دو ایده برای تزیین تخم مرغ هفت سین • مجله ازدواج

ایده ها

ایده ها

4- توجه داشته باشید که این تخم مرغ ها دیگر خوراکی نیستند و فقط جنبه تزئینی دارند. چسبی که روی پوست می گذارید به تخم مرغ خیس می شود. بنابراین بسیار مراقب باشید تا هیچ کس در خانواده آن را بخواهد.

1.- اول از همه، شما باید مواد لازم را آماده کنید و آنها را در دسترس بگذارید. تمام پاستل ها را در یک کاسه متوسط ​​بریزید. مقداری چسب را روی کاغذ روغنی یا کیسه فریزر بریزید. یک طرف سطح بیرونی تخم مرغ را با چسب با قلم مو بپوشانید. سپس تخم مرغ را در کاسه دانه های پاستیل بغلتانید تا سطح آن با پاستل پوشانده شود.

تزیین مرغ سفره هفت سین - تزیین تخم مرغ نخی

ایده ها

1- برای تهیه این تخم مرغ های بسیار زیبا و رنگین کمانی باید دقیق و ظریف بود. نخ های کوبلن رنگ های مختلف را باز کرده و کنار دست خود قرار دهید.

تخم رنگین کمان

ایده هامجله ازدواج

روش سازنده:

ایده ها

ایده های تزیین تخم مرغ هفت سین

ایده ها

3- چیدمان رنگ ها به سلیقه شما بستگی دارد. فقط مواظب باشید که قطر همه آنها در اطراف تخم مرغ یکسان نباشد تا ظاهر بهتری داشته باشد. ترجیحا از رنگ های شاد استفاده کنید.

ایده ها

2- تخم مرغ را بجوشانید تا کاملا سفت شود. بعد از خشک شدن سطح آن یک لایه چسب مایع کف آن بریزید و با دقت نخ ها را دور آن بپیچید.

موارد مورد نیاز:
نخ کوبلن در رنگ های مختلف
تخم مرغ آب پز یا سفت
چسب
قیچی
قلم مو

2- تخم مرغ را به همان شکلی که در کاسه است می گذاریم و در همان جا با برس روی دیگر تخم مرغ چسب می زنیم و با قاشق روی آن دانه های پاستیل می ریزیم تا به سطح تخم مرغ بچسبد.تخم مرغ. . اگر این کار را در داخل کاسه انجام ندهید، دانه ها می ریزند. یا بخشی از تخم مرغ بدون دانه باقی می ماند.

اقلام ضروری :
مهره های مداد یا پاستل
تخم مرغ نرم و آب پز
چسبناک تر و چسبناک تر
قلم مو
قاشق

ایده ها

3- اجازه دهید تخم مرغ در کاسه خشک شود. یا اگر می توانید آن را با احتیاط روی توری سیمی قرار دهید تا در دمای اتاق خشک شود.

طرز تهیه:

تزیین مرغ سفره هفت سین - تزیین تخم مرغ نخی

بسیاری از ما دوست داریم که تخم مرغ سفره هفت سین ما با بقیه متفاوت باشد. ما دوست داریم طرح هایی را روی آنها پیاده کنیم که در خانه دوستان پیدا نمی شوند. به همین منظور ایده های جدیدی را به شما آموزش داده ایم که امیدواریم مورد پسند شما واقع شود.

تزیین مرغ سفره هفت سین - تزیین تخم مرغ نخی

ایده ها

تزیین مرغ سفره هفت سین - تزیین تخم مرغ نخی

دانه های رنگی

یکی از جالب ترین قسمت های سفره هفت سین تخم مرغ های رنگی است. در گذشته، مادران ما تخم‌ها را با پوست پیاز، زردچوبه و قهوه رنگ می‌کردند. اما هر چه جلوتر می رفتیم، طرح ها و ایده های جالب تری می دیدیم.