دعای اجابت سریع امام رضا برای حاجت فوری و گشایش کار • تصویر از مجله زندگی

خدایا تو را با چشمانی که نمی‌خوابد و با شکوهی که آرام نمی‌گیرد و با ملکوتی که خاموش نمی‌شود و با نوری که خاموش نمی‌شود و با نوری که آری نمی‌رود دعا می‌کنم. سوگند به حیاتی که نمی میرد و به جاودانگی که پیروز نمی شود و به جاودانگی که نمی میرد و به نام کسی که روی گردان نمی شود و نمی ترسد. خضوع دارد که برای محمد و آل محمد دعا کند و چنین و چنان نکند.

پس این درست است که همه نماز خواندن اگر بخواند نمازش به خدای متعال باز نمی گردد.

خداوند! من تو را در آنچه بیش از همه دوست داری، یعنی توحید، اطاعت کردم، و در آنچه بیش از همه از تو بیزاری، که کفر است، نافرمانی نکردم. نافرمانی های بسیار مرا در پیشگاهت ببخش و طاعت اندک مرا در آستانت بپذیر، ای یگانه توشه ام در میان توشه و ای امید و سلامتی و پناه و تکیه گاه من و ای یگانه ای که گفتی: خدا یکی است، خدا بی نیاز است، نه زاییده شده است و نه زاده شده است و همتای او نیست.

کفعمی در کتاب «بلد الامین» دعایی از موسی بن جعفر علیه السلام است دعای اجابت سریع برای افتتاح نقل کرد و گفت: این دعا بسیار زیاد است دعای سریع برای گشایش فوری شرق

پس حاجتت را بگو انشالله برآورده می شود.

درخواست پاسخ سریع برای مشکلات باز کردن:

و به دنبال دعای اجابت سریع برای باز شدن فوری، بگویید:

این دعا این است:

از تو حق کسانی را که در میان آفریده هایت برگزیده ای می خواهم و در میان مخلوقاتت احدی را مانند آنان قرار ندادی، بر محمد و آل او درود فرست و آنچه را که سزاوار آن هستی با من بکن، خدایا! از تو می خواهم به حق بزرگترین وحدت الهی و مقام درخشان محمدی و مقام برتر علویان و هر چه بر بندگانت توجیه کردی و به حق این نامی که از آن پنهان داشتی. آفریدگانت که از تو نیستند جز این که بیان نمی کنی، بر محمد و آل او درود فرست، و برای من روزنه ای در کارم و راه نجاتی قرار ده، و راه هایی را که گمان می برم یا می کنم برایم فراهم کن. ، هر کس را که بخواهی بدون حساب روزی می دهی. سپس نیازهای خود را بخواهید.

راوی می گوید وقتی حضرت ابوالحسن رضا علی بن موسی صلی الله علیه و آله و سلم از دنیا رفت، تعویذی (شیء، صحیفه، تصویر، دعا و کلمه) به آن حضرت پیدا شد و در آخر آن نوشته شد. که پدرش گفت جدش امیرالمومنین علی علیه السلام به برکت این دعا از دشمنانش پناه برد و این حرز را همیشه به قبضه شمشیر آویزان می کرد و در پایان این دعا نام خداوند متعال و بلند مرتبه است و برای فرزندان و خانواده اش شرط کرده است، کسانی که این دعا را برای هلاکت و از دست دادن مؤمن نمی خوانند.

از تو می خواهم به حق کسانی که آنها را از خلقت خود حذف کردی و هیچ کس را در خلقت خود مانند آنها قرار ندادی که برای محمد و خدای او دعا کنند خداوندا از تو یگانگی بزرگ و یگانگی سفید را می خواهم. و یگانگی حق تعالی. [الْعَلْیَاءِ] و با تمام آنچه بر بندگانت و به نام کسى که آن را از آفرينش تو پوشانده بود خواندى، فقط براى تو درود بر او و به خاطر محمّد نه به من دستور آزادى بده. و مرا رها کن و از جایی که می شمارم و نمی شمارم عنایت کن.

دعای عاجل و فوری امام رضا برای گشایش مشکلات و نیازهای فوری

🤲 دعای عاجل و عاجل از امام رضا (ع) 🤲

دعا این است:

خدایا من در چیزهایی که دوست دارم از تو اطاعت کردم و او یگانه است و در چیزهایی که بیزارم از تو اطاعت نکردم و او کفر است. اى كه از او فرارى، امان از آنچه كردم پاپا و اى رجائى و آل معتمد و اى كهفى و السناد و اى اون، اى اون، اى ديس، الله يگانه است، الله. ازلی، زاده نشد و زاده نشد، اما کوفوا احد به دنیا آمد

🤲 اگر مشکلی دارید، امام رضا علیه السلام را صدا کنید عبدالله تکیه داده به دیوار سخت صخره ای کوچک. دلش پر از غم شد. به اطراف نگاه کرد. دلش می خواست عقده هایش را با ناله بلند رد کند. کی بود که پای درد دلش بنشیند و غصه هایش را ببرد! او به آسمان نگاه کرد و به خدا شکایت کرد: «فقط خودت را به من بده. ما تنهایم خدای من!مجله ازدواج

خدایا به روی تو می گشایم و موفق می شوم و موفق می شوم و با محمد صلی الله علیه و آله و سلم و خداوند هدایتگر من باشد. ُ و تمام سختی‌ها و همه گرفتاری‌ها و همه آسایش‌ها و نعمت‌های معروفش و مهربانی‌ها و غفلت‌ها و بدی‌ها و شرم‌هایش، اکنون شسته شده است. و تو را مادر کتاب مگر اولیای خدا، نه ترسی از آنهاست و نه اندوهگین می شوند، آنها فرستادگان پروردگار تو هستند. و ميان دستهايشان حائل و پشت سرشان حائل قرار داديم، پس آنها را پوشانديم تا كساني را كه خداوند فطرتشان را بر دلهايشان قرار داده و زهرشان را نبينند. گناه، زیرا خداوند به آنچه انجام می دهند و آنچه می گویند می داند. و کر و نابینا را نمی بینند، پس به سوگند آیات کتاب روشن باز نمی گردند. زیرا فقط در صورتی روح خود را از دست می دهید که مؤمن باشید. اگر آیه ای از بهشت ​​برای آنها نفرستیم، آنها را در آغوش تسلیم خواهیم گرفت.