زمان دقیق اعلام نتایج و برندگان قرعه کشی 2024

با توجه به شرایط موجود، برای ثبت نام دوره آتی یعنی قرعه کشی 2025 نیازی به ثبت اطلاعات گذرنامه در فرم ثبت نام نیست.

در این مقاله می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم. ابتدا با مفهوم قرعه کشی و نحوه ثبت نام آشنا می شویم.

قرعه کشی چیست؟

در نهایت پس از انجام مصاحبه موفق و اخذ ویزای آمریکا، برندگان به آمریکا مهاجرت کرده و گرین کارت آمریکا دریافت می کنند.

مزایای برنده شدن در لاتاری آمریکا

خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) تخصیص ویزای تنوع نژادی سالانه هر منطقه را با استفاده از فرمول ویژه و آمار مهاجرت اخیر محاسبه می کند.

ثبت نام کنندگان محترم باید با استفاده از رسید شرکت در قرعه کشی که از سایت قرعه کشی دریافت کرده اند، نتیجه شرکت در قرعه کشی خود را بررسی کنند.

بعلاوه، اگر مقیم قانونی ایالات متحده نیستید، می توانید با اخذ ویزای مهاجرتی یا ویزای تجاری یا در برخی موارد دیگر، از جمله برنده شدن در قرعه کشی دوره ای در سفارت آمریکا، به شرکت در قرعه کشی ایالات متحده ادامه دهید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در لاتاری آمریکا 2025

ثبت نام برای دور بعدی قرعه کشی یعنی لاتاری آمریکا 2025 از ابتدای مهر ماه 1402 فعال می شود. داوطلبان محترم ثبت نام لاتاری 2025 می توانند از اوایل شهریور ماه ثبت نام خود را در لاتاری انجام دهند.

نحوه ثبت نام در لاتاری آمریکایی

اما مهم ترین رکن برای ثبت نام در قرعه کشی هر ساله عکس قرعه کشی است.

در واقع می توان گفت که حدود 7 درصد از ویزای موجود در سال را می توان به بومیان هر کشور اعطا کرد.

نتیجه

حداقل 2 سال سابقه کار در 5 سال گذشته در شغلی با نمره SVP هفت و بالاتر داشته باشید.

پس از مشخص شدن نتایج قرعه کشی، برندگان باید مراحل بعدی قرعه کشی شامل تکمیل فرم مهاجرت DS-260 و انتخاب یکی از سفارتخانه های ایالات متحده، جمع آوری مدارک، تکمیل معاینات پزشکی و شرکت در مصاحبه در امریکن را طی کنند. سفارت، در یک فرآیند تقریبا یک ساله.

مهاجرت به آمریکا از طریق روش های دیگر مانند ویزای خانوادگی، سرمایه گذاری، تجاری و نخبگان زمان بر است و به دلیل شرایط خاص این امر شامل تمامی افراد متقاضی مهاجرت به آمریکا نمی شود.

یکی از مزایای برنده شدن در لاتاری آمریکایی گرفتن گرین کارت است.

بدیهی است برای افرادی که شرایط تحصیلی را ندارند امکان دیگری وجود خواهد داشت و آن استفاده از شرط اشتغال است.

شرایط کاری قرعه کشی به شرح زیر تعریف می شود:

این بازی در کشورهای مختلف با نام های مختلفی مانند Lotto، Toto، Powerball، Megamillions و … شناخته می شود.

در صورت برنده شدن، نامه ای با نام دارنده اصلی نمایش داده می شود و در انتهای نامه، سفارت پیش فرض و همچنین شماره پرونده مخصوص برنده درج می شود.

لاتاری یا قرعه کشی به زبان ساده نوعی بازی قمار است که در آن شرکت کنندگان برای برنده شدن یک جکپات هزینه ای پرداخت می کنند. در این بازی اعداد یا نمادهای دیگر به صورت تصادفی انتخاب می شوند و شرکت کنندگان برای برنده شدن باید اعداد یا نمادهای خاصی را بیشتر انتخاب کنند.

افرادی که دارای حداقل مدرک دیپلم 12 ساله دبیرستان نیستند، می توانند با ارائه مدارکی که ثابت می کند در زمان درخواست حداقل دو ترم در دانشگاه تحصیل کرده اند، واجد شرایط قرعه کشی شوند.

پس از 5 سال، با درخواست شهروندی ایالات متحده، برندگان قرعه کشی می توانند تابعیت و پاسپورت ایالات متحده را دریافت کنند و برای اعضای درجه یک خانواده خود درخواست گرین کارت دهند.

زمان ثبت نام لاتاری آمریکا 2025

با ورود به لاتاری آمریکا، برندگان به صورت تصادفی و فقط بر اساس شانس انتخاب می شوند.

هدف از قرعه کشی ویزای مهاجرت ایالات متحده این است که به افراد از نژادهای مختلف اجازه مهاجرت دائمی به ایالات متحده و حفظ تنوع نژادی جامعه مهاجر در ایالات متحده را بدهد.

برای شرکت در قرعه کشی آمریکایی ابتدا باید به سایت مراجعه کنید دیدن. یک فرم ثبت نام در وب سایت وجود دارد که باید به آن توجه کنید. برای شرکت در لاتاری آمریکایی شرایط زیر وجود دارد:

تاریخ دقیق اعلام نتایج و برندگان قرعه کشی 2024 توسط سایت لاتاری ایران چه تاریخی است و سرنوشت افرادی که در سال گذشته یعنی 1401 در قرعه کشی ثبت نام کردند، چگونه است.

شرط اصلی برای شرکت در قرعه کشی داشتن حداقل مدرک دیپلم 12 ساله دبیرستان در زمان ورود است.

کشورهای واجد شرایط در شش منطقه جغرافیایی گروه بندی می شوند: اروپا؛ آفریقا؛ آسیا؛ اقیانوسیه؛ آمریکای شمالی (به استثنای مکزیک)؛ و آمریکای جنوبی، آمریکای مرکزی و کارائیب.

مدارک مورد نیاز برای شرایط تحصیلی و استخدامی باید پس از برنده شدن ارائه شود و طی مصاحبه به تایید مامور کنسولی برسد.

«لاتاری تنوع آمریکا» که به «لاتاری گرین کارت آمریکا» نیز معروف است، همه ساله توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده برگزار می شود و مردم از سراسر جهان می توانند در این قرعه کشی ثبت نام کنند.

حالا معنای لاتاری آمریکایی را خواهیم فهمید.

لاتاری آمریکا چیست؟

ثبت نام در لاتاری آمریکا سالی یکبار و حدود یک ماه امکان پذیر است.

برای ثبت نام در سایت قرعه کشی، متقاضیان باید فرم الکترونیکی را به زبان انگلیسی تکمیل کنند.

اما در صورت عدم برنده شدن برای همه افراد دارای این شرایط پیامی مشابه نمایش داده می شود که نشان دهنده انتخاب نشدن وی در قرعه کشی آمریکایی است.مجله ازدواج

در دوره های قبل برای ثبت نام شخص اصلی داشتن پاسپورت الزامی بود. اما در دوره قرعه کشی 2024 شرط داشتن گذرنامه برای نفر اصلی لغو و ثبت نام در قرعه کشی بدون گذرنامه امکان پذیر شد.

در سایت قرعه کشی E-DV فرم ثبت نام قرعه کشی انگلیسی وجود دارد که هر متقاضی فقط یک بار باید آن را به طور صحیح و دقیق تکمیل کند.

برای ثبت نام در برنامه قرعه کشی آمریکایی (DV Lottery) به مدارک زیر نیاز دارید:

  • اطلاعات هویتی
  • آدرس خانه
  • وضعیت مدرسه
  • وضعیت تاهل
  • عکس استاندارد قرعه کشی
  • ایمیل و تلفن
  • اطلاعات همسران مجرد و فرزندان زیر 21 سال بر اساس مدارک هویتی

شانس برنده شدن در لاتاری برای هر کشور چقدر است؟

بدون آپلود عکس قرعه کشی امکان تکمیل ثبت نام در سایت قرعه کشی وجود نخواهد داشت. عکس قرعه کشی بارگذاری شده در سایت قرعه کشی باید برای همه ثبت نام کنندگان اعم از فرد اصلی، همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال بارگذاری شود.

افرادی که می توانند گرین کارت ایالات متحده را دریافت کنند تقریباً از تمام حقوق شهروندان ایالات متحده به جز حق رای برخوردار خواهند بود و این امکان را خواهند داشت که در ایالت و شهر مورد نظر خود زندگی کنند، بدون محدودیت کار کنند و با حداقل یا بدون محدودیت تحصیل کنند. هزینه. .

سایت قرعه کشی E-DV از ابتدای مهر (اواسط مهر) تا ابتدای آبان (اواسط آبان) درخواست می پذیرد و پس از این مدت سایت قرعه کشی بسته می شود.

با دانستن نکاتی که ذکر شد می توانید هنگام ثبت نام در قرعه کشی دوره پیش رو یعنی قرعه کشی 2025 به درستی عمل کنید.

فرمول تخصیص، که سالانه مجدداً محاسبه می‌شود، ویزاهای کمتری را به مناطق «پذیرش بالا» یا هر منطقه‌ای که بیش از یک ششم کل پذیرش مهاجران به ایالات متحده در پنج سال گذشته را تشکیل می‌داد، اختصاص می‌دهد.

پس از اتمام ثبت نام قرعه کشی در سایت قرعه کشی، ثبت نام کنندگان باید رسید ثبت نام قرعه کشی را که شامل نام و نام خانوادگی متقاضی اولیه، سال تولد در سال میلادی و تاییدیه 16 کاراکتری از سایت قرعه کشی می باشد را ثبت و تا زمان اعلام لاتاری ذخیره کنند. نتایج قرعه کشی

شرایط ورود به لاتاری