روش های جراحی پروتز سینه • تصویر از مجله زندگی

بنابراین این جراحی آنقدر دست و پا گیر و سخت نیست که بخواهید از مرحله بیهوشی بترسید. اگر حتی تشخیص داده شود که نیاز به بیهوشی دارید، بیهوشی عمومی و سبک برای این عمل کافی است.

ایجاد برش در جراحی پروتز سینه

همچنین یکی از موضوعاتی که باید از طریق مشاوره یاد بگیرید هزینه هایی است که باید برای شما برآورد شود. ضمناً در این جلسات مشاوره معاینه دقیق پستان ها و همچنین ماموگرافی و سونوگرافی، تعیین و تشخیص نوع و جنسیت پروتز مورد نظر، تجویز داروهای لازم، مراقبت های قبل از عمل ، و غیره. اتفاق خواهد افتاد. .

مرحله بیهوشی در جراحی پروتز سینه

عوامل مختلف بر انتخاب نوع بیهوشی تأثیر می گذارد. از جمله وضعیت فرد، خلق و خو، سختی عملیات و غیره. تحت بیهوشی به خواب کوتاهی خواهید رفت و جراحی پروتز سینه در آرامش و بدون نگرانی برای شما انجام می شود.

یکی دیگر از مراحل جراحی پروتز سینه، مرحله بیهوشی در این عمل زیبایی است. به طور کلی اعتقاد بر این است که بیهوشی عمیق و طولانی مدت برای جراحی زیبایی سینه ضروری است.

مرحله مشاوره پزشکی برای جراحی پروتز سینه

منبع مقاله: همه چیز در مورد جراحی ایمپلنت سینه

یکی از ضروری ترین و مهم ترین اقدامات اولیه در جراحی پروتز سینه، مشاوره پزشکی برای این عمل پرطرفدار و مهم است. در این زمینه بهتر است با یک جراح پلاستیک یا زیبایی مشورت کنید. با انجام مشاوره های لازم در این زمینه، جراح مربوطه علت و هدف جراحی زیبایی سینه شما را از شما می پرسد و با توجه به پاسخ شما، اطلاعات و مشاوره های علمی به روز را در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از برش های حساس و ضروری در پروتز سینه، برش زیر چین سینه یا قسمت زیر سینه است. چون برشی که در این قسمت انجام می شود باید با ظرافت و هنرمندی تمام انجام شود، اگر این برش با بی دقتی انجام شود ممکن است در آینده ظاهر خوبی نداشته باشد. البته از روش های دیگر این عمل به صلاحدید جراح و متخصص قابل انجام است.

در جلسات مشاوره به خوبی مطلع خواهید شد که تصمیمی که برای این شغل گرفته اید درست است یا اینکه این اقدام عواقب بدی برای شما نخواهد داشت. دوم اینکه در صورت تشخیص، پروتز سینه برای شما مشکلی ایجاد نمی کند، باید از مراحل جراحی پروتز سینه و اقدامات لازم در این زمینه مطلع شوید.

حتی پس از این عمل نیز پس از به هوش آمدن و با تجویز پزشک در همان روز مرخص می شوید. بیهوشی یکی از اولین مراحلی است که فرد برای گرفتن پروتز سینه باید طی کند. در این مرحله توسط دستیاران اتاق عمل روی تخت قرار می گیرید. سپس پس از حضور جراح و متخصص بیهوشی به شما داروی بیهوشی تزریق می شود.

مرحله ایجاد برش در جراحی پروتز سینه

پس از ورود به دنیای خواب مصنوعی یا بیهوشی وارد مرحله دیگری از جراحی پروتز سینه خواهید شد که هنرمندی و تخصص بالای پزشک شما می تواند در مدت زمان کوتاه و بدون مشکل به این مرحله دست یابد. برش ها یکی از مهمترین نکات در پروتز سینه می باشد. در مرحله ایجاد برش در جراحی پروتز سینه، برای انجام این مداخله با چندین نوع برش مهم روبرو هستیم. مانند:

  • زیر نیم تنه را برش دهید
  • برش هایی در هر طرف قفسه سینه
  • در زیر بغل برش دهید

آخرین کلمه

تصمیمات مهم در جلسات مشاوره

اما باید در نظر داشت که هر یک از چهار برش در این مرحله اهمیت خاص خود را دارد و پزشک مربوطه باید با تجربه و تخصص کافی در هر یک از این مراحل عمل جراحی پروتز سینه را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. به طوری که در نهایت مراجعه کننده یا بیمار از نتیجه عمل راضی بوده و به هیچ وجه از اقدام خود پشیمان نشود.

پروتز سینه برای افرادی است که می خواهند سینه هایشان سایز بزرگتر و ظاهر برجسته تری داشته باشد. اگر به هر دلیلی از کوچک بودن سینه خود ناراضی هستید و اطلاعات بیشتری در مورد جراحی پروتز سینه می خواهید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. اما قبل از این اقدام لازم است مراحل جراحی پروتز سینه را بشناسید که در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد. همچنین باید بدانید که جراحی پروتز سینه یکی از مهم ترین عمل ها محسوب می شود، بنابراین باید توسط پزشکان متخصص انجام شود.

در این عمل زیبایی نکات خاصی در مراحل پروتز سینه وجود دارد که یکی از مهمترین آنها مراجعه به پزشک متخصص یا متخصص می باشد. در این صورت از عمل پروتز سینه خود رضایت کامل خواهید داشت. در پایان لازم به ذکر است دکتر مجید نداف کرمانی با انجام بیش از هزاران عمل جراحی موفق و رضایت بخش در زمینه عمل های زیبایی از جمله جراحی پروتز سینه دارای تجربه و دانش بالایی می باشد.مجله ازدواج

نحوه تشخیص نوع بیهوشی