زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد • تصویر از مجله زندگی

آزمون جامع نهایی دانشجویان مشمول ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان (1400 استخدامی آموزش و پرورش) و بازماندگان دوره های گذشته پنجشنبه هفته آینده 13 اسفندماه برگزار می شود.

مسابقه استخدامی آموزش و پرورش

ترازنامه سبزها کجا رفت؟

رئیس اداره و سازمان استخدامی در مورد اینکه آیا نیروهای آموزشی و تربیتی فعلی و غیر رسمی در اولویت جذب هستند یا خیر؟ وی گفت: در قانون به صراحت آمده است کسانی که قبلا با دستگاه ها همکاری داشته اند از امتیاز خاصی برخوردار نیستند. جز این که تجربه دارند و احتمال قبولی آنها بیشتر از کسی است که بی تجربه و فقط علم دارد; بنابراین قانون تصریح می کند که نباید امتیاز خاصی در نظر گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: این افراد می خواستند در مسابقات بعدی جذب شوند اما قانون اجازه نداد. در این قانون آمده است که مشمولان لیست چندگانه برای مصاحبه و گزینش فراخوانده می شوند و در صورت تایید در مراحل جذب و گزینش به عنوان نیروهای دولتی جذب و استخدام می شوند، اما در صورت عدم وجود به آنها داده نمی شود. اولویت در آزمون های آینده .

معاون رئیس جمهور درباره تعداد ایثارگرانی که تاکنون تغییر وضعیت داده اند، یادآور شد: نزدیک به 100 هزار جانباز مشمول این قانون تغییر وضعیت شده اند، اما این روند همچنان ادامه دارد، اما همه این روند را طی نکرده اند. ; دستگاه اجرایی مربوطه نیز باید تایید نهایی را اعلام کند.

وی خاطرنشان کرد: فرض ما بر این است که شهدایی که به وضع موجود رسیده اند، بیشتر باشد. زیرا هنوز برخی نهادها و سازمان ها اطلاعات خود را در سامانه مربوطه اعلام نکرده اند.

قانون در مورد اصلاح وضعیت شهدا چه می گوید؟

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: قانون به ما می گوید اگر قرار است آزمون های استخدامی بعدی برگزار شود باید فرصت های برابر برای همه ایجاد شود. چرا که امکان پیوستن افراد با توانایی های بالاتر به مسئولان وجود دارد، اما «گزارش سبز» امتیاز ویژه ای خواست که قانون به ما اجازه این کار را نمی دهد.

100 هزار کشیش به وضعیت موجود تبدیل شد

میشم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور درباره استخدام های جدید گفت: جلسه ای با وزیر آموزش و پرورش داشتیم و مقرر شد برای مناطقی که نیاز جدی به جذب معلم داریم تا ۷ هزار نفر به صورت فوری جذب شوند. وی افزود: با هماهنگی اندازه گیری و وزارت آموزش و پرورش نقاط بحرانی کمبود معلم که برای مهر به آن نیاز جدی داریم باید توسط آموزش و پرورش اعلام شود و آزمون استخدامی آنها سریعا برگزار شود.

نیروهای غیررسمی فعلی آموزش و پرورش از اولویت خاصی در جذب نیرو برخوردار نیستند

وی افزود: پذیرفته شدگان دوره اول، دوم و فرهنگی و کسب نمره قبولی در تمامی دوره های آموزشی و کارورزی و سهمیه فرهنگی مجاز به شرکت در این آزمون خواهند بود.

لطیفی در خصوص تجمعات قبلی داوطلبان مسابقات استخدامی سابق معلمان در وزارت آموزش و پرورش و رسیدگی به درخواست های آنان، تصریح کرد: برخی از این تجمعات عنوانی تحت عنوان «گزارش سبز» ایجاد کرده بودند. این عنوان قانونی نیست و در هیچ جای قانون یافت نمی شود. این افراد کسانی هستند که در آزمون هایی که 2 تا 3 برابر ظرفیت داشتند از سوی ارگان مربوطه دعوت به مصاحبه شده بودند.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: بنابراین بر اساس آنچه مجوز اخذ شده است، آزمون استخدامی عادلانه با فرصت های برابر برای همه برگزار شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان، آزمون نهایی نهایی برای افراد مجاز به صورت حضوری در مناطق تعیین شده برگزار می شود.

در این راستا بیش از 21000 نفر در آزمون فرهنگی دانش آموزان واجد شرایط شرکت کرده اند که از این تعداد نزدیک به 18000 نفر با نمره 12 به بالا در تمامی رشته ها و امتیاز 14 در دوره کارآموزی می توانند در آزمون نهایی شرکت کنند. در 4 مارس برگزار می شود. ، شرکت کردن.


بنابراین، طبق اعلام معاونت آموزشی دانشگاه فرهنگیان، شرط شرکت در آزمون اصلح، کسب نمره 12 به بالا در تمامی دروس فرهنگی است و در صورتی که فردی در تمامی دروس 20 را کسب کند، اما کسب کند. 11.99 در یک رشته امکان دسترسی به آزمون اصل رد شده است وجود ندارد و آزمون مجدد در اسفند ماه فقط برای رشته های با نمره زیر 12 برگزار می شود.

(06/07/1401) رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش و سازمان سنجش مقرر شد برای جذب 7 هزار معلم در مهرماه امسال به فوریت آزمون برگزار شود.

آزمون استخدامی معلم چه زمانی برگزار می شود؟

لازم به ذکر است بر اساس بند 21 قانون ارائه خدمات جامع ایثارگران و بند «ف» تبصره 20 قانون دارایی کل کشور مصوب 1401، ایثارگرانی که قبل از این قانون جذب دستگاه های اجرایی شده اند، تبدیل می شوند.مجله ازدواج

به گفته ابراهیمی – سرپرست معاونت نظارت، ارزشیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، در راستای رعایت وضعیت دانشجویان آسیب دیده از زلزله خوی، ثبات شرایط جوی برخی استان ها و کسب آمادگی بیشتر شرکت کنندگان. آزمون جامع نهایی دانشجویان «شامل 28» (1400 استخدام) و باقیمانده دوره های قبلی (که قرار بود در بهمن ماه برگزار شود)، پنجشنبه 13 اسفندماه برگزار می شود.