زمان ثبت نام حج تمتع 1402 اعلام شد • تصویر از مجله زندگی

وی در خصوص اولویت های چهارم و پنجم توضیح داد: اولویت چهارم برای دارندگان فیش واریزی حج تمتع تا 10 اردیبهشت 1395 و اولویت پنجم برای کلیه دارندگان کوپن ودیعه حج تمتع تا اول خرداد ماه 1395 به صورت روزانه است. پایگاه و فقط تا تکمیل ظرفیت کاروان ها در سطح هر استان می باشد.

معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت: اولویت اول جامعه هدف (از جمله تشرف) افرادی هستند که در کاروان های حج 2019 ثبت نام کرده و وجوه مربوطه را واریز کرده اند اما به دلیل لغو حج در آن سال. ، به تشرف نرسیدند و هنوز تسلیم نشده اند. در صورت عدم حضور این افراد اولویت های بعدی برای پرکردن ظرفیت خالی کاروان ها اعلام می شود.

گفتنی است که مدیران حج 1402 سازمان حج و زیارت از ماه ها قبل برنامه ریزی حج را آغاز کرده و در قالب وبینار برخی موارد را پیگیری کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دکتر اکبر رضایی با بیان اینکه بر اساس تفاهم نامه حج سال 1402، 87 هزار و 550 زائر از کشورمان به سرزمین وحی مشرف می شوند، گفت: اقدامات لازم از جمله برنامه ریزی اجرایی انجام شده است تا که حج طبق معمول کامل و دارای عزت و حیثیت و امنیت و سلامت باشد.

رضایی افزود: اولویت دوم برای کلیه دارندگان قبوض ودیعه حج تا تاریخ 8 اسفند 93 است و لازم است اینگونه افراد با مراجعه به سامانه Reserve.haj اطلاعات خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کنند.

ثبت نام حج تمتع 1402

وی ادامه داد: اولویت سوم برای دارندگان قبوض ودیعه حج تا 10 فروردین 1395 است.

اولویت چهارم و پنجم

در حال حاضر اولین گروه اعزامی برای برنامه ریزی حج آینده شامل اعضای دفتر نمایندگی، اعضای گروه اجرایی و کارشناسان اسکان، گروه تخصصی هتل های خود پذیرایی و آشپزخانه مرکزی، نمایندگان مرکز پزشکی و دست اندرکاران. در سیستم مسیریابی الکترونیکی، به عربستان سعودی سفر کرد. »مجله ازدواج

وی با اعلام اینکه ثبت نام مستضعفان از 19 اسفند 1401 انجام می شود، می گوید: ثبت نام طبق اولویت تعیین شده انجام می شود و کلیه مستضعفان باید آمادگی لازم را داشته باشند.

دستیار امور حج و عمره سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: متقاضیان اعزام به حج تمتع 1402 باید دارای گذرنامه با تاریخ اعتبار حداقل 10 دی ماه 1402 باشند.

اولویت دوم

اولویت سوم

رضایی با تصریح بر اینکه ثبت این اولویت ها صرفا در جهت تکمیل ظرفیت خالی در کاروان های اعلامی خواهد بود، گفت: لازم است این افراد اطلاعات خود را تکمیل و اقدام کنند.

اولویت اول