روش های مهاجرت خانوادگی به کانادا • مجله Image de la vie

به عنوان مثال، برای برنامه کارگران ماهر فدرال و برنامه تجارت ماهر فدرال، متقاضیان باید نتایج آزمون زبان را از یک نهاد معتبر ارسال کنند که نشان دهد حداقل سطح مهارت زبان برای اولین زبان رسمی خود را دارد. حداقل سطوح مهارت زبان عبارتند از: نمره زبان کانادایی (CLB) 7 برای انگلیسی و سطح مهارت های زبان کانادایی (NCLC) 7 برای فرانسوی، که به معنای توانایی در درک، صحبت کردن، خواندن و نوشتن زبان در سطح متوسط ​​است. مرحله.

چندین برنامه مهاجرت کاری در کانادا وجود دارد، از جمله برنامه کارگر ماهر فدرال، برنامه تجارت ماهر فدرال، فرصت شغلی کانادا، ویزای خوداشتغالی، ویزای کار پس از تحصیل، انتقال کسب و کار به کسب و کار و کلاس تجربه کانادایی. هر برنامه مجموعه ای از الزامات و معیارهای واجد شرایط بودن خود را دارد. به طور کلی ایرانیانی که مایل به مهاجرت کاری به کانادا هستند ابتدا باید از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی دریافت کنند. با داشتن پیشنهاد شغلی می توانند برای مجوز کار اقدام کنند و مراحل اخذ ویزای کاری و مهاجرتی کانادا و اخذ اقامت کانادا را آغاز کنند. در سال 2023 قوانین خوبی برای مهاجرت کاری ایرانیان به کانادا تصویب شده است که بر اساس آن ایرانیان به راحتی می توانند پیشنهادهای کاری دریافت کنند.

هنگامی که افراد برنامه مهاجرتی را که به بهترین وجه نیازهای آنها را برآورده می کند شناسایی کردند، باید تصمیم بگیرند که از کدام روش مهاجرت استفاده کنند. مهاجرت خانوادگی یک گزینه محبوب برای ایرانیانی است که اقوامشان در کانادا زندگی می کنند، در حالی که برنامه مهاجرت کاری و ویزای راه اندازی کانادا گزینه های بهتری برای کسانی است که می خواهند در کانادا کار یا کسب و کار راه اندازی کنند. در نهایت، ایرانیان باید هزینه های مربوط به مهاجرت به کانادا از جمله هزینه های درخواست، آزمون های پزشکی، آزمون های مهارت زبان و سایر هزینه ها را برآورد کنند. مهم است که قبل از شروع فرآیند مهاجرت، درک روشنی از این هزینه ها داشته باشید تا از هرگونه غافلگیری در این مسیر جلوگیری کنید.

مهاجرت کاری یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به کانادا می باشد. برای واجد شرایط بودن برای ویزای کار کانادا، ایرانیان یا سایر خارجی ها باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی داشته باشند و شرایط خاصی مانند تحصیلات و مهارت های زبانی را داشته باشند. شرایط عمومی مهاجرت کاری به کانادا و اخذ ویزای کار کانادا به شرح زیر است:

  • داشتن حداقل 18 سال سن؛
  • مدرک تحصیلی حداقل دیپلم؛
  • داشتن حداقل یک سال تجربه حرفه ای؛
  • داشتن مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره 5 (معادل 8 CLB)؛
  • دارای حداقل نمره 67 در مرحله اول.

با توجه به نیاز کانادا به نیروی کار ماهر، فرصت بی نظیری برای افراد تحصیل کرده با مهارت های خاص برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. لازم به ذکر است که بر اساس اطلاعات ذکر شده در بالا، متقاضیان باید شرایط ویزای کار کانادا را داشته باشند که شامل مدارک تحصیلی، تجربه کاری مرتبط و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی می باشد.

برای برنامه کلاس تجربه کانادایی، مهارت زبان مورد نیاز CLB 5 برای انگلیسی یا NCLC 5 برای فرانسه است. نهادهای معتبر برای آزمون مهارت زبان عبارتند از: سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) برای زبان انگلیسی و آزمون ارزیابی فرانسوی (TEF) برای زبان فرانسه. توجه داشته باشید که اینها حداقل شرایط هستند و سطح مهارت زبان بالاتر ممکن است شانس متقاضی را برای پذیرش در برنامه مهاجرت افزایش دهد.

اگر برای ایجاد آینده ای روشن برای خود و فرزندانتان قصد مهاجرت به کانادا را دارید و به دنبال راهی مطمئن و سریع برای اخذ اقامت دائم کانادا هستید، موسسه مهاجرتی آتلانتیک 724 با تیمی از وکلا و مشاوران متخصص مهاجرت به شما کمک خواهد کرد. بهترین شرایط اقامت را پیدا کنید، کانادا کمک می کند. هر روشی که برای مهاجرت در نظر داشته باشید اعم از تحصیل، اشتغال، سرمایه گذاری و سایر روش های رایج، مشاوران مجرب مهاجرت در هر مرحله همراه شما خواهند بود مهاجرت به کانادا.

مهاجرت نیروی کار

ویزای استارت کانادا روشی پرهزینه تر از روش های مهاجرت کاری است، اما با توجه به مزایای فراوانی که دارد از جمله اخذ اقامت دائم برای کل خانواده، در صورتی که مایل به مهاجرت با خانواده با کمترین ریسک و اخذ اقامت دائم هستید، روش استارت را به شما توصیه می کنیم. اقامت از ابتدای ورود شما برنامه کانادا را انتخاب کنید. برای مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ، دیگر نگران راه اندازی یک شرکت واجد شرایط و دریافت نامه های پشتیبانی از شرکت های مورد تایید اداره مهاجرت نباشید. مرکز مشاوره مهاجرت آتلانتیک 724 با استفاده از توان مهندسین صنایع مجرب و مشاوران مهاجرتی خود آماده کمک به شما در اخذ اقامت دائم کانادا می باشد.

نتیجه

قبل از شروع پروسه مهاجرت به کانادا، دانستن شرایط و شرایط کلی مهاجرت بسیار مهم است. اول از همه، مهاجران باید در کانادا پذیرفته شوند. این بدان معناست که آنها هیچ خطر امنیتی، سابقه کیفری یا وضعیت سلامت جدی ندارند. علاوه بر این، آنها باید مهارت های زبانی و شرایط آموزشی خاصی را داشته باشند تا راحت تر اقامت کانادا را دریافت کنند. سطح زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا بسته به برنامه مهاجرتی و الزامات زبانی خاص مرتبط با آن متفاوت است.

هنگامی که ایرانیان از سازمان خاصی حمایت دریافت کردند، می توانند برای برنامه ویزای استارت آپ کانادا اقدام کنند. فرآیند درخواست شامل ارائه یک طرح تجاری دقیق و سایر اسناد است تا نشان دهد ایده تجاری قابل اجرا است و پتانسیل رشد در کانادا را دارد. در صورت تایید درخواست، مجوز کار صادر می شود و آنها می توانند روند تاسیس کسب و کار خود را در کانادا آغاز کنند. برنامه ویزای استارت آپ کانادا راهی برای اقامت دائم برای کارآفرینان موفق فراهم می کند.

مهاجرت به کانادا ممکن است دشوار باشد. اما راه های زیادی برای ایرانیانی وجود دارد که می خواهند کانادا را به عنوان وطن خود انتخاب کنند. مهاجرت خانوادگی با روش های مهاجرت کاری و برنامه ویزای استارت آپ کانادا بسته به شرایط و اهداف فردی گزینه های قابل قبولی برای اخذ اقامت هستند. هر کدام از روش های مهاجرت را انتخاب کنید، جمع آوری اطلاعات و مشاوره مناسب، انتخاب روش مهاجرتی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد و برآورد هزینه های مهاجرت به کانادا بسیار مهم است. شما می توانید با برنامه ریزی دقیق و تهیه مدارک، فرآیند مهاجرت را با موفقیت به پایان برسانید و زندگی جدیدی را در کانادا آغاز کنید.

مهاجرت خانوادگی ویزای استارتاپ کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ

برنامه ویزای استارت آپ کانادا می تواند گزینه خوبی برای ایرانیانی باشد که قصد راه اندازی کسب و کار در کانادا را دارند. این برنامه برای جذب کارآفرینان مبتکر به کانادا و کمک به شروع کسب و کار خود در این کشور طراحی شده است. برای واجد شرایط بودن برای برنامه استارت آپ ویزا کانادا، افراد باید یک ایده تجاری نوآورانه ارائه دهند که پتانسیل رشد در کانادا را دارد. علاوه بر این، آنها باید از حمایت یک سازمان تعیین شده مانند یک شرکت سرمایه گذاری مهاجرت یا یک گروه سرمایه گذاری حامی برخوردار باشند.

شرایط و روش های مهاجرت خانوادگی به کانادا

شرایط عمومی و اقدامات لازم برای مهاجرت به کانادا

برای شروع فرآیند مهاجرت، ایرانیان ابتدا باید اطلاعات و مشاوره های لازم را در مورد برنامه های مهاجرتی مختلف موجود جمع آوری کنند. یکی از منابع مفید برای این کار و به دست آوردن اطلاعات کامل و دقیق، وب سایت مهاجرتی دولت کانادا می باشد که اطلاعات دقیقی در مورد برنامه های مهاجرتی مختلف و همچنین الزامات و مراحل درخواست هر برنامه ارائه می دهد.

برگرفته از وب سایت موسسه مهاجرت آتلانتیک 724https://atlantic724.com/)مجله ازدواج

کانادا به دلیل استقبال از مهاجران از سراسر جهان شناخته شده است. ایرانیانی که مایل به مهاجرت به کانادا هستند می توانند از چندین روش مختلف از جمله مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری و همچنین برنامه ویزای استارت آپ استفاده کنند. در این مقاله به بررسی روش های مختلف مهاجرت خانوادگی به کانادا برای ایرانیان می پردازیم.

شرایط مهاجرت کاری به کانادا را بررسی کنید