زمان تشکیل پرونده معوقه گرنت بازمانده اعلام شد

همچنین، افراد جدیدی در لیست دریافت کنندگان کمک هزینه در ماه اوت قرار دارند. این دسته از شهروندان معترضان و بازماندگانی بودند که در دور اول تحقیقات از سوی وزارت امور اجتماعی مشمول مالیات بر درآمد دهم شدند. درخواست آنها برای کمک هزینه معاش موافقت نشد

کمک هزینه برای بازماندگان

یارانه معوق اردیبهشت و خرداد چه زمانی پرداخت می شود؟

سیده طیبه حسینی، سخنگوی ستاد کمک های بلاعوض در این خصوص گفت: سامانه حمایت اجتماعی وزارت امور اجتماعی همچنان از افراد و افرادی که تقاضای بررسی آنها در ماه گذشته ثبت شده و درخواست تجدیدنظر آنها در ماه گذشته ثبت شده است، درخواست بررسی می کند. دهک های 1 تا 9 مشخص هستند، این ماه با سایر افراد یارانه دریافت می کنند.

حسینی گفت: 70 هزار نفر از سرپرستان خانواری که پیش از این درخواست بازنگری داشتند در این ماه به تعداد یارانه بگیران اضافه شدند. اگر دهک اول تا سوم باشند مبلغ یارانه دریافتی به ازای هر نفر 400 هزار تومان و اگر دهک چهارم تا نهم باشند به ازای هر خانوار 300 هزار تومان به حساب سرپرستان واریز می شود. از خانواده

زمان تشکیل پرونده معوقات یارانه ها و ثبت نام های جدید

تیرماه سال جاری همزمان با به روز رسانی اطلاعات درآمدی شهروندان دهک های یک تا نهم، تعدادی از این شهروندان کمک هزینه تیرماه را دریافت کردند.

از این تعداد 40 درصد از متقاضیان تجدیدنظر و ارائه مدارک لازم به لیست مشمولین کمک هزینه اضافه شده اند و امشب به همراه سایرین کمک هزینه مرداد ماه خود را دریافت خواهند کرد.

» آخرین اخبار مربوط به کمک مالی را اینجا دنبال کنید

تسویه حساب با نامزدها چگونه انجام خواهد شد؟

از سوی دیگر تسویه معوقات کمک بلاعوض برای ماه های اردیبهشت و خرداد برای این قشر به کاری زمان بر تبدیل شده است و همه شهروندان واجد شرایط در خصوص تسویه معوقات وضعیت یکسانی نداشته اند.

به گزارش تصویر زندگی به نقل از خبرآنلاین، در این ماه 70 هزار سرپرست خانواری که پیش از این درخواست بازنگری داشتند به تعداد کمک گیرندگان اضافه شد.

از سوی دیگر به موازات این رویدادها، ثبت نام بازماندگان و معترضان جدید از طریق سامانه های اینترنتی سازمان هدفمندی کمک های بلاعوض و وزارت امور اجتماعی ادامه دارد.مجله ازدواج

وی خاطرنشان کرد: مبلغ بلوکه شده و مبلغی که باید در این چند ماه دریافت می کردند ماه آینده به حساب آنها واریز می شود.


به گزارش تصویر زندگی، پس از اجرای برنامه اصلاحی ترجیحی پولی در اردیبهشت ماه، دولت به بازماندگان و معترضان مشمول دریافت یارانه بدهکار شد.

به طور دقیق تر، این آیین نامه شامل کسانی می شود که پس از ثبت نام کمک هزینه در یکی از دو سامانه وزارت امور اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه ها درخواست آنها برای کمک هزینه دریافت کنید موارد جدید تصویب شده و به لیست دریافت کنندگان کمک هزینه تابستانی اضافه شده است.

ردیاب‌های سازمان، هدف‌گذاری کمک مالی را همزمان نشان می‌دهند سپرده گرنت اوتانتظار می رود که به طور کامل با متقاضیان واجد شرایط برای کمک هزینه های استثنایی ماه مه و ژوئن تسویه شود. از سوی دیگر افرادی که به تازگی به یارانه بگیران اضافه شده اند، معوقات خود را همزمان با کمک شهریور دریافت خواهند کرد.

بر اساس مشاهدات میدانی، نظرات ثبت شده حضار و حتی پیگیری های دو نهاد مسئول رسیدگی به دعاوی عریضه نویسان و بازماندگان، روال واحدی برای تسویه حساب دولت وجود نداشت. برخی از مطالبات آنها به طور کامل و برخی نیز ناقص تسویه شده است. گروه دیگری همچنان در انتظار پرداخت کمک های مالی ماه های آوریل و ژوئن بودند.

برای این گروه از معوقات کمک بلاعوض، تسویه حساب نهایی در تاریخ پرداخت کمک هزینه شهریور پیش بینی می شود.