زمان آزمون نظام مهندسی اعلام شد • مجله ازدواج


زمان آزمون نظام مهندسی

به گفته مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی، آزمون ورودی رشته مهندسی با حضور 157 هزار نفر در هفت رشته مهندسی و مهندسی در روزهای 18 و 18 دی ماه برگزار می شود. در 80 شهر و 104 حوزه امتحانی.

به گزارش تجارت نیوز، حامد مانی فر در خصوص برگزاری کنکور مهندسی در هفت رشته مهندسی در روزهای آینده گفت: آزمون کار در رشته مهندسی در 80 شهر و 104 منطقه در روزهای 8 و 9 دی ماه سال جاری برگزار می شود. .

بررسی نظام مهندسی چه زمانی انجام می شود؟

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی با یادآوری اینکه معاینه 17 دی ماه در دو نوبت صبح و عصر و 18 آذرماه در نوبت صبح انجام می شود، افزود: ورودی معاینه می شود. آزمون به حرفه مهندسی در 7 رشته مهندسی انجام می شود که برای رشته های عمران، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی در طراحی (محاسبات)، نظارت، اجرا و در رشته معماری در نظارت و اجرا و در زمینه های نقشه برداری و ترافیک به طور کلی.

تعداد شرکت کنندگان در آزمون نظام مهندسی

مانیفر با اشاره به ثبت نام حدود 157 هزار داوطلب تصریح کرد: 78 درصد شرکت کنندگان مرد و 22 درصد زن هستند.
وی ادامه داد: استان تهران با 25 هزار شرکت کننده بیشترین و استان بوشهر با یک هزار و 150 شرکت کننده کمترین شرکت کننده را در این دوره از آزمون به خود اختصاص داده اند.

بنابراین گزارش، آزمون ورودی مهندسین استان تهران در شهرهای اسلامشهر، تهران، دماوند، شهریار و ورامین (پیشوا) برگزار می شود. امسال علاوه بر این آزمون، کنکور مهندسین به صورت آزمونی در تیرماه شامل طراحی معماری و شهریور ماه در تمامی رشته ها برگزار شد.مجله ازدواج