زمان تحویل خودروهای وارداتی به قول وزیر صمت • تصویر از مجله زندگی

وزیر صمت گفت: در حال حاضر خودرو در گمرک موجود است و تعدادی نیز در حال حمل و نقل هستند. به نظر می رسد در روزها و هفته های آینده عرضه خودروهایی که در گمرک هستند آغاز شود و این مسیر بدون مشکل طی شود.مجله ازدواج

وزیر صمت گفت: در حال حاضر خودرو در گمرک موجود است و تعدادی نیز در حال حمل و نقل هستند. به نظر می رسد در روزها و هفته های آینده عرضه خودروهایی که در گمرک هستند آغاز شود و این مسیر بدون مشکل طی شود.

خودروهای وارداتی چه زمانی تحویل مشتریان می شود؟

زمان تحویل خودروهای وارداتی

وی ادامه داد: مانع نهایی در خصوص چند سوال استاندارد و تعرفه واردات خودرو گمرک حساب کرده که هفته گذشته تایید شده و به محض اطلاع خودروها تحویل می شود.

وزیر صامت افزود: علاوه بر این، قوانین پیچیده ای در مورد خودرو داریم، به عنوان مثال گمرک باید قیمت را از کشور مبدا دریافت کند. ایالات متحده برای واردات خودرو برای آماده سازی بستر واردات خودرو بیش از 13 مرحله را طی کردیم. در نهایت 13 شرکت برای 100000 خودرو سفارش ثبت کردند.

به گزارش تصویر زندگی به نقل از تسنیم، سید رضا فاطمی امین در گروه خبرنگاران زمان تحویل خودروهای وارداتی وی با اشاره به اینکه واردات خودرو از سال 1396 متوقف شده بود، بنابراین راه اندازی مجدد زمان بر است، گفت: ابتدا قرار بود خودروهای وارداتی در بورس کالا عرضه شود که به دلایل مختلف این روند متوقف شد. بنابراین زمان را تلف کردیم.