زمان بارگذاری اسناد ارزشیابی معلم مهرآفرین، معلمان جدید و ابقای

از آخرین اخبار از ارزشیابی معلمان در 24 ساعت گذشته برای پیدا کردن

کلیه معلمانی که در احکام شخصی آنها از کلماتی معادل «معلم، معلم، معلم، هنرآموز، مربی کسب و کار آموزشی و …» استفاده شده است، امکان ورود به سامانه و تکمیل فرم ها را دارند.

مدارک و مدارک بارگذاری شده پس از بررسی و تکمیل توسط مدیران مدرسه در پرونده الکترونیکی هر فرد ذخیره می شود و در مرحله بعد توسط ارزیابان بررسی و بر اساس دستورالعمل سنجش و امتیاز مشخص می شود. امتیاز نهایی هر فرد بر اساس آن است دستورالعمل های پیاده سازی سیستم امتیازدهی محاسبه شده و ملاک آن امتیازات خودارزیابی، مدارک و مدارک بارگذاری شده در سامانه و همچنین بررسی ارزیابان است که بر اساس مدل های سنجش مهارت های عمومی، تخصصی و حرفه ای انجام می شود.مجله ازدواج

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش؛ با توجه به اینکه ممکن است برخی افراد به دلایل مختلف در این مرحله نتوانند نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات اقدام کنند، برای بازماندگان دوره اول، افراد متوفی شاغل و بازنشسته از 31 شهریور 1400، نیروهای جدید از سال 31 مقرر شده است. شهریور 1400 و مشمولان تبصره 4 ماده 3 اساسنامه (مهره افرین و …) از 4 مهر لغایت 22 آبان 1401 به سامانه امتیازدهی برای ثبت نام و تکمیل اطلاعات دسترسی دارند.

تاریخ بارگذاری مدارک در سیستم پرونده:

  • معلمان باقی مانده
  • استخدام های جدید
  • معلم های خوب
به گزارش تصویری لایف به نقل از تسنیم؛ امکان بارگذاری مطالب توسط مربیان در سامانه نمره دهی معلمان تا 4 شهریور 1401 است. سامانه رتبه بندی معلمان در rtb.medu.ir فعال است و معلمان اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری کنند.