در نگاه اول چه دیدید؟ • تصویر مجله زندگی


در نتیجه، توهمات نوری نه تنها راهی سرگرم کننده برای گذراندن زمان هستند، بلکه در تقویت مغز انسان نیز مفید هستند. همچنین در ترکیب با تست های شخصیتی می توانند ویژگی های شخصیتی خاصی از افراد را آشکار کنند. برای مشاهده تست های بیشتر در بخش تست تشخیص شخصیت دیدن

در تصویر زیر، حیوانی که ابتدا می بینید ممکن است برخی از ویژگی های شخصیتی شما را نشان دهد. برخی افراد ابتدا متوجه قورباغه می شوند که تقریباً به راحتی قابل تشخیص است، در حالی که برخی دیگر ابتدا متوجه سر اسب می شوند. برای مشاهده ویژگی های شخصیت بر اساس اینکه کدام حیوان را ابتدا دیدید، به پایین صفحه مراجعه کنید.

در تصویر اول زیر چه حیوانی را می بینید؟

در نگاه اول اسب یا قورباغه را می بینید

..

..

..

..

..

..

..

..

..

..

..

دیدن اسب یعنی چه؟

بر اساس افسانه ها و داستان ها و باورهای اساطیری، اسب ها همیشه موجودات مهمی در بسیاری از فرهنگ ها بوده اند و نماد عزم، استقامت، آزادی، عظمت و روحیه محسوب می شوند.

اگر ابتدا به سر اسب توجه کردید، اراده قوی و روحیه آزاد دارید و سعی می کنید بر هر مانعی که بر سر راهتان قرار می گیرد غلبه کنید. شما این قدرت را دارید که کوچکترین جزئیات را ببینید و می توانید هر آنچه را که به دنبالش هستید به دست آورید.

دیدن قورباغه به چه معناست؟

در مصر باستان، قورباغه نمادی از باروری، آب و تجدید قوا بود و ممکن است نشانه تلاش مداوم شما برای صادق بودن با دیگران به هر قیمتی باشد. دیدن قورباغه می تواند به این معنی باشد که شما فردی قابل اعتماد و مطمئن هستید و دیگران می توانند به نظرات و توصیه های شما اعتماد کنند. شما برای آرامش، زیبایی درونی ابدی و صداقت ارزش قائل هستید.مجله ازدواج