روز پدر چه روزی است؟ روز پدر 1401 • تصویر از مجله زندگی

روز پدر در ایران چه روزی است؟

در این مقالات می توانید ایده هایی برای خرید کادو برای روز پدر پیدا کنید

تزیین هدیه روز پدر

روز پدر در ایران مصادف است با شنبه 15 فوریه 1401 [ ١٣ رجب ١۴۴۴ ] است. روز جهانی پدر(روز پدر) نیز مصادف با شنبه 4 فوریه 2023 است.

دلیل نامگذاری روز پدر چیست؟

پدر اوج انسانیت و مردانگی است. بابای همه بهترین بابای دنیاست. به همین دلیل خیلی ها دوست دارند نه تنها برای روز پدر بلکه برای مناسبت های مختلف بهترین هدیه را به پدر یا پدربزرگ خود بدهند. اما وقتی قبل از عید نوروز، شب یلدا یا حتی روز تولد پدرت به دیدنش می روی و از او می پرسدی بابا دوست داری برایت چه هدیه ای بخرم؟ معمولاً این پاسخ را می شنوید: “بابا، من به چیزی نیاز ندارم. پولت را پس انداز کن.” با این حال، اگر شما هم می‌خواهید برای پدرتان هدیه بخرید و احتمالاً چنین پاسخی خواهید شنید، ما در مجله ازدواج با نوشتن این پست به فکر شما افتادیم.

کیک روز پدر

ایرانیان و شیعیان میلاد حضرت علی علیه السلام. روز پدر و روز مرد را نامگذاری کردند و این روز را جشن می گیرند.

ممکن است به دلایل مختلف نتوانید در روز پدر و روز مرد در کنار پدر و شوهر خود باشید، پس فراموش نکنید که روز پدر و روز پدر را به مردان تبریک بگویید:

تبریک خنده دار روز پدر

برخی از افراد نیز دوست دارند روز پدر را از طریق شبکه های اجتماعی جشن بگیرند و با تغییر عکس پروفایل و استوری روز پدر و روز مرد به پدر و دوستان خود تبریک بگویند.ما کارت های تبریک و کاریکاتور برای روز پدر را جمع آوری کرده ایم که می توانید در نشریات زیر مشاهده کنید. .

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد، اگر پیشنهاد یا نظری برای تکمیل این صفحه دارید، از طریق قسمت نظرات در انتهای همین صفحه با ما در میان بگذارید.مجله ازدواج

برخی از افراد، مانند من، بیشتر از رابطه پدر و دختری با هم دوست هستند و از گذراندن وقت با هم لذت می برند، پس این چند جوک خنده دار را ببینید.

عکس پروفایل روز پدر

اگر هیچ ایده ای برای تزیین کیک روز پدر ندارید، می توانید چند نمونه از تزیین کیک روز مرد را در اینجا بیابید.

خرید هدیه روز پدر

احتمالاً هدیه مورد نظر خود را خریده اید و به دنبال بسته بندی و تزیین هدیه روز پدر هستید. خوب، این پیوندها ممکن است به شما کمک کند:

روز پدر و روز مرد مبارک:

اگر اهل آشپزی هستید می توانید یک کیک متفاوت برای روز پدر مانند کیک سیبیل درست کنید، می توانید دستور تهیه این کیک را در لینک زیر دنبال کنید.

تزیین کیک روز پدر