روزگار امیر تتلو تاریک شد. از اینجا راند و از آنجا رفت • تصویر از مجله زندگی

روزگار امیر تتلو تاریک شد

یوتیوب که قبلا دو میلیارد تومان در ماه برایش درآمد داشت. با این حال، از دست دادن لغو کنسرت اخیر 20000 نفر ضربه ای به تتلو بود.

تتلو که ماه‌ها کنسرت اکتبر خود را تبلیغ می‌کرد و سعی می‌کرد احساس ناآرامی‌های ایرانیان پس از اعتراضات ایران را مسخره کند، اما شب قبل از اجرا با مجوز کنسرت لغو شد!
بدون هیچ صفحه خاصی در اینستاگرام، اگر خبر لغو شدن درآمد تتلو از یوتیوب و وضعیت کنسرت صحت داشته باشد، به نظر می رسد که او منابع اصلی درآمد خود را از دست خواهد داد.

واکنش تتلو به اعتراضات

البته جالب است بدانید تتلو چه مدت است که آهنگ های خود را در کانال دوستانش قرار می دهد. ظاهرا حساب کاربری او محدود شده است.مجله ازدواج

تتلو در ناآرامی های اخیر در کشور رفتارهای متفاوتی از خود نشان داد اما با ایجاد حواشی می توانست جنجالی و محبوب باقی بماند اما توهین های اخیر او به مردم موجی از خشم عمومی را به همراه داشت چرا که تعداد فالوورهای او در یوتیوب به میزان قابل توجهی کاهش یافت. . یافت

امیر تتلو که زمانی خبرساز شده بود، حالا در حال افول است و حتی برخی از چهره های تلویزیونی هم به او فضایی نمی دهند!

روزنامه اینترنتی فراز نوشت: یوتیوب درآمدزایی امیرتتلو را به دلیل ترویج خودکشی، خشونت و جنایت قطع کرده است. خبری که هنوز به صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده است، واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است.