زمان ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری اعلام شد • تصویر از مجله زندگی

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوریبه گفته وی زمان پرداخت این تسهیلات سال آینده خواهد بود.مجله ازدواج

وی با تاکید بر اینکه برای ثبت نام در این تسهیلات، بازنشستگان و شاغلان تحت پوشش صندوق تنها باید درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت کنند، گفت: به مناسبت اعیاد شعبانیه امکان ثبت آنلاین درخواست برای متقاضیان بهره مندی از این تسهیلات وجود دارد. در گذشته در پورتال خدمات صندوق بازنشستگی الکترونیکی کشور در sabasrm.ir از شنبه 6 مارس 1401 تا یکشنبه 28 مارس 1401 که ارائه خواهد شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به افزایش میزان وام ضروری بازنشستگان و مدیر صندوق گفت: ثبت نام اینترنتی این تسهیلات از 15 اسفند 1401 آغاز شده و تا 7 اسفند ادامه خواهد داشت.

مبلغ وام ضروری برای بازنشستگان کشوری

بازنشستگی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین گفت: پس از اتمام مهلت حدودا یک ماهه ثبت نام اینترنتی در اسفندماه امسال، روند بررسی درخواست های بازنشستگان و تعیین صلاحیت وام به منظور پرداخت تسهیلات 30 میلیون تومانی آغاز می شود. برای بازنشستگان سال عملیاتی 1402 باشد

به گزارش تصویری لایف، نعمت الله ترکی امروز (سه شنبه) با اعلام این خبر گفت: مبلغ وام مورد نیاز بازنشستگان کشوری برای سال آینده 100 درصد از 15 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش یافته است. با هماهنگی بانک عامل یعنی بانک صادرات ایران.

زمان ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری