولان به گونه ای برنامه ریزی کنند که شروع فعالیت آموزشی مدارس در این روز از ساعت 9 صبح آغاز شود.

لازم به ذکر است ساعت کاری روزهای عادی مدارس طبق روال گذشته و از ساعت 7:30 صبح خواهد بود.

ساعات کار مدارس کهگیلویه و بویار احمد در ایام پس از لیالی قدر

معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری زنجان گفت: با توجه به فرارسیدن شب های قدر و ایام سوگواری مولای متقیان حضرت علی (ع)، طبق سنوات گذشته شروع زمانی دستگاه های اجرایی خواهد بود. روز دوشنبه (21 آوریل) به تعویق افتاد.

سلمان محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه: فردا دوشنبه (21 فروردین ماه) مصادف با 19 ماه مبارک رمضان و سالروز وفات مولای متقیان حضرت علی (ع)، مدارس استان کرمانشاه آغاز به کار می کنند. فعالیت در ساعت 9 صبح

ساعت کاری مدارس آذربایجان غربی بعد از شب های قدر اعلام شد

اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه شعبان قدر و به منظور بهره مندی از برکات معنوی شب قدر، ساعت کاری ادارات آموزش و پرورش شهرستان تهران روز دوشنبه خواهد بود. ، 21 آوریل، از ساعت 9:00 صبح.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدارس و ادارات کهگیلویه و بویراحمد اواخر روز بعد از شب های قدر آغاز به کار می کنند.

زمان شروع مدرسه در شب های قدر

مدارس فردا 21 فروردین ماه به تعویق افتاد

وی گفت: به منظور بهره مندی از برکات و توانمندی شب های معنوی قدر، زمان شروع کار ادارات و مراکز آموزشی کهگیلویه و بویراحمد فردا دوشنبه «21 فروردین مصادف با 19 ماه مبارک رمضان» خواهد بود. از ساعت 9:00 صبح

اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام کرد: به منظور بهره مندی از برکات معنوی شب قدر، فعالیت ادارات و مدارس آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ساعت 9 صبح دوشنبه 31 فروردین ماه آغاز می شود. ، 1402 (19 ماه مبارک رمضان).

برگزاری آزمون در روزهای 19 و 23 ماه مبارک رمضان ممنوع است

آموزش و پرورش: فردا فعالیت مدارس ابتدایی از ساعت 10 صبح و دوره اول و دوم متوسطه از ساعت 9:30 صبح آغاز می شود.

لازم به ذکر است بر اساس تبصره ماده 100 آیین نامه اجرایی مدارس مصوب شورای عالی آموزش و پرورش در روزهای 19 و 23 ماه مبارک رمضان کلاس های صبح مدارس با تاخیر آغاز می شود. 2 ساعت است و برگزاری امتحانات در این 2 روز مجاز نمی باشد.

زمان شروع مدارس در استان قزوین نوزدهم ماه مبارک رمضان اعلام شد

به گزارش تصویر زندگی به نقل از اداره کل آموزش و پرورش خوزستان، در راستای بهره مندی از شرف و معنویت شب قدر، زمان شروع فعالیت ادارات آموزش و پرورش و مدارس استان. خوزستان، روز دوشنبه 21 فروردین ماه (19 ماه مبارک رمضان) از ساعت 9 صبح خواهد بود.

ساعت کاری مدارس کردستان در شب قدر اعلام شد

در لینک آمده است: کارکنان باید در این ساعت در محل خدمت حضور داشته باشند تا ضمن اطمینان از شرایط بهره مندی از برکات شب های قدر، خدمات رسانی به مردم قطع نشود.

مدارس نوبت صبح خراسان رضوی از فردا با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود

وی افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده دستگاه های اجرایی، مدارس، بانک ها و بیمه های استان زنجان با یک ساعت تاخیر شروع به کار خواهند کرد.

همچنین بر اساس تبصره ماده 100 آیین نامه اجرایی مدارس مصوب شورای عالی آموزش و پرورش، برگزاری آزمون در روزهای نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان مجاز نمی باشد.

فعالیت مدارس استان تهران در شب های قدر

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان قویدل گفت: با توجه به گرامیداشت شب نوزدهم ماه مبارک رمضان و شب زنده داری خانواده مدارس فردا ساعت 9 صبح بازگشایی می شود.

مدارس استان کرمانشاه از فردا با تاخیر شروع به کار می کنند

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان: با توجه به فرا رسیدن شب های قدر، ساعت کاری ادارات و مدارس آموزش و پرورش استان گلستان از ساعت 9 صبح روز دوشنبه (31 فروردین) آغاز می شود.

اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به فرا رسیدن شب های قدر، ساعت بازگشایی مدارس استان از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 31 فروردین ماه 1402 آغاز می شود.

یک ساعت تاخیر در بازگشت به مدرسه زنجان به مناسبت شب قدر

لینک گفت: مدیران باید به نحوی برنامه ریزی کنند تا عملیات اداری و مدرسه از ساعت 9 صبح شروع شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: امسال بانک ها و بیمه ها مشمول این شروع تاخیری می شوند اما مراکز درمانی، اورژانس و خدمات ضروری که دارای نوبت کاری هستند مستثنی هستند و به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات خود ادامه می دهند.

مدارس خوزستان فردا از ساعت 9 صبح فعال است.

با توجه به فرا رسیدن شب های قدر و سوگواری مولای متقیان حضرت علی (ع)، به منظور توفیق هر چه بیشتر در احیاء و بهره مندی از ثمرات معنوی این شب های شریف، طبق سال های گذشته، زمان شروع تمامی ادارات، سازمان ها، بانک ها، بیمه ها، مدارس، دانشگاه ها، مراکز آموزشی و موسسات دولتی استان کردستان از نوزدهمین روز از ماه مبارک رمضان (دوشنبه 31 فروردین) با دو ساعت تاخیر تا ساعت 9 آغاز به کار خواهند کرد.

اصلاح برنامه فعالیت مدارس گلستان در ایام شب قدر