زمان بارگذاری اسناد ارزشیابی معلم مهرآفرین، معلمان جدید و ابقای


تاریخ بارگذاری مدارک در سیستم پرونده:

  • معلمان باقی مانده
  • استخدام های جدید
  • معلم های خوب

به گزارش تصویری لایف به نقل از تسنیم؛ امکان بارگذاری مطالب توسط مربیان در سامانه نمره دهی معلمان تا 4 شهریور 1401 است. سامانه رتبه بندی معلمان در rtb.medu.ir فعال است و معلمان اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری کنند.

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش؛ با توجه به اینکه ممکن است برخی افراد به دلایل مختلف در این مرحله نتوانند نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات اقدام کنند، برای بازماندگان دوره اول، افراد متوفی شاغل و بازنشسته از 31 شهریور 1400، نیروهای جدید از سال 31 مقرر شده است. شهریور 1400 و مشمولان تبصره 4 ماده 3 اساسنامه (مهره افرین و …) از 4 مهر لغایت 22 آبان 1401 به سامانه امتیازدهی برای ثبت نام و تکمیل اطلاعات دسترسی دارند.

از آخرین اخبار از ارزشیابی معلمان در 24 ساعت گذشته برای پیدا کردن

کلیه معلمانی که در احکام شخصی آنها از کلماتی معادل «معلم، معلم، معلم، هنرآموز، مربی کسب و کار آموزشی و …» استفاده شده است، امکان ورود به سامانه و تکمیل فرم ها را دارند.

مدارک و مدارک بارگذاری شده پس از بررسی و تکمیل توسط مدیران مدرسه در پرونده الکترونیکی هر فرد ذخیره می شود و در مرحله بعد توسط ارزیابان بررسی و بر اساس دستورالعمل سنجش و امتیاز مشخص می شود. امتیاز نهایی هر فرد بر اساس آن است دستورالعمل های پیاده سازی سیستم امتیازدهی محاسبه شده و ملاک آن امتیازات خودارزیابی، مدارک و مدارک بارگذاری شده در سامانه و همچنین بررسی ارزیابان است که بر اساس مدل های سنجش مهارت های عمومی، تخصصی و حرفه ای انجام می شود.مجله ازدواج