دکوراسیون ورودی منزل مدرن و شیک • تصویر از مجله زندگی

ورودی برخی از خانه ها بسیار باریک و تاریک است و در نگاه اول اصلا حس خوبی را منتقل نمی کنند. در چنین شرایطی نصب الف آینه دیواری فوق العاده کار میکنه به خصوص اگر درب ورودی خانه دارای پنجره های شیشه ای باشد، نصب آینه نور منحصر به فردی به ورودی خانه می دهد. با چرخاندن آینه به طور مستقیم بالای منبع نور، می توانید نور طبیعی را دو برابر کنید تا ورودی بزرگتر و بازتر به نظر برسد. همچنین نصب گلدان های آویز یا قرار دادن گلدان در گوشه و کنار درب ورودی، فضای مثبتی را به خانه تزریق می کند.

مکانی را برای قرار دادن وسایل مهمان در ورودی خانه در نظر بگیرید

ورودی خانه باید برای پذیرایی از مهمانان به خانه شما استفاده شود. اطمینان حاصل کنید که ورودی کاربردی است و به مهمانان شما کمک می کند احساس راحتی کنند. مکان مشخصی برای قرار دادن وسایل داشته باشید تا مهمانان بدانند کت و کفش خود را کجا بگذارند. نزدیک نگه داشتن وسایل ضروری مانند شارژر تلفن و چتر به این معنی است که همیشه آنچه مشتریان نیاز دارند را دارید. همچنین یک پخش کننده روغن معطر در نزدیکی ورودی قرار دهید یا شمع های معطر را در این قسمت روشن کنید. با این کار خانه همیشه بوی خوبی خواهد داشت.

اگر ورودی خانه خیلی از هال و پذیرایی جدا نیست، باید به دکوراسیون این قسمت توجه بیشتری داشته باشید. جداسازی فضا با رنگ‌ها و مبلمان متضاد تصویر بهتری از خانه شما در ذهن بازدیدکنندگان ایجاد می‌کند و به آنها کمک می‌کند راحت‌تر تشخیص دهند که ورودی ورودی به کجا ختم می‌شود.

دکوراسیون شیک ورودی منزل

از گلدان و انعکاس نور در دکوراسیون ورودی خانه غافل نشوید

در این مطلب 5 نکته کاربردی برای تزیین ورودی خانه را مطالعه کرده اید. یکی از مهم ترین نکات برای دکوراسیون هر اتاق در خانه، استفاده از اشیاء جذاب و متنوع و البته در یک طیف رنگی است. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه بلژیکی تمامی اقلام مورد نیاز برای تزیین ورودی منزل خود از جمله جاکفشی، قفسه کتاب، آینه و هر آنچه که می خواهید خریداری کنید.

گروه تولیدی بلج با 30 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید محصولات تزئینی، فروشگاه اینترنتی خود را جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی راه اندازی نموده است. با مراجعه به این سایت به نشانی bolej.ir می توانید با کیفیت ترین لوازم دکوراسیون را مستقیماً از این گروه تولیدی تهیه کرده و فضایی منحصر به فرد به فضای ورودی منزل خود ببخشید.مجله ازدواج

علاوه بر چنین مکانی، یک صندلی یا یک نیمکت کوچک در ورودی خانه قرار دهید. در واقع ورودی باید جایی برای نشستن و پوشیدن کفش داشته باشد. برای این کار، قرار دادن یک نیمکت، چهارپایه یا یک پوف کوچک در ورودی مفید خواهد بود. رنگ پوف یا چهارپایه را با توجه به رنگ سایر عناصر تزئینی انتخاب کنید. همچنین می توانید از فضای خالی زیر مبل برای نگهداری برخی از وسایل خود استفاده کنید.

از طرفی اگر سبک های مدرن تری را دوست دارید و مثلا مدام سفر می کنید، بخشی از دیوار ورودی را به قاب عکس های سفرهای خود اختصاص دهید. با این کار، هرکسی که وارد خانه شما شود، در نگاه اول متوجه می شود که چه چیزی برای شما مهم است. علاوه بر قاب عکس، می توانید بر اساس سلیقه خود تابلوهایی را نیز بر روی دیوار ورودی آویزان کنید و بدین ترتیب دیوار این قسمت از دیوار را از سایر قسمت های خانه جدا کنید.

تفکیک فضا نکته مهمی در دکوراسیون ورودی خانه بدون راهرو است

ورودی خانه محل خوبی برای قضاوت در مورد سبک و دکوراسیون منزل شما است. ورودی برخی از خانه ها با راهرویی باریک آغاز می شود. در این شرایط از فضای دیوار و سقف استفاده کنید. به عنوان مثال، نصب یک لوستر یا قرار دادن یک لوستر چند شاخه در ورودی می تواند به خانه شما سبک نسبتاً سلطنتی بدهد.

دکوراسیون مدرن ورودی منزل

ورودی خانه های لوکس سبک کلی خانه را نشان می دهد

ورودی خانه یکی از مکان هایی است که عموماً به دلیل وجود کودکان یا حیوانات خانگی از تجهیزات کافی برخوردار نیست. در صورتی که مهمترین نکته در تزیین ورودی خانه در نظر گرفتن مکانی خاص برای هر چیزی است. اگر عادت دارید نامه ها، فاکتورها یا اعلامیه ها را بیرون از درب ورودی بگذارید، توصیه می کنیم تاقچه آن را تنظیم کنید (ترجیحا با درب) و مواد کاغذی خود را در آن قرار دهید. اگر بچه ها کوله پشتی خود را در ورودی خانه بگذارند، نصب قلاب دیواری کوچک مفید خواهد بود.

همچنین فراموش نکنید که یک جاکفشی تهیه کنید و تمام کفش ها را روی آن قرار دهید. برای استفاده از فضای بیشتر و تزیین بهتر ورودی خانه جاکفشی تهیه کنید که بتوانید از فضا برای قرار دادن اشیای تزیینی روی آن استفاده کنید. از آنجایی که ورودی خانه معمولا فضای کوچکی است، نباید جاکفشی های بزرگی که ورود به خانه را سخت می کند، خریداری کنید. اگر نمی خواهید پول زیادی خرج کنید، استفاده از یک سبد یا چند جعبه برای مرتب کردن وسایل جلوی درب ورودی، ایده ای کاربردی و جذاب به نظر می رسد.

خرید وسایل تزیینی برای تزیین ورودی منزل در فروشگاه بلج

ورودی خانه یکی از مهم ترین نکاتی است که اغلب از دکوراسیون آن غافل می شود. در صورتی که دکور این مهمانی تاثیر زیادی روی غذاخوری ها دارد. علاوه بر این، یک ورودی جذاب می تواند تمام خستگی روزهای سخت شما را از بین ببرد و حس خوشایند بازگشت به خانه را بیدار کند. در این مطلب با ایده های جذاب برای تزیین ورودی خانه آشنا می شوید. تنها 5 دقیقه مطالعه این مقاله کاربردی کافی است تا یاد بگیرید چگونه ورودی خانه را با چیزهای ساده بر اساس اصول دکوراسیون تزئین کنید.

در ورودی خانه همه چیز را سر جای خود قرار دهید

در این شرایط مبلمان را طوری بچینید که بین ورودی و بقیه خانه شما مرز مشخصی وجود داشته باشد. علاوه بر این، شما می توانید یک کتابخانه دیواری یک میز کوچک را برای مهمانان قرار دهید تا وسایل خود را مانند کلیدهای برق و تلفن همراه قرار دهند. کاغذ دیواری های پررنگ نیز برای ورودی مناسب هستند. به این ترتیب توجه به اتاق نشیمن جلب می شود. همچنین قالیچه های کوچک و زیبایی در ورودی قرار دهید که با رنگ دکوراسیون اتاق های دیگر همخوانی داشته باشد و در عین حال متفاوت باشد.

دکوراسیون ورودی منزل