راه اندازی و تزیین یلدا، کریسمس، هفت سین • تصویر از مجله زندگی

دکور کریسمس

نتیجه

1) در ابتدا و قبل از انجام هر کاری باید محل دکور هفت سین را بررسی کنید و مناسب ترین موقعیت را برای قرار دادن سفره هفت سین انتخاب کنید. این موضوع در مورد تزیین شب یلدا نیز صدق می کند. با این تفاوت که وسایل و لوازم موجود در سفره هفت سین با شب یلدا متفاوت است.

همانطور که می دانید نوروز اولین مناسبت سال نو شمسی است و ما ایرانی ها تا جایی که می توانیم این روز را جشن می گیریم. در این زمینه انداختن سفره هفت سین یکی از مهمترین آداب و رسوم به شمار می رود و تا حد امکان باید از وسایل تزئینی مرغوب و چیدمانی جذاب استفاده کرد. در این راستا نحوه تزیین و اجرا دکور هفت سین مطابق ذیل:

دکور هفت سین

۲) برای ایجاد نظم و هماهنگی حتما از سبک و طرح خاصی برای چیدمان و اجرای میز استفاده کنید.

4) برای چیدن سفره از پارچه ها و ظروف زیبا و جذاب استفاده کنید و سیر، سماق، سنجد و سایر مواد مورد نیاز سفره هفت سین را قرار دهید.

جشن کریسمس و آغاز سال نو نیز یکی از مناسبت های باشکوه مسیحیان است. به گونه ای که صرف هزینه و زمان زیادی برای تزئین و اجرا می شود دکور کریسمس انجام می دهند. در این راستا ابزارهایی مانند درخت کریسمس یا درخت کریسمس، بابانوئل، گلدسته چراغ های چشمک زن، برف شاد و …. البته لازم به ذکر است که راه اندازی دکوراسیون کریسمس نیز به وسیله اکسسوری های مختلفی انجام می شود که کیفیت و نوع آن ها با توجه به نیاز و درخواست کاربران تکامل می یابد. به همین منظور در رایکا به عنوان یکی از بهترین مراکز اجرای دکوراسیون و دکور به این موضوع توجه ویژه ای شده است و دکور شب یلدا به دو صورت سنتی و مدرن ساخته می شود.

از طرفی دکور مدرن یلدا با استفاده از پارچه های طرح دار سنتی و ظروف خوشنویسی ساخته شده و ضمن استفاده از لوازم جدید، جلوه و ساختاری مدرن به خود می گیرد. البته باید گفت که دکور سنتی شب یلدا در بین کاربران محبوبیت بیشتری دارد و بسیاری از مشتریان این روش را برای اجرای دکور انتخاب می کنند.

پیش از هر چیز ممکن است بپرسید تزیین و چیدمان میز چه ضرورتی دارد؟ در پاسخ باید گفت بسیاری از افراد جامعه با توجه به شرایط زندگی، نوع کار، علایق و … به مناسبت های زیادی از سال اهمیت زیادی می دهند و با ایجاد طرح های خاص و چیدمان های جذاب، روزهای مختلف را یادآوری و جشن می گیرند. از سال. بر این اساس فروشگاه ها و مجموعه های مختلفی برای مناسبت های هفت سین، کریسمس، یلدا و … دکور تهیه و عرضه کرده اند. رایکا نیز یکی از این مجموعه هاست که با وب سایت به روز و محصولات لوکس و جذاب خود بهترین خدمات را به کاربران ارائه می دهد و تا کنون رضایت حداکثری مشتریان را جلب کرده است.

اهمیت سازماندهی و اجرای سفرهای ویژه

در همین راستا خدمات تزیین شب یلدا و چیدن سفره شب یلدا به صورت سنتی و مدرن همزمان انجام می شود. به این ترتیب که در سفره سنتی از رنگ های گرم متنوعی در کنار پارچه ترمه و ظروف مسی استفاده می شود و پس از آن با استفاده از صندلی و لحاف، چیدمان سفره یلدا به شکل اولیه خود باز می گردد و در قرار دادن سماور کنار صندلی، میز تبدیل می شود از نظر ساختار و زیبایی به بهترین شکل ممکن است. لازم به ذکر است که برای شاعرانه و عرفانی ساختن فضا می توان از غزلیات حافظ و شاهنامه فردوسی نیز استفاده کرد و خاطرات روزگاران گذشته را برای بسیاری از بزرگان تداعی کرد.

در دنیای امروز طراحی و دکوراسیون تنها به ساختمان ها محدود نمی شود و در بسیاری از مراسم و مناسبت های مذهبی وارد شده است. به طوری که افراد با استفاده از وسایل و چیدمان های خاص تزیینی دکوری جذاب و فوق العاده را برای مناسبت های مختلف مانند شب یلدا، هفت سین، کریسمس و … ایجاد می کنند. در این میان با توجه به اینکه شب یلدا طولانی ترین شب سال است و زمان مناسبی برای دور هم جمع شدن های خانوادگی است، می توانید با استفاده از دکور یلدا لذت و جذابیت این مجالس خانوادگی و دوستانه را افزایش دهید. از این رو در این بخش قصد داریم به شما ارائه دهیم دکور شب یلداهفت سین و کریسمس به عنوان سه مناسبت اصلی سال های شمسی و میلادی.

5) در پایان سفره هفت سین با توجه به نیاز کاربر و با توجه به مواردی که گفتیم چیده شده است و ضمن ظاهری جذاب و خاص بهترین خاطره را برای جشن سال نو میلادی رقم خواهد زد.سال شمسی.

تزیین و ایجاد دکور یلدا

همانطور که می دانید برای همه ما ایرانی ها مناسبت هایی مانند عید نوروز، هفت سین، شب یلدا و… بسیار مهم هستند و ما همیشه سعی می کنیم این روزهای باشکوه را جشن بگیریم که خاطرات بسیاری را زنده می کند. در این راستا صرف مهمانی و دعوت از دوستان و اقوام کافی نیست و برای جذابیت فضا می توان از یک سری وسایل تزیینی و چیدمان های خاص استفاده کرد. به همین دلیل باید گفت که سازماندهی و اجرای سفرهای ویژه بسیار حائز اهمیت است و این امر با استفاده از طرح های ویژه و چیدمان تجهیزات محقق شد. به عنوان مثال جشن گرفتن شب یلدا بدون هندوانه و انار اصلا خوشایند نیست و رنگ و بوی شب یلدا را نخواهد داشت، بنابراین می توان این مناسبت ها را با تهیه تزیینات خاص و جذاب به بهترین شکل ممکن جشن گرفت.

همیشه به یاد داشته باشید که در دکور قدیمی کریسمس، اغلب از اشیاء نوستالژیک استفاده می شود و خاطرات گذشته را زنده می کند. اما برعکس در دکورهای مدرن معمولا از وسایل مدرن و باکیفیت استفاده می شود و جلوه ای خاص و منحصر به فرد به محیط می بخشد.

3) هنگام تنظیم سفره هفت سین، مواد مصرفی را در نظر بگیرید و برای ایجاد یکپارچگی از رنگ هایی استفاده کنید که با تم میز هماهنگ باشد. در همین راستا مجموعه رایکا با داشتن کارشناسان مجرب و مجرب بهترین نوع چیدمان را از نظر رنگ برای مشتریان ارائه می دهد و در حال حاضر بهترین نوع سفره هفت سین به این مجموعه اختصاص دارد.

این موضوع در مورد تزیین شب یلدا و کریسمس نیز صدق می کند و فقط نوع اکسسوری ها و چیدمان آن ها با یکدیگر متفاوت است، پس همیشه به این نکته توجه ویژه داشته باشید و سعی کنید مناسبت های هر سال را به بهترین نحو ممکن با استفاده از اکسسوری ها و اکسسوری ها جشن بگیرید. تزئینات خاص و جذاب را ترتیب دهید.

راه اندازی و تزیین دکور هفت سین

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم شب یلدا طولانی ترین شب سال است و در بین ما ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد. به گونه ای که این شب را با برگزاری مهمانی جشن می گیریم. از این نظر ساخت دکور شب یلدا بدون هندوانه و انار چندان جذاب و جذاب نخواهد بود. به همین منظور رایکا طرح ها و طرح های مختلفی از هندوانه و انار تزیینی را برای سفره آرایی و تزیین یلدا ارائه می دهد. به گونه ای که می توان با استفاده از آنها میز جذابی چید.

اکنون که سه نوع تزیین یلدا، هفت سین و کریسمس را شناختید، می توانید با توجه به اهمیت و نوع مناسبت ها، از خدمات به روز و با کیفیت رایکا به عنوان یکی از بهترین مجموعه های تزیینی کشور استفاده کنید. . تنها کافی است از میان لوازم موجود، اقلام مورد نیاز خود را انتخاب کرده و با استفاده از آن ها، در طول سفر خود ترتیب خاصی را ایجاد کنید. اگر با اصول چیدمان و تزیین میزهای خاص آشنا نیستید، صفر تا صد را به این دسته از متخصصان بسپارید تا مشکلی پیش نیاید و به تسریع در روند تزیین و چیدمان میزهای خاص کمک کنید.مجله ازدواج

دکور یلدا

تزیین و تزئین کریسمس