راهنمای ترخیص غیرحضوری خودرو و موتورسیکلت توقیف شده • مجله تصویر زندگی

به گزارش تصویر زندگی به نقل از خبرآنلاین؛ سرهنگ اسماعیل خوشوقت افزود: ‌«شهروندان با نصب و عضویت در نرم‌افزار «پلیس من» به راحتی می‌توانند برخی امور پر کاربرد مانند استعلام و پرداخت خلافی اتومبیل یا موتورسیکلت، ترخیص خودرو، نوبت‌دهی تعویض پلاک، استعلام گواهینامه، نمرۀ منفی و… را بدون نیاز به مراجعه حضوری، به‌صورت آنلاین انجام دهند».
وی بیان کرد: «به منظور تسریع در ارائۀ خدمات و ارتقاء رضایت‌مندی مردم، اصلاح و ساماندهی فرآیند ترخیص وسایل نقلیه توقیفی با حذف تشریفات زائد و کاهش هزینه‌ها، از طریق اینترنتی قابل اجرا خواهد بود».

رئیس پلیس راهور استان کرمان افزود: «با حذف تشریفات اداری و پیشگیری از مراجعات زیاد متقاضیان به بخش‌های مختلف پلیس راهور، این فرصت از طریق اینترنت برای شهروندان مهیا شده است تا برخی امور خود را از این طریق انجام دهند».
وی اضافه کرد: «شهروندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://police-man.ir ، نرم‌افزار «پلیس من» را دریافت و روی گوشی تلفن همراه خود نصب کرده و از خدمات آن بهره‌مند شوند».منبع

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت: «با نصب نرم‌افزار کاربردی «پلیس من» دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای ترخیص وسایل نقلیه و برخی از خدمات راهور نخواهد بود».

 ترخیص اینترنتی وسایل نقلیه توقیفیترخیص اینترنتی وسایل نقلیه توقیفی