زمان ثبت نام سراسری مسکن جدید در 400 شهر و 31 استان اعلام شد

معاون مسکن و شهرسازی وزیر مسکن و شهرسازی گفت: متقاضیان پس از افتتاح سامانه حداقل یک ماه فرصت دارند تا درخواست خود را در سامانه ثبت کنند. زمان نصب برای شرکت کنندگان قبلی نیز مشخص شد و در نهایت یک میلیون و 500 نفر تمام شرایط را تکمیل کردند و توانستند درآمد خود را نیز واریز کنند.

به گفته محمودزاده، ثبت نام دور جدید نهضت ملی مسکن در 31 استان و 400 شهر انجام می شود و در صورت تامین زمین برای سامانه در دوره های بعدی، مجددا برای ثبت نام باز خواهد شد.

وی گفت: به همین میزان زمین برای ساخت و ساز نهضت ملی در نظر گرفته شده است و خبر خوب این است که با تامین زمین امکان ثبت نام مجدد در برخی شهرها در هفته آینده فراهم می شود.

وی درباره آمار ساخت و ساز مسکن عمومی گفت: 576 هزار واحد مسکونی شهری و 182 هزار واحد مسکونی روستایی و در بخش مستقل نیز 330 هزار واحد مسکونی در مراحل مختلف ساخت و ساز هستند و بهره برداری از 420 هزار واحد انجام شده است. در مجموع یک و نیم میلیون واحد ساختمان مسکونی جنبش ملی در حال ساخت است.مجله ازدواج

وی خبر داد: داوطلبانی که در ماه گذشته ثبت نام کرده اند فرصت اصلاح خواهند داشت. افرادی که در دوره پیش ثبت نام ماندند می توانند در شهر مورد نظر ثبت نام کنند.

به گفته محمودزاده در دور اول دو و نیم میلیون نفر واجد شرایط بودند اما به طور قطع فقط یک و نیم میلیون نفر ثبت نام کردند. در صورت عدم ورود متقاضیان واجد شرایط به پروژه و پرداخت ودیعه اولیه، متقاضی جدید جایگزین خواهد شد.


اسکان

معاون مسکن وزارت راه گفت: بیش از 5 میلیون نفر ثبت نام کردند نظام ملی نهضت مسکن ما یک میلیون و 500 هزار داوطلب داشتیم که چهار شرط دارند و برای تکمیل و بارگذاری مدارک آمده بودند.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از دور جدید ثبت نام نهضت ملی مسکن با اعطای زمین جدید خبر داد و گفت: ثبت نام یک میلیون و 500 هزار متقاضی با چهار شرط در مسکن ملی. نهضت طرح نهضت مسکن نهایی شده است.

وی گفت: در این راستا طرحی برای افزایش سهم بخش خصوصی در تسهیلات عمرانی با توجه به سقف طرح های حمایتی ارائه کرده ایم که در صورت صنعتی بودن ساخت، 20 درصد به مبلغ آن اضافه می شود. امکانات.

محمودزاده گفت: نهضت ملی مسکن تنها طرح حمایتی است که یارانه و درصد تجهیزات با توجه به دهک ها متفاوت است. در دهه اول تا سوم آماده نهضت ملی مسکن با توجه به توان خانواده با کمترین سود پرداخت می شود.

وی بیان کرد: نتیجه این سیاست این است که هم اکنون بالغ بر 335 هزار خریدار بالقوه برای تولید مسکن در پنج ماهه نخست سال ثبت نام کرده اند که نشان می دهد تقاضا برای تولید مسکن در سال 1401 افزایش چشمگیری خواهد داشت.

محمود محمودزاده امروز (یکشنبه) در آستانه اولین سالگرد دولت در گزارشی به ارائه آماری از عملکرد سازندگی نهضت ملی پرداخت و گفت: افزایش ساخت و ساز توسط بخش خصوصی یکی از راهکارهای جهش بود. تولید مسکن پس می توان آمار را از صدور 300 تا 350 ساخت و ساز محاسبه کرد. » ارتقاء هزار واحد پروانه ساختمانی در سال های اخیر.

وی بیان کرد: راهکار دوم دولت افزایش ساخت و ساز در بافت فرسوده شهری است که در صورت اتمام منابع صندوق مسکن، امتیاز سرمایه گذاری افزایش می یابد.

مزیت تسهیلات دهیک اول تا سوم

معاون مسکن و شهرسازی وزیر مسکن و شهرسازی گفت: از هفته آینده برای 750 هزار واحد نهضت ملی در 31 استان و 400 شهر ثبت نام جدید انجام می شود.

«محمود محمودزاده» عصر امروز در پخش زنده تلویزیونی درباره جزئیات ثبت نام در مرحله جدید نهضت ملی مسکن گفت: از اواسط هفته آینده سامانه ثبت نام 750 هزار واحد نهضت ملی در سراسر کشور باز می شود. شهرهایی که ظرفیت آنها خالی است.”

محمودزاده گفت: سازندگان می توانند تمامی مراحل درخواست را بدون مراجعه حضوری انجام دهند که با این سیاست از انجام آن جلوگیری شده است و متقاضی می تواند با مراجعه به سامانه و انتخاب شعبه بانک تسهیلات ساخت دریافت کند.